Startovní listina Bikemaraton Beroun Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 2 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 4 52270 Filip Adel 1990 MEL CZE Superior Team ANO
B 5 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 6 39568 Lubomír Petruš 1990 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 7 215 Michal Bubílek 1986 MEL CZE Kross Bikeranch team ANO
B 8 5967 Radim Hlůžek 1992 MEL CZE MONDRAKER racing team ANO
B 9 16169 Martin Helcel 1988 MEL CZE Cyklo tým Havířov ANO
B 10 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 11 75898 Martin Zeithammer 1987 M30-39 CZE Petr Čech Sport ANO
B 12 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG Mechanix ANO
B 13 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 14 98596 Daniel Drga 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 15 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
B 16 87830 Adam Lávička 2002 M17-22 CZE Kross Bike Ranch team ANO
B 17 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 18 102925 Michal Dvořák 1992 M30-39 CZE KILPI KOME KLUB ANO
B 19 104716 Vladimír Hojdik 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 20 106655 Lukáš Kraus 2003 M17-22 CZE GHOST Team ANO
B 21 87103 David Dvořák 1993 M23-29 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 22 99606 Zbyněk Růžička 1991 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 23 101638 Milan Mileret 2001 M17-22 CZE ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM ANO
B 24 92834 Petr Toman 1997 M23-29 CZE Velosport Domažlice ANO
B 25 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 26 91 Petr Tatíček 1985 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 27 28266 Lukáš Hofman 1991 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 28 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
B 29 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 30 100534 Vojtěch Slavík 1998 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 31 59532 Michal Nýč 1982 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 32 17958 Michael Kubín 1993 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 33 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
B 34 85095 Václav Válek 1980 M40-49 CZE ANO
B 35 73597 Tomáš Kozák 1971 M50-59 CZE CykloATOM ANO
B 36 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 37 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 38 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 39 73393 Jiří Kopec 1993 M23-29 CZE Veřejná Sportovní Akademie zs ANO
B 40 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 41 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 42 48157 Jan Dřevojánek 1975 M40-49 CZE JANUŠKA KOMPRESOR cycling ANO
B 43 100569 Tomáš Bouda 1990 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 44 85409 Pavel Hrazdil 1987 M30-39 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
B 45 177 Miroslav Kobes 1970 M50-59 CZE Velosport Domažlice ANO
B 46 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
B 47 86470 Bohumír Dobeš 1979 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B 48 16227 Martin Klofanda 1977 M40-49 CZE Future Cycling Northwave ANO
B 49 16158 Jaroslav Tomášek 1972 M50-59 CZE WinPeaks ANO
B 50 100734 Martin Rytíř 1979 M40-49 CZE PSG MECHANIX ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Adel
Reg. č.
52270
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Superior Team
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lubomír Petruš
Reg. č.
39568
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Hlůžek
Reg. č.
5967
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Helcel
Reg. č.
16169
Ročník
1988
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Cyklo tým Havířov
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Zeithammer
Reg. č.
75898
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Petr Čech Sport
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Drga
Reg. č.
98596
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Lávička
Reg. č.
87830
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Kross Bike Ranch team
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Dvořák
Reg. č.
102925
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KILPI KOME KLUB
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Hojdik
Reg. č.
104716
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kraus
Reg. č.
106655
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Dvořák
Reg. č.
87103
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Mileret
Reg. č.
101638
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Toman
Reg. č.
92834
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Tatíček
Reg. č.
91
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Hofman
Reg. č.
28266
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Slavík
Reg. č.
100534
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Kubín
Reg. č.
17958
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Válek
Reg. č.
85095
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kozák
Reg. č.
73597
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CykloATOM
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kopec
Reg. č.
73393
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Veřejná Sportovní Akademie zs
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dřevojánek
Reg. č.
48157
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JANUŠKA KOMPRESOR cycling
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bouda
Reg. č.
100569
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Hrazdil
Reg. č.
85409
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Kobes
Reg. č.
177
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Bohumír Dobeš
Reg. č.
86470
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Klofanda
Reg. č.
16227
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Future Cycling Northwave
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Tomášek
Reg. č.
16158
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Rytíř
Reg. č.
100734
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO