Startovní listina Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 2 39568 Lubomír Petruš 1990 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 4 93025 Tomáš Višňovský 1993 MEL SVK Česká spořitelna - Accolade ANO
B 5 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 6 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 7 53360 Marek Rauchfuss 1990 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 8 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 9 328464 Tomáš Morávek 1999 MEL CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 10 52284 Jaromír Skála 1998 MEL CZE Rouvy Specialized Cycling Team ANO
B 11 73978 Matouš Kozák 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 12 54985 Pavel Šorf 1999 MEL CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
B 13 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 14 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG Mechanix ANO
B 15 324320 Daniel Sporysch 2003 M17-22 CZE Att investments ANO
B 16 99606 Zbyněk Růžička 1991 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 17 98596 Daniel Drga 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 18 106655 Lukáš Kraus 2003 M17-22 CZE GHOST Team ANO
B 19 28266 Lukáš Hofman 1991 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 20 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
B 21 101638 Milan Mileret 2001 M17-22 CZE ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM ANO
B 22 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 23 100569 Tomáš Bouda 1990 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 24 104543 Matěj Konhefr 1999 M23-29 CZE JH Cycling ANO
B 25 17958 Michael Kubín 1993 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 26 328372 Jan Matoušek 1989 M30-39 CZE Cyklo-spinn Česká Lípa ANO
B 27 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 28 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 29 100181 Břetislav Mazgaj 1983 M30-39 CZE ANO
B 30 41874 Milan Štípala 1984 M30-39 CZE PSG MECHANIX ANO
B 31 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B 32 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 33 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 34 29499 Patrik Němec 2001 M17-22 CZE CK Příbram ANO
B 35 92834 Petr Toman 1997 M23-29 CZE Velosport Domažlice ANO
B 36 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG Mechanix ANO
B 37 92015 Jiří Řehák 1967 M50-59 CZE eva.cz ANO
B 38 59532 Michal Nýč 1982 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 39 88154 Tomáš Jiránek 1973 M40-49 CZE Lawi Sport Team ANO
B 40 73597 Tomáš Kozák 1971 M50-59 CZE CykloATOM ANO
B 41 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 42 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 43 107664 Tomáš Košťál 2002 M17-22 CZE SK BIKETIME BULLS PÍSEK ANO
B 44 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
B 45 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 46 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 47 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
B 48 52121 Jakub Mikeš 1990 M30-39 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
B 49 177 Miroslav Kobes 1970 M50-59 CZE Velosport Domažlice ANO
B 50 107212 Aleš Hrdlička 2002 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lubomír Petruš
Reg. č.
39568
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Višňovský
Reg. č.
93025
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
SVK
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Rauchfuss
Reg. č.
53360
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Morávek
Reg. č.
328464
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaromír Skála
Reg. č.
52284
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rouvy Specialized Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Kozák
Reg. č.
73978
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Šorf
Reg. č.
54985
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Sporysch
Reg. č.
324320
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Att investments
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Drga
Reg. č.
98596
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kraus
Reg. č.
106655
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Hofman
Reg. č.
28266
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Mileret
Reg. č.
101638
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bouda
Reg. č.
100569
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matěj Konhefr
Reg. č.
104543
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
JH Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Kubín
Reg. č.
17958
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Matoušek
Reg. č.
328372
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cyklo-spinn Česká Lípa
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Břetislav Mazgaj
Reg. č.
100181
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Štípala
Reg. č.
41874
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Němec
Reg. č.
29499
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CK Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Toman
Reg. č.
92834
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Řehák
Reg. č.
92015
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
eva.cz
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Jiránek
Reg. č.
88154
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Lawi Sport Team
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kozák
Reg. č.
73597
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CykloATOM
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Košťál
Reg. č.
107664
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Mikeš
Reg. č.
52121
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Kobes
Reg. č.
177
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Hrdlička
Reg. č.
107212
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO