Startovní listina NOVA Vysočina Arena Tour




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
A - 47046 Tomáš Trojan 1987 M30-39 CZE ANO
B - 47099 Michal Juráň 1968 M50-59 CZE Cykloservis u Pavouka Tišnov ANO
B - 47217 Petr Havránek 1988 M30-39 CZE ANO
B - 47256 Stanislav Louda 1977 M40-49 CZE WWW.COREX.CZ ANO
C - 47580 Jakub Blažek 1998 M17-29 CZE Gepard Finance Cycling Team ANO
C - 48090 Adéla Fuksová 2000 Z17-29 CZE ANO
B - 48157 Jan Dřevojánek 1975 M40-49 CZE JANUŠKA KOMPRESOR cycling ANO
B - 48223 Kateřina Karchňáková 1970 Z50+ CZE KAR sport ANO
B - 48227 Jiří Karchňák 1968 M50-59 CZE KAR sport ANO
B - 48247 Petr Bastl 1986 M30-39 CZE ANO
A - 48319 Tomáš Kelíšek 1977 M40-49 CZE ondrejfojtik.cz team ANO
C - 49019 Antonín Černý 2008 M14-16 CZE BSK JUNIORS TEAM ANO
D12 - 49804 Anna Pantůčková 2009 Z12-13 CZE ACT leraK Blansko ANO
JTM - 49804 Anna Pantůčková 2009 Z12-13 CZE ACT leraK Blansko ANO
B - 50264 Vladimír Havlíček 1962 M60+ CZE ANO
D12 - 50346 Václav Šperl 2009 M12-13 CZE Bike puzzle team ANO
JTM - 50346 Václav Šperl 2009 M12-13 CZE Bike puzzle team ANO
C - 50539 ADAM KUČERA 2005 M17-29 CZE PSG Mechanix ANO
B - 50575 Tomáš SLÁDEK 1988 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
A - 50840 Zdeněk PEZA 1962 M50+ CZE Autodoprava Jan Peza ANO
B - 50943 René Urban 1969 M50-59 CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
D10 - 51082 Martina PROCHÁZKOVÁ 2011 Z10-11 CZE ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM ANO
JTM - 51082 Martina PROCHÁZKOVÁ 2011 Z10-11 CZE ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM ANO
C - 52190 Roman Píša 1987 M30-39 CZE ANO
FVD - 52270 Filip Adel 1990 CZE Superior Team NE
C - 52335 Jiří Mácha 1969 M50-59 CZE GHOST Team ANO
FVD - 52337 Filip Rydval 1996 CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
A - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
C - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
B - 52582 Jan Zelenka 1982 M40-49 CZE ANO
C - 52602 Jakub Ševčík 1999 M17-29 CZE ANO
A - 52636 Lenka Fridrichová 1994 Z17-29 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
C - 53041 Petr Cholasta 1972 M50-59 CZE ANO
D - 53144 Klára Petschová 1978 Z CZE ANO
C - 53242 Martin Hrnčíř 1971 M50-59 CZE GAPP System - Kolofix ANO
FVD - 53360 Marek Rauchfuss 1990 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
C - 53410 Jiří Přibyl 1979 M40-49 CZE ANO
B - 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B - 53482 Josef Horyna 1997 M23-29 CZE Fischer Ski klub Šumava Vimperk ANO
B - 53485 Jan Písař 1988 M30-39 CZE Cycle Experts NE
B - 53778 Jaroslav Nejedlý 1978 M40-49 CZE Vokolek_Cycling_Team ANO
D - 53780 Petr Novák 1973 M CZE ZLESA.ART ANO
B - 53780 Petr Novák 1973 M40-49 CZE ZLESA.ART ANO
B - 53919 Jakub Portyš 1987 M30-39 CZE ANO
B - 53960 JIŘÍ HRUDA 1965 M50-59 CZE ANO
C - 53970 Andrea Martincová 1992 Z30-39 CZE ENDEKA BASSTA team NE
B - 54029 Jan Dvořák 1993 M23-29 CZE ANO
C - 54095 Radek Štula 1971 M50-59 CZE PSK Znojmo ANO
C - 54155 Jiří Kučera 1969 M50-59 CZE WINNERS Znojmo ANO
C - 54158 Zdeněk Závorka 1986 M30-39 CZE AC Světnov ANO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Tomáš Trojan
Reg. č.
47046
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Juráň
Reg. č.
47099
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Cykloservis u Pavouka Tišnov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Havránek
Reg. č.
47217
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Stanislav Louda
Reg. č.
47256
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Blažek
Reg. č.
47580
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Gepard Finance Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adéla Fuksová
Reg. č.
48090
Ročník
2000
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dřevojánek
Reg. č.
48157
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JANUŠKA KOMPRESOR cycling
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kateřina Karchňáková
Reg. č.
48223
Ročník
1970
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
KAR sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Karchňák
Reg. č.
48227
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
KAR sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Bastl
Reg. č.
48247
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Tomáš Kelíšek
Reg. č.
48319
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ondrejfojtik.cz team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Antonín Černý
Reg. č.
49019
Ročník
2008
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
BSK JUNIORS TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Anna Pantůčková
Reg. č.
49804
Ročník
2009
Kat.
Z12-13
Země
CZE
Klub
ACT leraK Blansko
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Anna Pantůčková
Reg. č.
49804
Ročník
2009
Kat.
Z12-13
Země
CZE
Klub
ACT leraK Blansko
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Havlíček
Reg. č.
50264
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Václav Šperl
Reg. č.
50346
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Bike puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Václav Šperl
Reg. č.
50346
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Bike puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
ADAM KUČERA
Reg. č.
50539
Ročník
2005
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš SLÁDEK
Reg. č.
50575
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Zdeněk PEZA
Reg. č.
50840
Ročník
1962
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
Autodoprava Jan Peza
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
René Urban
Reg. č.
50943
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Martina PROCHÁZKOVÁ
Reg. č.
51082
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Martina PROCHÁZKOVÁ
Reg. č.
51082
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Píša
Reg. č.
52190
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
FVD
Jméno, Příjmení
Filip Adel
Reg. č.
52270
Ročník
1990
Kat.
Země
CZE
Klub
Superior Team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Mácha
Reg. č.
52335
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
FVD
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zelenka
Reg. č.
52582
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Ševčík
Reg. č.
52602
Ročník
1999
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Lenka Fridrichová
Reg. č.
52636
Ročník
1994
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Cholasta
Reg. č.
53041
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Klára Petschová
Reg. č.
53144
Ročník
1978
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Hrnčíř
Reg. č.
53242
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
GAPP System - Kolofix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
FVD
Jméno, Příjmení
Marek Rauchfuss
Reg. č.
53360
Ročník
1990
Kat.
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Přibyl
Reg. č.
53410
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Horyna
Reg. č.
53482
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Písař
Reg. č.
53485
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cycle Experts
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Nejedlý
Reg. č.
53778
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vokolek_Cycling_Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Petr Novák
Reg. č.
53780
Ročník
1973
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZLESA.ART
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Novák
Reg. č.
53780
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZLESA.ART
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Portyš
Reg. č.
53919
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
JIŘÍ HRUDA
Reg. č.
53960
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Andrea Martincová
Reg. č.
53970
Ročník
1992
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ENDEKA BASSTA team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dvořák
Reg. č.
54029
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Štula
Reg. č.
54095
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PSK Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Kučera
Reg. č.
54155
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
WINNERS Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Závorka
Reg. č.
54158
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Světnov
ZAPLACENO