Startovní listina Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
D8 - 107572 Tereza LUKÁŠOVÁ 2014 Z8-9 CZE ANO
B - 107677 Matus Benedik 1983 M30-39 SVK ANO
C - 107716 Petra Paděrová 1977 Z40-49 CZE ANO
B - 107778 Petr Huňka 1980 M40-49 CZE ŠaDDaP ANO
B - 107785 Jan Huňka 1979 M40-49 CZE ANO
D6 - 107891 Marek Nedoma 2015 M6-7 CZE ANO
D8 - 108000 Adam Nevosad 2014 M8-9 CZE Bike Club Město Touškov ANO
B - 108470 pavel otáhal 1976 M40-49 CZE ANO
D - 108508 Jitka Hochová 1998 Z CZE ANO
C - 108564 Jan Prýl 1983 M30-39 CZE ANO
B - 108860 Tomáš Opelka 1973 M40-49 CZE ANO
C - 212947 Vlastimil Peterka 1961 M60+ CZE ANO
C - 280825 Lukáš Zoubek 1987 M30-39 CZE ANO
C - 323364 Martin Freiwald 1988 M30-39 CZE ANO
C - 323365 Dana Freiwaldová 1981 Z40-49 CZE ANO
D - 323481 David Lank 1985 M CZE ANO
B - 323878 Luděk Sofín 1971 M50-59 CZE ANO
C - 323902 Jan Špidlen 1988 M30-39 CZE Novotný accounting cycling Team ANO
B - 323904 Petr Janeba 1975 M40-49 CZE ANO
D6 - 323910 Jakub Mazač 2016 M6-7 CZE ANO
B - 323936 Aleš Kollátor 1984 M30-39 CZE ANO
C - 323944 Petr Veselý 1971 M50-59 CZE Vessy team ANO
C - 324009 Petr Kotek 1987 M30-39 CZE ANO
D - 324284 Ondřej Patka 1994 M CZE ANO
B - 324708 Jakub Možný 1999 M23-29 CZE ANO
D5 - 324918 Bára Hynčicová 2017 Z0-5 CZE Cyklo Petr Hynčica ANO
D0 - 326607 Thea Vopasková 2019 DOZ CZE ANO
B - 326855 Jiří Pelikán 1988 M30-39 CZE ANO
B - 326856 Jiří Král 1986 M30-39 CZE ANO
D5 - 327188 Anežka Protivová 2017 Z0-5 CZE ANO
D0 - 327189 Antonín Protiva 2019 DOM CZE ANO
C - 327260 Kateřina Selleová 1984 Z30-39 CZE Kuchyně Lípa ANO
C - 327474 Libor Novak 1972 M50-59 CZE Bike Team Špindlerův Mlýn ANO
D5 - 327659 Ella Nedomová 2017 Z0-5 CZE ANO
B - 327817 Jakub Prochazka 1990 M30-39 CZE Japrostav ANO
B - 327964 Pavel Soukup 1967 M50-59 CZE ANO
B - 328144 Tomáš Abraham 1992 M30-39 CZE Vodní slalom Benátky ANO
B - 328149 Roman Kačerovský 1981 M40-49 CZE ANO
B - 328152 Barbora Valapková 1989 Z30-39 CZE ANO
C - 328163 Jan Janošec 1991 M30-39 CZE ANO
B - 328170 Antonín Tomšů 1985 M30-39 CZE ANO
B - 328171 Václav Horáček 1973 M40-49 CZE ANO
B - 328186 Jiří Šrytr 1957 M60+ CZE ANO
C - 328313 Ivan Kvaššay 1988 M30-39 CZE ANO
D6 - 328531 Matěj Mařan 2015 M6-7 CZE ANO
D5 - 328532 Malvína Mařanová 2019 Z0-5 CZE ANO
D0 - 328652 Tomáš Přibyl 2018 DOM CZE ANO
C - 328658 Marek Müller 1992 M30-39 CZE ANO
B - 328862 Aleš Záhorský 1973 M40-49 CZE RB Highlands ANO
B - 328864 Rostislav Mašek 1978 M40-49 CZE RB Highlands ANO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tereza LUKÁŠOVÁ
Reg. č.
107572
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matus Benedik
Reg. č.
107677
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petra Paděrová
Reg. č.
107716
Ročník
1977
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Huňka
Reg. č.
107778
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ŠaDDaP
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Huňka
Reg. č.
107785
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Marek Nedoma
Reg. č.
107891
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Adam Nevosad
Reg. č.
108000
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
Bike Club Město Touškov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
pavel otáhal
Reg. č.
108470
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jitka Hochová
Reg. č.
108508
Ročník
1998
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Prýl
Reg. č.
108564
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Opelka
Reg. č.
108860
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Vlastimil Peterka
Reg. č.
212947
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš Zoubek
Reg. č.
280825
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Freiwald
Reg. č.
323364
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Dana Freiwaldová
Reg. č.
323365
Ročník
1981
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
David Lank
Reg. č.
323481
Ročník
1985
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luděk Sofín
Reg. č.
323878
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Špidlen
Reg. č.
323902
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Novotný accounting cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Janeba
Reg. č.
323904
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Jakub Mazač
Reg. č.
323910
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Kollátor
Reg. č.
323936
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Veselý
Reg. č.
323944
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Kotek
Reg. č.
324009
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ondřej Patka
Reg. č.
324284
Ročník
1994
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Možný
Reg. č.
324708
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Bára Hynčicová
Reg. č.
324918
Ročník
2017
Kat.
Z0-5
Země
CZE
Klub
Cyklo Petr Hynčica
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Thea Vopasková
Reg. č.
326607
Ročník
2019
Kat.
DOZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Pelikán
Reg. č.
326855
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Král
Reg. č.
326856
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Anežka Protivová
Reg. č.
327188
Ročník
2017
Kat.
Z0-5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Antonín Protiva
Reg. č.
327189
Ročník
2019
Kat.
DOM
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Kateřina Selleová
Reg. č.
327260
Ročník
1984
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Kuchyně Lípa
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Novak
Reg. č.
327474
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike Team Špindlerův Mlýn
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Ella Nedomová
Reg. č.
327659
Ročník
2017
Kat.
Z0-5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Prochazka
Reg. č.
327817
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Japrostav
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Soukup
Reg. č.
327964
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Abraham
Reg. č.
328144
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Vodní slalom Benátky
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Kačerovský
Reg. č.
328149
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Barbora Valapková
Reg. č.
328152
Ročník
1989
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Janošec
Reg. č.
328163
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Antonín Tomšů
Reg. č.
328170
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Horáček
Reg. č.
328171
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Šrytr
Reg. č.
328186
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ivan Kvaššay
Reg. č.
328313
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Matěj Mařan
Reg. č.
328531
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Malvína Mařanová
Reg. č.
328532
Ročník
2019
Kat.
Z0-5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Tomáš Přibyl
Reg. č.
328652
Ročník
2018
Kat.
DOM
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Marek Müller
Reg. č.
328658
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Záhorský
Reg. č.
328862
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
RB Highlands
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rostislav Mašek
Reg. č.
328864
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
RB Highlands
ZAPLACENO