Startovní listina MALEVIL CUP 2022




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
A 1 330310 . ŠVÁCA 1970 MEL CZE Kaplička Hrabětice ANO
A 2 99606 Zbyněk Růžička 1991 MEL CZE Rohozec Amulet Team ANO
A 3 2400 Thomas Heinze 1985 MEL CZE ASVL WALTERSDORF ANO
A 4 41028 Pavel Sedláček 1987 MEL CZE Rohozec Amulet Team ANO
A 5 95109 Jan Strakoš 1983 MEL CZE Bike & Ski Racing Team ANO
A 6 28534 Aleš Paclt 1977 MEL CZE N.A.C.O. LIBEREC ANO
A 7 35842 Radek Sakař 1977 MEL CZE eazycar.eu ANO
A 8 36762 Igor Palásek 1975 MEL CZE ondrejfojtik.cz team ANO
A 9 28723 Aleš Novák 1976 MEL CZE ANO
A 10 330364 Johann KLACKL 1993 MEL CZE Salzkammergut Trophy ANO
A 11 30820 Martin Šesták 1969 MEL CZE WinPeaks ANO
A 12 20467 Thomas Degwerth 1983 MEL GER DLRG ZITTAU ANO
A 16 330380 Jiří JUHAS 1974 MEL CZE CVK ČESKÁ KAMENICE ANO
A 17 330354 Radek ZÁLOHA 1971 MEL CZE HP draci ANO
A 18 76266 Radim Kavan 1978 MEL CZE Cyklo benda ANO
A 19 22579 Michal Berka 1974 MEL CZE MAFRA ANO
A 20 44240 Radek Svoboda 1969 MEL CZE ANO
A 21 4862 Martin Hudos 1976 MEL CZE OB Říčany ANO
A 22 99244 Andrej Grossu 1987 MEL CZE Polysan ANO
A 24 70288 Josef Průcha 1971 MEL CZE GO!NUTRIXXION ANO
A 27 23307 Jan Wůdy 1974 MEL CZE ANO
A 28 330344 Kristof ZARSCHLER 1979 MEL CZE FAHRWERK WERKSTEAM ANO
A 29 1941 Jan Gábriš 1963 MEL CZE GAPP System - Cabtech ANO
A 30 22193 Aleš TROJAN 1991 MEL CZE Spectrumbike ANO
A 31 330312 Jiří TŘEŠŇÁK 1978 MEL CZE ANO
A 32 329051 Petr Kliment 1979 MEL CZE CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB ANO
A 33 90811 Jiří Honzátko 1971 MEL CZE Bike Vysoká ANO
A 34 41146 Pavel Urban 1989 MEL CZE ANO
A 35 330370 Thomas RIETSCHEL 1977 MEL CZE Radspektrum Riesa ANO
A 36 28155 Jiří Čechura 1964 MEL CZE Čistý sport ANO
A 38 330371 Karl SCHNURBUSCH 1963 MEL CZE Bad Bikes MTB Sport e.V ANO
A 39 20266 Pavel Just 1976 MEL CZE TJ Sokol Plavy Cyklo Bemi ANO
A 41 330320 Zdeněk KIRCHNER 1975 MEL CZE Cyklisti Plaston Šluknov ANO
A 42 330351 Thomas KUHNE 1978 MEL CZE doarheeme is doarheeme ANO
A 43 46974 Pavel Krupica 1971 MEL CZE MTB TEAM Kovářství Krupica ANO
A 44 4477 Milan Mrázek 1974 MEL CZE TUCHLOVICE ANO
A 45 36049 Václav Kamínek 1992 MEL CZE BIKE for LIFE bike club ANO
A 46 330313 Martin KABRIEL 1978 MEL CZE ANO
A 47 102480 Miroslav Šulc 1968 MEL CZE ANO
A 48 103491 Michal Šulc 1992 MEL CZE ANO
A 49 107500 Jaroslav Jurča 1975 MEL CZE Bike Vysoká ANO
A 51 330381 Ronald RICHTER 1969 MEL CZE ANO
A 52 330361 Dominic GÖTZE 1980 MEL CZE EBM-TEAM SEIFFEN ANO
A 53 41305 Adam Kruml 1974 MEL CZE ANO
A 54 330342 Robert LIPENSKÝ 1972 MEL CZE OK Chrastava ANO
A 56 330341 Ulrike HOINKIS 1980 Z40-49 CZE PhD Connection ANO
A 57 47253 Josef Vejvoda 1957 MEL CZE WWW.COREX.CZ ANO
A 58 330343 Viktor MARCINČIK 1961 MEL CZE ViR ANO
A 59 15906 Petr Hrabal 1975 MEL CZE PBV MTB Team Brno ANO
A 60 894 Pavel Havlík 1967 MEL CZE KT Tryskomyš ANO
Start. č.
