Seriálové výsledky

Soutěže:








pořadí abs. pořadí kat. závodník ročník klub kategorie body abs.
401 116 BÄRSCH Sascha 1972 MEL 52.40
402 6 BLAŽKOVÁ Vendula 1996 Cycli.cz Team Z23-29 52.20
403 117 DOLEŽAL Jan 1989 MEL 52.20
404 46 HRUDA JIŘÍ 1965 M50-59 52.00
405 118 MIHULKA Martin 1998 BullBike Race Team MEL 52.00
406 47 DVOŘÁK Kryštof 2006 Mika Training M14-16 52.00
407 119 PAULU Roman 1990 MEL 52.00
408 92 BRZAČ Lubos 1979 M40-49 51.80
409 47 PLAVEC Marek 1989 M30-39 51.80
410 47 JOUKL Přemysl 1964 Slušnej voddíl M50-59 51.80
411 21 HUBÁČEK Oldřich 1961 Želechovice nad Dřevnicí M60+ 51.80
412 120 HEŘMAN Lukáš 2004 MEL 51.80
413 48 MATOUŠEK Václav 1970 M50-59 51.60
414 49 LEHNERT Daniel 1971 M50-59 51.60
415 93 ČERNOŠÍK Marek 1982 ACT leraK Blansko1 M40-49 51.60
416 8 HRUŠKOVÁ Zuzana 1988 GHOST Team Z30-39 51.60
417 121 GAALOUL Adnene 1974 BIKE for LIFE bike club MEL 51.60
418 48 MRSKOŠ Václav 2007 Akademie cyklistických sportů ACS M14-16 51.40
419 122 STARÝ Dominik 1997 BAJKEŘI MEL 51.40
420 123 KAJNAR Tomáš 1978 biketeam zlate hory MEL 51.40
Pořadí
401/116
Jméno, Příjmení
ročník
1972
kategorie
MEL
Pořadí
402/6
Jméno, Příjmení
ročník
1996
kategorie
Z23-29
klub
Cycli.cz Team
Pořadí
403/117
Jméno, Příjmení
ročník
1989
kategorie
MEL
Pořadí
404/46
Jméno, Příjmení
ročník
1965
kategorie
M50-59
Pořadí
405/118
Jméno, Příjmení
ročník
1998
kategorie
MEL
klub
BullBike Race Team
Pořadí
406/47
Jméno, Příjmení
ročník
2006
kategorie
M14-16
klub
Mika Training
Pořadí
407/119
Jméno, Příjmení
ročník
1990
kategorie
MEL
Pořadí
408/92
Jméno, Příjmení
ročník
1979
kategorie
M40-49
Pořadí
409/47
Jméno, Příjmení
ročník
1989
kategorie
M30-39
Pořadí
410/47
Jméno, Příjmení
ročník
1964
kategorie
M50-59
klub
Slušnej voddíl
Pořadí
411/21
Jméno, Příjmení
ročník
1961
kategorie
M60+
klub
Želechovice nad Dřevnicí
Pořadí
412/120
Jméno, Příjmení
ročník
2004
kategorie
MEL
Pořadí
413/48
Jméno, Příjmení
ročník
1970
kategorie
M50-59
Pořadí
414/49
Jméno, Příjmení
ročník
1971
kategorie
M50-59
Pořadí
415/93
Jméno, Příjmení
ročník
1982
kategorie
M40-49
klub
ACT leraK Blansko1
Pořadí
416/8
Jméno, Příjmení
ročník
1988
kategorie
Z30-39
klub
GHOST Team
Pořadí
417/121
Jméno, Příjmení
ročník
1974
kategorie
MEL
klub
BIKE for LIFE bike club
Pořadí
418/48
Jméno, Příjmení
ročník
2007
kategorie
M14-16
klub
Akademie cyklistických sportů ACS
Pořadí
419/122
Jméno, Příjmení
ročník
1997
kategorie
MEL
klub
BAJKEŘI
Pořadí
420/123
Jméno, Příjmení
ročník
1978
kategorie
MEL
klub
biketeam zlate hory