Startovní listina NOVA Vysočina Arena Tour




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B - 24869 Radim Kulda 2004 M17-22 CZE KST Trutnov ANO
B - 24979 Miroslav KAŠPAR 1972 M50-59 CZE ANO
A - 25300 Martin Kolkus 1978 M40-49 CZE Spartacus brothers ANO
A - 25328 Petr Křižák 1965 M50+ CZE Křižák Team ANO
A - 25885 Adéla NÁBĚLKOVÁ 2001 Z17-29 CZE PSG Mechanix ANO
B - 26098 Zuzana Kadlecová 2002 Z17-22 CZE ADASTRA Cycling Team ANO
B - 26180 Robert Pejša 1995 M23-29 CZE BOMI cycling team ANO
C - 26816 Petr Sochor 1951 M60+ CZE ANO
B - 27046 Richard Jílek 1972 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
C - 27304 Miroslav Havlíček 1954 M60+ CZE Cykloteam KOLARNA ANO
B - 27883 Luděk Jambor 1963 M50-59 CZE CK Lovosice ANO
A - 27982 Patrik Müller 1973 M40-49 CZE BIG SHOCK TEAM ANO
A - 28266 Lukáš Hofman 1991 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
C - 28554 Jiří Mitáš 1954 M60+ CZE NE
C - 28803 Milan Kotlář 1955 M60+ CZE moravští lyžníci ANO
B - 29007 Marek Váňa 1971 M50-59 CZE Kbely Cycling Team NE
A - 29075 Patrik Nešpor 1986 M30-39 CZE IN-LIFE Cycling team ANO
C - 29299 Pavel Urbánek 1965 M50-59 CZE ANO
A - 29499 Patrik Němec 2001 M17-29 CZE CK Příbram ANO
C - 29720 Tereza Beranová 1984 Z30-39 CZE alltraining.cz ANO
C - 29881 Jakub Žemlička 1982 M40-49 CZE ANO
B - 29884 Robert Pauliš 1980 M40-49 CZE ANO
C - 30188 Roman Vítek 1977 M40-49 CZE Wintersporthk.cz ANO
A - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50+ CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 30601 Lukáš Bělka 2004 M17-29 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
C - 30625 Petr Šmíd 1983 M30-39 CZE GHOST Team ANO
C - 30661 Miroslav Malý 1980 M40-49 CZE Ghost team ANO
A - 30671 Michaela Němcová 2003 Z17-29 CZE Cyklo Bendl ANO
B - 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
A - 31117 Petr Šulc 1988 M30-39 CZE Náchod ANO
A - 31426 Lucie Zlatohlávková 1990 Z30-39 CZE ANO
C - 31761 Albert MĚCHURA 2008 M14-16 CZE Kross Bikeranch Team Junior ANO
C - 31803 Aleš Blažek 2007 M14-16 CZE JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM ANO
A - 31917 Kristýna Pejšová 2000 WUCI CZE GHOST Team ANO
B - 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B - 32486 Aleš Smíšek 1967 M50-59 CZE ANO
C - 33050 Adam Tušl 1976 M40-49 CZE MTB Auto CB Plzeň ANO
B - 33404 Marek Šarafín 1974 M40-49 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc NE
C - 33659 FILIP VOBORNÍK 2008 M14-16 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
B - 34031 Pavel Čalkovský 1967 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
B - 34127 Tomáš Vysekal 1969 M50-59 CZE ANO
B - 34349 Petr Kadlec 1963 M50-59 CZE CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV ANO
A - 35553 Jiří Sklepník 1969 M50+ CZE Nehvizdy ANO
B - 35759 Jiří Bíško 1964 M50-59 CZE HAVEX Auto team ANO
A - 35761 Petr Jelínek 1968 M50+ CZE ANO
GE - 35842 Radek Sakař 1977 GM40+ CZE ANO
B - 35855 Tomáš Chytil 1995 M23-29 CZE Six Monkeys ANO
A - 35887 Marek Křepelka 1974 M40-49 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
A - 36049 Václav Kamínek 1992 M30-39 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Kulda
Reg. č.
24869
Ročník
2004
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
KST Trutnov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav KAŠPAR
Reg. č.
24979
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Kolkus
Reg. č.
25300
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Spartacus brothers
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Křižák
Reg. č.
25328
Ročník
1965
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
Křižák Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Adéla NÁBĚLKOVÁ
Reg. č.
25885
Ročník
2001
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zuzana Kadlecová
Reg. č.
26098
Ročník
2002
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
ADASTRA Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Robert Pejša
Reg. č.
26180
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
BOMI cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Sochor
Reg. č.
26816
Ročník
1951
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Richard Jílek
Reg. č.
27046
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Havlíček
Reg. č.
27304
Ročník
1954
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Cykloteam KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luděk Jambor
Reg. č.
27883
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CK Lovosice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Patrik Müller
Reg. č.
27982
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIG SHOCK TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Lukáš Hofman
Reg. č.
28266
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Mitáš
Reg. č.
28554
Ročník
1954
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Kotlář
Reg. č.
28803
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
moravští lyžníci
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Váňa
Reg. č.
29007
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Kbely Cycling Team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Patrik Nešpor
Reg. č.
29075
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
IN-LIFE Cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Urbánek
Reg. č.
29299
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Patrik Němec
Reg. č.
29499
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
CK Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tereza Beranová
Reg. č.
29720
Ročník
1984
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Žemlička
Reg. č.
29881
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Robert Pauliš
Reg. č.
29884
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Vítek
Reg. č.
30188
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Wintersporthk.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš Bělka
Reg. č.
30601
Ročník
2004
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Šmíd
Reg. č.
30625
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Malý
Reg. č.
30661
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Ghost team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michaela Němcová
Reg. č.
30671
Ročník
2003
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
Cyklo Bendl
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Šulc
Reg. č.
31117
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Náchod
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Lucie Zlatohlávková
Reg. č.
31426
Ročník
1990
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Albert MĚCHURA
Reg. č.
31761
Ročník
2008
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch Team Junior
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Aleš Blažek
Reg. č.
31803
Ročník
2007
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Kristýna Pejšová
Reg. č.
31917
Ročník
2000
Kat.
WUCI
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Smíšek
Reg. č.
32486
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adam Tušl
Reg. č.
33050
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Auto CB Plzeň
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Šarafín
Reg. č.
33404
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
FILIP VOBORNÍK
Reg. č.
33659
Ročník
2008
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Čalkovský
Reg. č.
34031
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Vysekal
Reg. č.
34127
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Kadlec
Reg. č.
34349
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Sklepník
Reg. č.
35553
Ročník
1969
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
Nehvizdy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Bíško
Reg. č.
35759
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
HAVEX Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Jelínek
Reg. č.
35761
Ročník
1968
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
GE
Jméno, Příjmení
Radek Sakař
Reg. č.
35842
Ročník
1977
Kat.
GM40+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Chytil
Reg. č.
35855
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Six Monkeys
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Marek Křepelka
Reg. č.
35887
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Václav Kamínek
Reg. č.
36049
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO