Startovní listina Kona Transbrody




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 91 Petr Tatíček 1985 M39d CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B - 177 Miroslav Kobes 1970 M50d CZE Velosport Domažlice ANO
B - 725 Milan Černý 1978 M49d CZE Ski and bike centrum Radotín ANO
D - 1579 Marek Bušek 1973 M19k CZE B&T Team Libochovice NE
D - 3181 Michal Marík 1977 M19k CZE Cushman & Wakefield ANO
B - 3206 Petr Faltus 1974 M49d CZE PolemnEpolem BT ANO
B - 3484 Jakub Svatý 1976 M49d CZE SK Praga ANO
D - 4529 Gabriela Hrubá 1977 Z19k CZE BSK JUNIORS TEAM ANO
B - 4854 Karel Soldát 1965 M50d CZE One man show ANO
B - 5090 Vít Vacenovský 1968 M50d CZE KT Tryskomyš ANO
D - 5379 Luboš Salač 1975 M19k CZE PRAHA ANO
D - 15072 Jiří Švorc 1963 M19k CZE Cushman & Wakefield ANO
B - 15234 Lukáš Roubíček 1981 M49d CZE Eleven Black.ET team ANO
B - 16158 Jaroslav Tomášek 1972 M50d CZE WinPeaks ANO
B - 16181 Jan Habr 1978 M49d CZE Sport Invest MTB Team ANO
D - 18439 Aleš Háněl 1974 M19k CZE Našich Přátel ANO
B - 18920 Petr Smetana 1976 M49d CZE ANO
D - 18935 David Řehoř 1987 M19k CZE ANO
B - 23303 Vlastimil Karban 1980 M49d CZE RADLIKCYCLING ANO
B - 23308 Otakar Dvořák 1962 M60d CZE Trans brody ANO
B - 23472 Petr Gunther 1968 M50d CZE Ski and bike centrum Radotín ANO
B - 23517 Jan Strož 1989 M39d CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B - 24979 Miroslav KAŠPAR 1972 M50d CZE ANO
B - 25449 Tomáš Kalojiros 1994 M29d CZE AC Sparta Praha Cycling NE
B - 27667 Pavel Vakoč 1960 M60d CZE ANO
B - 28266 Lukáš Hofman 1991 M39d CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
JTM - 28552 Daniel Filipek 2011 M10-11 CZE ANO
B - 29007 Marek Váňa 1971 M50d CZE Kbely Cycling Team NE
B - 31917 Kristýna Pejšová 2000 Z29d CZE GHOST Team ANO
B - 32412 David Mareček 1986 M39d CZE ANO
B - 35812 Martin Pokorný 1974 M49d CZE Čistý sport ANO
B - 36041 Ondřej Balajka 1980 M49d CZE Multicraft MTB Team ANO
B - 36056 Lukáš Kindl 1990 M39d CZE Cycology Bike Culture ANO
D - 37137 Ondřej Karnet 1984 M19k CZE DEXTER CYCLING ANO
B - 37422 Tomáš Bartsch 1988 M39d CZE Transbrody - Invia Jičín ANO
D - 37470 Rostislav Novák 1973 M19k CZE Cushman & Wakefield ANO
B - 41106 Vojtech Reichert 1982 M49d CZE charmingsoigneur.cc ANO
B - 41234 Petr Kubíček 1971 M50d CZE Velosport Domažlice ANO
D - 41604 Jiří Hora 1975 M19k CZE REGA team ANO
D - 41865 Jiří Štancl 1974 M19k CZE ANO
B - 41927 Martin Káňa 1972 M50d CZE marston bike team ANO
B - 42317 milan Hrubec 1954 M60d CZE Lokomotiva Nymburk NE
B - 45921 Lukáš Jasan 1980 M49d CZE Velosport Domažlice ANO
D - 46482 Ondřej Fukal 1968 M19k CZE Cushman & Wakefield ANO
B - 47159 Jan Černý 1956 M60d CZE Rajkol ANO
B - 47253 Josef Vejvoda 1957 M60d CZE WWW.COREX.CZ ANO
B - 47256 Stanislav Louda 1977 M49d CZE WWW.COREX.CZ ANO
B - 47450 Tomáš Spilka 1993 M29d CZE Redfrog Bikeinvest ANO
B - 47896 Jan Šusta 1985 M39d CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
D - 47926 Vladimír Šatala 1964 M19k SVK WWW.COREX.CZ ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Tatíček
Reg. č.
91
Ročník
1985
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Kobes
Reg. č.
177
Ročník
1970
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Černý
Reg. č.
725
Ročník
1978
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
Ski and bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Marek Bušek
Reg. č.
1579
Ročník
1973
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
B&T Team Libochovice
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Michal Marík
Reg. č.
3181
Ročník
1977
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
Cushman & Wakefield
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Faltus
Reg. č.
3206
Ročník
1974
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
PolemnEpolem BT
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Svatý
Reg. č.
3484
Ročník
1976
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
SK Praga
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Gabriela Hrubá
Reg. č.
4529
Ročník
1977
Kat.
Z19k
Země
CZE
Klub
BSK JUNIORS TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Soldát
Reg. č.
4854
Ročník
1965
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
One man show
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vít Vacenovský
Reg. č.
5090
Ročník
1968
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
KT Tryskomyš
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Luboš Salač
Reg. č.
5379
Ročník
1975
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
PRAHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jiří Švorc
Reg. č.
15072
Ročník
1963
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
Cushman & Wakefield
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Roubíček
Reg. č.
15234
Ročník
1981
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
Eleven Black.ET team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Tomášek
Reg. č.
16158
Ročník
1972
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Habr
Reg. č.
16181
Ročník
1978
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Aleš Háněl
Reg. č.
18439
Ročník
1974
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
Našich Přátel
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Smetana
Reg. č.
18920
Ročník
1976
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
David Řehoř
Reg. č.
18935
Ročník
1987
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vlastimil Karban
Reg. č.
23303
Ročník
1980
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
RADLIKCYCLING
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Otakar Dvořák
Reg. č.
23308
Ročník
1962
Kat.
M60d
Země
CZE
Klub
Trans brody
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Gunther
Reg. č.
23472
Ročník
1968
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
Ski and bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav KAŠPAR
Reg. č.
24979
Ročník
1972
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kalojiros
Reg. č.
25449
Ročník
1994
Kat.
M29d
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha Cycling
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Vakoč
Reg. č.
27667
Ročník
1960
Kat.
M60d
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Hofman
Reg. č.
28266
Ročník
1991
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Daniel Filipek
Reg. č.
28552
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Váňa
Reg. č.
29007
Ročník
1971
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
Kbely Cycling Team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kristýna Pejšová
Reg. č.
31917
Ročník
2000
Kat.
Z29d
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Mareček
Reg. č.
32412
Ročník
1986
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Pokorný
Reg. č.
35812
Ročník
1974
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Balajka
Reg. č.
36041
Ročník
1980
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
Multicraft MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kindl
Reg. č.
36056
Ročník
1990
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
Cycology Bike Culture
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ondřej Karnet
Reg. č.
37137
Ročník
1984
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
DEXTER CYCLING
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bartsch
Reg. č.
37422
Ročník
1988
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
Transbrody - Invia Jičín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Rostislav Novák
Reg. č.
37470
Ročník
1973
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
Cushman & Wakefield
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtech Reichert
Reg. č.
41106
Ročník
1982
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
charmingsoigneur.cc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Kubíček
Reg. č.
41234
Ročník
1971
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jiří Hora
Reg. č.
41604
Ročník
1975
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
REGA team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jiří Štancl
Reg. č.
41865
Ročník
1974
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Káňa
Reg. č.
41927
Ročník
1972
Kat.
M50d
Země
CZE
Klub
marston bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
milan Hrubec
Reg. č.
42317
Ročník
1954
Kat.
M60d
Země
CZE
Klub
Lokomotiva Nymburk
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ondřej Fukal
Reg. č.
46482
Ročník
1968
Kat.
M19k
Země
CZE
Klub
Cushman & Wakefield
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Černý
Reg. č.
47159
Ročník
1956
Kat.
M60d
Země
CZE
Klub
Rajkol
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Vejvoda
Reg. č.
47253
Ročník
1957
Kat.
M60d
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Stanislav Louda
Reg. č.
47256
Ročník
1977
Kat.
M49d
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Spilka
Reg. č.
47450
Ročník
1993
Kat.
M29d
Země
CZE
Klub
Redfrog Bikeinvest
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Šusta
Reg. č.
47896
Ročník
1985
Kat.
M39d
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Vladimír Šatala
Reg. č.
47926
Ročník
1964
Kat.
M19k
Země
SVK
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO