Startovní listina Znojmo Burčák Tour Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 2 39568 Lubomír Petruš 1990 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 4 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 5 22770 Martin Stošek 1994 MEL CZE Canyon Northwave Team ANO
B 6 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 7 328563 Petr Vakoč 1992 MEL CZE ANO
B 8 328464 Tomáš Morávek 1999 MEL CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 9 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 10 52284 Jaromír Skála 1998 MEL CZE Rouvy Specialized Cycling Team ANO
B 11 21437 Dominik Buksa 1990 MEL CZE Canyon Northwave MTB team ANO
B 12 87892 Michael Zeťák 1998 MEL CZE 4EVER CykloBulis ANO
B 13 230 Jaroslav Kulhavý 1985 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 14 190 Ondřej Fojtík 1977 MEL CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
B 15 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 16 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG Mechanix ANO
B 17 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 18 75816 Tomáš Strnka 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 19 106655 Lukáš Kraus 2003 M17-22 CZE GHOST Team ANO
B 20 325658 David Šulc 2002 M17-22 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 21 54287 Dominik Trnka 1989 M30-39 CZE ondrejfojtik.cz team ANO
B 22 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 23 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
B 24 87103 David Dvořák 1993 M23-29 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 25 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 26 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 27 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 28 41874 Milan Štípala 1984 M30-39 CZE PSG MECHANIX ANO
B 29 100734 Martin Rytíř 1979 M40-49 CZE PSG MECHANIX ANO
B 30 48157 Jan Dřevojánek 1975 M40-49 CZE JANUŠKA KOMPRESOR cycling ANO
B 31 98739 Lukáš Matulka 1992 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 32 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B 33 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 34 99590 Kryštof Melkes 1999 M23-29 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 35 59532 Michal Nýč 1982 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 36 109967 Tomáš Blažej 1992 M30-39 CZE ANO
B 37 73597 Tomáš Kozák 1971 M50-59 CZE CykloATOM ANO
B 38 86488 Jan Macharáček 1999 M23-29 CZE Amenity extrém sport Zlín ANO
B 39 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 40 92627 Ondřej Hejda 1998 M23-29 CZE ANO
B 41 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 42 36560 Jakub Koška 1988 M30-39 CZE TrekBikes_CZSK Team ANO
B 43 52121 Jakub Mikeš 1990 M30-39 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
B 44 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 45 24463 Pavel Hájek 1975 M40-49 CZE ondrejfojtik.cz team ANO
B 46 52278 Jakub Kadlec 1997 M23-29 CZE Rouvy Specialized ANO
B 47 86470 Bohumír Dobeš 1979 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B 48 92634 Dominik Horák 2001 M17-22 CZE AC Sparta Praha ANO
B 49 32768 Zdeněk Formánek 1979 M40-49 CZE MTB Šumava Riders ANO
B 50 79747 Pavel Bajčík 1975 M40-49 CZE MTB Šumava Riders ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lubomír Petruš
Reg. č.
39568
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Stošek
Reg. č.
22770
Ročník
1994
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Canyon Northwave Team
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Vakoč
Reg. č.
328563
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Morávek
Reg. č.
328464
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaromír Skála
Reg. č.
52284
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rouvy Specialized Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Buksa
Reg. č.
21437
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Canyon Northwave MTB team
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Zeťák
Reg. č.
87892
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
4EVER CykloBulis
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Kulhavý
Reg. č.
230
Ročník
1985
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Fojtík
Reg. č.
190
Ročník
1977
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Strnka
Reg. č.
75816
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kraus
Reg. č.
106655
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Šulc
Reg. č.
325658
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Trnka
Reg. č.
54287
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ondrejfojtik.cz team
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Dvořák
Reg. č.
87103
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Štípala
Reg. č.
41874
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Rytíř
Reg. č.
100734
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dřevojánek
Reg. č.
48157
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JANUŠKA KOMPRESOR cycling
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Matulka
Reg. č.
98739
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kryštof Melkes
Reg. č.
99590
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Blažej
Reg. č.
109967
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kozák
Reg. č.
73597
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CykloATOM
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Macharáček
Reg. č.
86488
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Amenity extrém sport Zlín
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Hejda
Reg. č.
92627
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Koška
Reg. č.
36560
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
TrekBikes_CZSK Team
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Mikeš
Reg. č.
52121
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Hájek
Reg. č.
24463
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ondrejfojtik.cz team
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Kadlec
Reg. č.
52278
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Rouvy Specialized
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Bohumír Dobeš
Reg. č.
86470
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Horák
Reg. č.
92634
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Formánek
Reg. č.
32768
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Šumava Riders
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Bajčík
Reg. č.
79747
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Šumava Riders
ZAPLACENO