1
Trasa
A
Jméno, Příjmení
. ŠVÁCA
Reg. č.
330310
Ročník
1970
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Kaplička Hrabětice
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Thomas Heinze
Reg. č.
2400
Ročník
1985
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ASVL WALTERSDORF
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Strakoš
Reg. č.
95109
Ročník
1983
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Bike & Ski Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Aleš Paclt
Reg. č.
28534
Ročník
1977
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
N.A.C.O. LIBEREC
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radek Sakař
Reg. č.
35842
Ročník
1977
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
eazycar.eu
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Igor Palásek
Reg. č.
36762
Ročník
1975
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ondrejfojtik.cz team
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Aleš Novák
Reg. č.
28723
Ročník
1976
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Johann KLACKL
Reg. č.
330364
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Salzkammergut Trophy
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Šesták
Reg. č.
30820
Ročník
1969
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Thomas Degwerth
Reg. č.
20467
Ročník
1983
Kat.
MEL
Země
GER
Klub
DLRG ZITTAU
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří JUHAS
Reg. č.
330380
Ročník
1974
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
CVK ČESKÁ KAMENICE
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radek ZÁLOHA
Reg. č.
330354
Ročník
1971
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
HP draci
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Kavan
Reg. č.
76266
Ročník
1978
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Cyklo benda
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Berka
Reg. č.
22579
Ročník
1974
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
MAFRA
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radek Svoboda
Reg. č.
44240
Ročník
1969
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Hudos
Reg. č.
4862
Ročník
1976
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
OB Říčany
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Andrej Grossu
Reg. č.
99244
Ročník
1987
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Polysan
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Josef Průcha
Reg. č.
70288
Ročník
1971
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
GO!NUTRIXXION
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Wůdy
Reg. č.
23307
Ročník
1974
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Kristof ZARSCHLER
Reg. č.
330344
Ročník
1979
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
FAHRWERK WERKSTEAM
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Gábriš
Reg. č.
1941
Ročník
1963
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
GAPP System - Cabtech
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Aleš TROJAN
Reg. č.
22193
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Spectrumbike
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří TŘEŠŇÁK
Reg. č.
330312
Ročník
1978
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Kliment
Reg. č.
329051
Ročník
1979
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Honzátko
Reg. č.
90811
Ročník
1971
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Bike Vysoká
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Urban
Reg. č.
41146
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Thomas RIETSCHEL
Reg. č.
330370
Ročník
1977
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Radspektrum Riesa
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Čechura
Reg. č.
28155
Ročník
1964
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Karl SCHNURBUSCH
Reg. č.
330371
Ročník
1963
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Bad Bikes MTB Sport e.V
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Just
Reg. č.
20266
Ročník
1976
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
TJ Sokol Plavy Cyklo Bemi
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Zdeněk KIRCHNER
Reg. č.
330320
Ročník
1975
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Cyklisti Plaston Šluknov
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Thomas KUHNE
Reg. č.
330351
Ročník
1978
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
doarheeme is doarheeme
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Krupica
Reg. č.
46974
Ročník
1971
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
MTB TEAM Kovářství Krupica
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Milan Mrázek
Reg. č.
4477
Ročník
1974
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
TUCHLOVICE
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Václav Kamínek
Reg. č.
36049
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin KABRIEL
Reg. č.
330313
Ročník
1978
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Miroslav Šulc
Reg. č.
102480
Ročník
1968
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Šulc
Reg. č.
103491
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jaroslav Jurča
Reg. č.
107500
Ročník
1975
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Bike Vysoká
ZAPLACENO
Start. č.
51
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Ronald RICHTER
Reg. č.
330381
Ročník
1969
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
52
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Dominic GÖTZE
Reg. č.
330361
Ročník
1980
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
EBM-TEAM SEIFFEN
ZAPLACENO
Start. č.
53
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Adam Kruml
Reg. č.
41305
Ročník
1974
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
54
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Robert LIPENSKÝ
Reg. č.
330342
Ročník
1972
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
OK Chrastava
ZAPLACENO
Start. č.
56
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Ulrike HOINKIS
Reg. č.
330341
Ročník
1980
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
PhD Connection
ZAPLACENO
Start. č.
57
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Josef Vejvoda
Reg. č.
47253
Ročník
1957
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
58
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Viktor MARCINČIK
Reg. č.
330343
Ročník
1961
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ViR
ZAPLACENO
Start. č.
59
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Hrabal
Reg. č.
15906
Ročník
1975
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
PBV MTB Team Brno
ZAPLACENO
Start. č.
60
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Havlík
Reg. č.
894
Ročník
1967
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
KT Tryskomyš
ZAPLACENO