Startovní listina Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
C - 3125 Milan Loukotka 1975 M40-49 CZE SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM ANO
B - 4455 Tomáš Hlaváček 1973 M40-49 CZE MTB NEBÁKOV ANO
C - 24361 Libuše Menčlová 1956 Z50+ CZE VETAS Kralupy ANO
C - 24362 Josef Menčl 1955 M60+ CZE VETAS Kralupy ANO
C - 29984 Miroslav HORÁČEK 1959 M60+ CZE ŠKODA Auto team ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 30661 Miroslav Malý 1980 M40-49 CZE Ghost team ANO
B - 32499 Pavel Ptáček 1974 M40-49 CZE Rohálov bike team NE
B - 35836 Martin Novák 1992 M30-39 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
C - 36103 Jiří Bím 1970 M50-59 CZE ŠKODA Auto team ANO
C - 36380 Jaroslav HUBÍK 1960 M60+ CZE SC Hlubočky ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
C - 41126 Jaroslav Šorm 1977 M40-49 CZE ANO
C - 41604 Jiří Hora 1975 M40-49 CZE REGA team ANO
B - 42656 Jan Teplý 1991 M30-39 CZE ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 46166 Radek Loukotka 1971 M50-59 CZE SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM ANO
B - 46221 Filip Musal 1996 M23-29 CZE ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
D - 52219 Pavlína Schûllerová 1981 Z CZE Zachy Bike team ANO
C - 52491 Radek Semelka 1981 M40-49 CZE UNLIMITED KM TRADING CZ ANO
D - 53256 Roman Gužík 1975 M CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 57084 Jan Kocman 1998 M23-29 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Musher club Český ráj ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
B - 59015 Jan Zvada 1976 M40-49 CZE ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
C - 62997 Daniel Varga 1971 M50-59 CZE ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
C - 72619 Michal Moravec 1980 M40-49 CZE GHOST Team ANO
B - 72971 Vladimír Řeháček 1966 M50-59 CZE Lithium Cycling Team ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE ANO
B - 73623 Petr Nekolný 1961 M60+ CZE Česká televize ANO
D8 - 73691 Daniela Gužíková 2013 Z8-9 CZE ANO
C - 74037 Jiří Strouhal 1973 M40-49 CZE ANO
C - 76860 Lukáš Václavík 1994 M17-29 CZE MTB Spartak Vrchlabí ANO
C - 77721 Radek Chrudimský 1982 M40-49 CZE Česká Spořitelna ANO
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
C - 84759 Jakub Novák 2001 M17-29 CZE ANO
C - 85758 Naďa Kavalírová 1981 Z40-49 CZE IVAR CS – AUTHOR TEAM ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
B - 87745 Tomáš Dojava 1978 M40-49 CZE Sananim ANO
D10 - 88015 Adam LUKÁŠ 2012 M10-11 CZE ANO
D - 88237 Lenka Konečná 1976 Z CZE ANO
C - 88522 Jindřich Prekop 1991 M30-39 CZE ANO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Loukotka
Reg. č.
3125
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Hlaváček
Reg. č.
4455
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB NEBÁKOV
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libuše Menčlová
Reg. č.
24361
Ročník
1956
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Menčl
Reg. č.
24362
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav HORÁČEK
Reg. č.
29984
Ročník
1959
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ŠKODA Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Malý
Reg. č.
30661
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Ghost team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Ptáček
Reg. č.
32499
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Rohálov bike team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Novák
Reg. č.
35836
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Bím
Reg. č.
36103
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ŠKODA Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav HUBÍK
Reg. č.
36380
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
SC Hlubočky
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Šorm
Reg. č.
41126
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Hora
Reg. č.
41604
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
REGA team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Teplý
Reg. č.
42656
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Loukotka
Reg. č.
46166
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Musal
Reg. č.
46221
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavlína Schûllerová
Reg. č.
52219
Ročník
1981
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
Zachy Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Semelka
Reg. č.
52491
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
UNLIMITED KM TRADING CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Roman Gužík
Reg. č.
53256
Ročník
1975
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Kocman
Reg. č.
57084
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Musher club Český ráj
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zvada
Reg. č.
59015
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Varga
Reg. č.
62997
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Moravec
Reg. č.
72619
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Řeháček
Reg. č.
72971
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Lithium Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Nekolný
Reg. č.
73623
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Česká televize
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Daniela Gužíková
Reg. č.
73691
Ročník
2013
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Strouhal
Reg. č.
74037
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš Václavík
Reg. č.
76860
Ročník
1994
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
MTB Spartak Vrchlabí
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Chrudimský
Reg. č.
77721
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
84759
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Naďa Kavalírová
Reg. č.
85758
Ročník
1981
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
IVAR CS – AUTHOR TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Dojava
Reg. č.
87745
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sananim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Adam LUKÁŠ
Reg. č.
88015
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lenka Konečná
Reg. č.
88237
Ročník
1976
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jindřich Prekop
Reg. č.
88522
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO