Startovní listina NOVA Vysočina Arena Tour




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 91 Petr Tatíček 1985 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
FVD - 215 Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch team ANO
B - 1764 Libor Pořízek 1972 M50-59 CZE Vysočina cycling ANO
B - 4511 Josef Bartoš 1942 M60+ CZE SK HESKOV ANO
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 20345 Vojtech Bubenik - FAST a.s. 1978 M40-49 CZE CELTA ANO
B - 27883 Luděk Jambor 1963 M50-59 CZE CK Lovosice ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 30671 Michaela Němcová 2003 Z17-29 CZE Cyklo Bendl ANO
B - 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
C - 41604 Jiří Hora 1975 M40-49 CZE REGA team ANO
C - 45418 Michal Vild 1996 M17-29 CZE SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM ANO
A - 45949 Radim Novotny 1963 M50+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
GE - 46382 Tomáš Odstrčilík 1983 GM15-39 CZE Sokol Třebětice NE
A - 46382 Tomáš Odstrčilík 1983 M30-39 CZE Sokol Třebětice NE
C - 48090 Adéla Fuksová 2000 Z17-29 CZE ANO
A - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
C - 52602 Jakub Ševčík 1999 M17-29 CZE ANO
C - 53041 Petr Cholasta 1972 M50-59 CZE ANO
B - 54298 Petr Pokorný 1975 M40-49 CZE MTB CITRUS TEAM ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 54442 Viktor Kocián 1968 M50-59 CZE Znojmo ANO
B - 54582 Josef Truhlář 1996 M23-29 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 54585 Josef Truhlář 1961 M60+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 57226 Patrik Sázel 1993 M23-29 CZE cyklo team KOLARNA ANO
A - 58331 Martin Chvátal 1972 M50+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
B - 59015 Jan Zvada 1976 M40-49 CZE ANO
D - 59432 Zdeněk Vaniš 1983 M CZE ANO
C - 59936 Pavel Holý 1969 M50-59 CZE ANO
C - 60880 Libor Podmelle 1968 M50-59 CZE ___ ANO
JTM - 61029 Dominik VANIŠ 2012 M10-11 ??? ANO
D10 - 61029 Dominik VANIŠ 2012 M10-11 ??? ANO
C - 61085 Eliška Truhlářová 1985 Z30-39 ??? PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
B - 61678 Martin Kyjovský 1971 M50-59 CZE ANO
C - 61721 Tomáš PAVLŮ 1992 M30-39 CZE ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
C - 62598 Ladislav Němec 1984 M30-39 CZE ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
C - 72619 Michal Moravec 1980 M40-49 CZE GHOST Team ANO
FVD - 73446 Marek Bartůněk 1998 CZE ANO
B - 73574 Leonid Chekalin 1997 M23-29 CZE MEDEQ CZ ANO
C - 73863 Libor Šaroun 1973 M40-49 CZE PREMIUM hotel Znojmo cycling team ANO
C - 74809 Jan Sháněl 1970 M50-59 CZE ANO
C - 74986 Marek Ševčík 1973 M40-49 CZE ANO
A - 75844 Radek Dohnalek 1975 M40-49 CZE ANO
C - 77721 Radek Chrudimský 1982 M40-49 CZE Česká Spořitelna ANO
C - 77817 Petr Chmelař 1978 M40-49 CZE ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Tatíček
Reg. č.
91
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
FVD
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Pořízek
Reg. č.
1764
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vysočina cycling
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Bartoš
Reg. č.
4511
Ročník
1942
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
SK HESKOV
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtech Bubenik - FAST a.s.
Reg. č.
20345
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
CELTA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luděk Jambor
Reg. č.
27883
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CK Lovosice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michaela Němcová
Reg. č.
30671
Ročník
2003
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
Cyklo Bendl
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Hora
Reg. č.
41604
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
REGA team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Vild
Reg. č.
45418
Ročník
1996
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
GE
Jméno, Příjmení
Tomáš Odstrčilík
Reg. č.
46382
Ročník
1983
Kat.
GM15-39
Země
CZE
Klub
Sokol Třebětice
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Tomáš Odstrčilík
Reg. č.
46382
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Sokol Třebětice
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adéla Fuksová
Reg. č.
48090
Ročník
2000
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Ševčík
Reg. č.
52602
Ročník
1999
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Cholasta
Reg. č.
53041
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Pokorný
Reg. č.
54298
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB CITRUS TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Viktor Kocián
Reg. č.
54442
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54582
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54585
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Sázel
Reg. č.
57226
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
cyklo team KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zvada
Reg. č.
59015
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Zdeněk Vaniš
Reg. č.
59432
Ročník
1983
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Holý
Reg. č.
59936
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Podmelle
Reg. č.
60880
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
___
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Dominik VANIŠ
Reg. č.
61029
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
???
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Dominik VANIŠ
Reg. č.
61029
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
???
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Eliška Truhlářová
Reg. č.
61085
Ročník
1985
Kat.
Z30-39
Země
???
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Kyjovský
Reg. č.
61678
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš PAVLŮ
Reg. č.
61721
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Němec
Reg. č.
62598
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Moravec
Reg. č.
72619
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
FVD
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Leonid Chekalin
Reg. č.
73574
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MEDEQ CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Šaroun
Reg. č.
73863
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM hotel Znojmo cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Sháněl
Reg. č.
74809
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Marek Ševčík
Reg. č.
74986
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radek Dohnalek
Reg. č.
75844
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Chrudimský
Reg. č.
77721
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Chmelař
Reg. č.
77817
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO