Startovní listina Znojmo Burčák Tour Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
D - 5156 Jiří Richter 1970 M CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM ANO
C - 18187 Jaroslav Glézl 1966 M50-59 CZE ANO
C - 19979 Zdenek Lidický 1957 M60+ CZE Slavie K.Vary ANO
B - 24086 Milan Štochel 1963 M50-59 CZE kavaruzova.cz ANO
C - 24361 Libuše Menčlová 1956 Z50+ CZE VETAS Kralupy ANO
C - 24362 Josef Menčl 1955 M60+ CZE VETAS Kralupy ANO
B - 26820 Luboš Kavalíř 1972 M50-59 CZE Flexi team PČS ANO
C - 30059 Eva Lidická 1961 Z50+ CZE Slavie Karlovy Vary ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 33147 Arnold Ptasznik 1957 M60+ CZE kavaruzova.cz ANO
B - 34031 Pavel Čalkovský 1967 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
C - 36380 Jaroslav HUBÍK 1960 M60+ CZE SC Hlubočky ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 37579 Jan Suchánek 1996 M17-29 CZE Cyklosport Hranice ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
C - 41296 Petr Gottlieb 1967 M50-59 CZE VETAS Kralupy ANO
C - 41492 Šárka Glézlová 1989 Z30-39 CZE ANO
C - 41604 Jiří Hora 1975 M40-49 CZE REGA team ANO
B - 42003 Zdeněk Cagaš 1987 M30-39 CZE NE
C - 42320 Tomáš Hradil 1973 M40-49 CZE VETAS Kralupy ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 46382 Tomáš Odstrčilík 1983 M30-39 CZE Sokol Třebětice ANO
B - 47512 Milan Břeň 1957 M60+ CZE NE
B - 47513 Pavel Šmejda 1962 M60+ CZE NE
B - 48497 Jiří Neumann 1973 M40-49 CZE Bike Mšeno ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
B - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
B - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
C - 53041 Petr Cholasta 1972 M50-59 CZE ANO
D - 53256 Roman Gužík 1975 M CZE ANO
C - 53749 Petr Trnobranský 1976 M40-49 CZE VETAS Kralupy ANO
C - 54303 Jan Štefko 1976 M40-49 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 54582 Josef Truhlář 1996 M23-29 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 54585 Josef Truhlář 1961 M60+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 54656 stephen bird 1966 M50-59 CZE Testlake Racing ANO
B - 57226 Patrik Sázel 1993 M23-29 CZE cyklo team KOLARNA ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 58337 Dalibor Uhlir 1980 M40-49 CZE Brno ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Musher club Český ráj ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
D - 59331 Lukáš Richter 2011 M CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
C - 72974 Jan Havelka 1973 M40-49 CZE ANO
B - 73007 Martin Sasín 1974 M40-49 CZE ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE ANO
C - 73863 Libor Šaroun 1973 M40-49 CZE PREMIUM hotel Znojmo cycling team ANO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jiří Richter
Reg. č.
5156
Ročník
1970
Kat.
M
Země
CZE
Klub
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Glézl
Reg. č.
18187
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdenek Lidický
Reg. č.
19979
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Slavie K.Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Štochel
Reg. č.
24086
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
kavaruzova.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libuše Menčlová
Reg. č.
24361
Ročník
1956
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Menčl
Reg. č.
24362
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luboš Kavalíř
Reg. č.
26820
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Flexi team PČS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Eva Lidická
Reg. č.
30059
Ročník
1961
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Slavie Karlovy Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Arnold Ptasznik
Reg. č.
33147
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
kavaruzova.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Čalkovský
Reg. č.
34031
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav HUBÍK
Reg. č.
36380
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
SC Hlubočky
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Suchánek
Reg. č.
37579
Ročník
1996
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Cyklosport Hranice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Gottlieb
Reg. č.
41296
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Šárka Glézlová
Reg. č.
41492
Ročník
1989
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Hora
Reg. č.
41604
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
REGA team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Cagaš
Reg. č.
42003
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Hradil
Reg. č.
42320
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Odstrčilík
Reg. č.
46382
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Sokol Třebětice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Břeň
Reg. č.
47512
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Šmejda
Reg. č.
47513
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Neumann
Reg. č.
48497
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bike Mšeno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Cholasta
Reg. č.
53041
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Roman Gužík
Reg. č.
53256
Ročník
1975
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Trnobranský
Reg. č.
53749
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Štefko
Reg. č.
54303
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54582
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54585
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
stephen bird
Reg. č.
54656
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Testlake Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Sázel
Reg. č.
57226
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
cyklo team KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dalibor Uhlir
Reg. č.
58337
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Musher club Český ráj
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lukáš Richter
Reg. č.
59331
Ročník
2011
Kat.
M
Země
CZE
Klub
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Havelka
Reg. č.
72974
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Sasín
Reg. č.
73007
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Šaroun
Reg. č.
73863
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM hotel Znojmo cycling team
ZAPLACENO