Seriálové výsledky

Soutěže:







pořadí abs. pořadí kat. závodník ročník klub kategorie body abs.
12 12 VAJSEJTL Jan 2009 BIKE puzzle team M12-13 30.00
13 13 FRANK Marek 2010 Lokomotiva Beroun M12-13 30.00
15 15 BRZEK Matěj 2010 HOUNYK MTB TEAM M12-13 28.00
9 9 KROUPOVÁ Jolana 2009 Akademie cyklistických sportů Z12-13 25.00
16 16 KŘUPALA Jakub 2009 Bike Pro Racing M12-13 25.00
10 10 KAHÁNKOVÁ Aneta 2010 BIKE TEAM BESKYDY Z12-13 25.00
12 12 PODOLOVÁ Kamila 2009 Rohálov bike team Z12-13 23.00
18 18 FREUDL David 2009 Bike puzzle team M12-13 23.00
17 17 MIKULÍK Lukáš 2009 Cykloteam MXM Hulín M12-13 23.00
11 11 JAKUBCOVÁ Veronika 2009 Z12-13 23.00
20 20 ŠALANDA Adam 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť M12-13 21.00
13 13 PECHOVÁ APOLENA 2010 Z12-13 21.00
19 19 MACŮREK Filip 2010 Cykloch team M12-13 21.00
22 22 HEJZEK Martin 2010 MS Bike Academy Racing M12-13 20.00
14 14 ORSAGOVÁ Veronika 2010 Z12-13 20.00
15 15 VÝDOVÁ Thea 2009 cyklokroužek Slaný Z12-13 20.00
21 21 KŘÍŽ Jakub 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ M12-13 20.00
16 16 HAŠKOVÁ Kateřina 2009 Eleven Head CST Cyklolive Z12-13 19.00
23 23 DLABAJA Zdeněk 2010 M12-13 18.00
17 17 JULIE Trejbalová 2009 Z12-13 18.00
Pořadí
12/12
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
M12-13
klub
BIKE puzzle team
Pořadí
13/13
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
klub
Lokomotiva Beroun
Pořadí
15/15
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
klub
HOUNYK MTB TEAM
Pořadí
9/9
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
Z12-13
klub
Akademie cyklistických sportů
Pořadí
16/16
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
M12-13
klub
Bike Pro Racing
Pořadí
10/10
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
Z12-13
klub
BIKE TEAM BESKYDY
Pořadí
12/12
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
Z12-13
klub
Rohálov bike team
Pořadí
18/18
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
M12-13
klub
Bike puzzle team
Pořadí
17/17
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
M12-13
klub
Cykloteam MXM Hulín
Pořadí
11/11
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
Z12-13
Pořadí
20/20
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
klub
PATRY CYCLING TEAM Třešť
Pořadí
13/13
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
Z12-13
Pořadí
19/19
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
klub
Cykloch team
Pořadí
22/22
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
klub
MS Bike Academy Racing
Pořadí
14/14
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
Z12-13
klub
Pořadí
15/15
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
Z12-13
klub
cyklokroužek Slaný
Pořadí
21/21
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
klub
BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Pořadí
16/16
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
Z12-13
klub
Eleven Head CST Cyklolive
Pořadí
23/23
Jméno, Příjmení
ročník
2010
kategorie
M12-13
Pořadí
17/17
Jméno, Příjmení
ročník
2009
kategorie
Z12-13