Startovní listina Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
C - 84759 Jakub Novák 2001 M17-29 CZE ANO
C - 85758 Naďa Kavalírová 1981 Z40-49 CZE IVAR CS – AUTHOR TEAM ANO
C - 86154 Petr Lisičan 1990 M30-39 CZE ELEVEN BIKE TEAM ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
B - 87745 Tomáš Dojava 1978 M40-49 CZE Sananim ANO
D10 - 88015 Adam LUKÁŠ 2012 M10-11 CZE ANO
D - 88237 Lenka Konečná 1976 Z CZE ANO
C - 88522 Jindřich Prekop 1991 M30-39 CZE ANO
D6 - 89773 Emma SEMERÁDOVÁ 2015 Z6-7 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 90811 Jiří Honzátko 1971 M50-59 CZE Bike Vysoká ANO
D10 - 93364 Ela KAVALÍROVÁ 2011 Z10-11 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
D6 - 93699 Michal Berka 2016 M6-7 CZE BMX Bohnice ANO
B - 93888 Jiri Zabransky 1972 M50-59 CZE ANO
C - 93942 Mikuláš Pál 1998 M17-29 CZE Renkard s.r.o. MTB Team ANO
B - 94959 Antonín Kudi 1986 M30-39 CZE ANO
B - 96813 Lukáš Košař 1988 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
D - 96974 Helena Koželuhová 1975 Z CZE ANO
D10 - 98297 Laura KOTASOVÁ 2012 Z10-11 CZE OCA-Open Cycling Academy ANO
D8 - 98774 Eliška Schusová 2014 Z8-9 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 99396 Petr Šťovíček 1971 M50-59 CZE ANO
C - 99447 Roman Janiš 1972 M50-59 CZE ANO
C - 99505 Matěj Kaucký 1976 M40-49 CZE ANO
D6 - 100046 Nikol Gaherova 2015 Z6-7 CZE ANO
D6 - 100047 Sofia Gaherova 2016 Z6-7 CZE ANO
C - 100367 Pavel KOTAS 1972 M50-59 CZE OCA-Open Cycling Academy ANO
B - 100426 Petr Péč 1979 M40-49 CZE ANO
C - 100510 Lukas Kaderabek 1988 M30-39 CZE ANO
B - 100572 Jaroslav Šverma 1976 M40-49 CZE ANO
C - 101142 Daniel Lehnert 1971 M50-59 CZE ANO
B - 101155 Tomáš Bláha 1970 M50-59 CZE ANO
D12 - 101869 Vojtěch Mazal 2010 M12-13 CZE Drahanský sport team ANO
C - 102380 Ilona Kaucká 1977 Z40-49 CZE ANO
D8 - 102626 Elen Mazalová 2013 Z8-9 CZE Drahanský sport team ANO
B - 104030 Pavel Kutschka 1969 M50-59 CZE ANO
C - 104784 Dušan Leč 1981 M40-49 CZE ANO
C - 105419 Daniel Lev 1977 M40-49 CZE ANO
D0 - 105681 Barbora Diblíková 2018 DOZ CZE ANO
C - 105814 Antonín Vaniš 1974 M40-49 CZE ANO
C - 105968 Valerie Nováková 2007 Z14-16 CZE Bike Team Špindlerův Mlýn ANO
D10 - 106514 Marie Schusová 2011 Z10-11 CZE BIKE puzzle team ANO
C - 106830 Petr Valc 1989 M30-39 CZE AC Sparta Praha ANO
B - 106831 Aleš Stach 1973 M40-49 CZE ANO
C - 106838 Zdeněk Steiner 1987 M30-39 CZE ANO
C - 106963 Jan Kočárek 1982 M40-49 CZE ANO
C - 106970 Miroslava Humlova 1968 Z50+ CZE Stanley Black&decker ANO
C - 107016 Radek Steiner 1992 M30-39 CZE ANO
B - 107208 Lukáš Píša 1989 M30-39 CZE ANO
B - 107212 Aleš Hrdlička 2002 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B - 107395 Petr Sarnovský 1978 M40-49 CZE ANO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
84759
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Naďa Kavalírová
Reg. č.
85758
Ročník
1981
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
IVAR CS – AUTHOR TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Lisičan
Reg. č.
86154
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ELEVEN BIKE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Dojava
Reg. č.
87745
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sananim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Adam LUKÁŠ
Reg. č.
88015
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lenka Konečná
Reg. č.
88237
Ročník
1976
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jindřich Prekop
Reg. č.
88522
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Emma SEMERÁDOVÁ
Reg. č.
89773
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Honzátko
Reg. č.
90811
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike Vysoká
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Ela KAVALÍROVÁ
Reg. č.
93364
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Michal Berka
Reg. č.
93699
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
BMX Bohnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiri Zabransky
Reg. č.
93888
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Mikuláš Pál
Reg. č.
93942
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Renkard s.r.o. MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Antonín Kudi
Reg. č.
94959
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Košař
Reg. č.
96813
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Helena Koželuhová
Reg. č.
96974
Ročník
1975
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Laura KOTASOVÁ
Reg. č.
98297
Ročník
2012
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
OCA-Open Cycling Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Eliška Schusová
Reg. č.
98774
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šťovíček
Reg. č.
99396
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Janiš
Reg. č.
99447
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Matěj Kaucký
Reg. č.
99505
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Nikol Gaherova
Reg. č.
100046
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Sofia Gaherova
Reg. č.
100047
Ročník
2016
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel KOTAS
Reg. č.
100367
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
OCA-Open Cycling Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Péč
Reg. č.
100426
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukas Kaderabek
Reg. č.
100510
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Šverma
Reg. č.
100572
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Lehnert
Reg. č.
101142
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bláha
Reg. č.
101155
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Vojtěch Mazal
Reg. č.
101869
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Drahanský sport team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ilona Kaucká
Reg. č.
102380
Ročník
1977
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Elen Mazalová
Reg. č.
102626
Ročník
2013
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
Drahanský sport team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Kutschka
Reg. č.
104030
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Dušan Leč
Reg. č.
104784
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Lev
Reg. č.
105419
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Barbora Diblíková
Reg. č.
105681
Ročník
2018
Kat.
DOZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Antonín Vaniš
Reg. č.
105814
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Valerie Nováková
Reg. č.
105968
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
Bike Team Špindlerův Mlýn
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marie Schusová
Reg. č.
106514
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Valc
Reg. č.
106830
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Stach
Reg. č.
106831
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Steiner
Reg. č.
106838
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Kočárek
Reg. č.
106963
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslava Humlova
Reg. č.
106970
Ročník
1968
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Stanley Black&decker
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Steiner
Reg. č.
107016
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Píša
Reg. č.
107208
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Hrdlička
Reg. č.
107212
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Sarnovský
Reg. č.
107395
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO