Startovní listina Znojmo Burčák Tour Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 96795 Karel Havlíček 1969 M50-59 CZE ANO
B - 96813 Lukáš Košař 1988 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
C - 96972 David Koželuh 1975 M40-49 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
D - 96974 Helena Koželuhová 1975 Z CZE ANO
B - 97005 Tomáš Sršeň 1988 M30-39 CZE ANO
C - 97102 Eduard Krupka 1962 M60+ CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
D - 97109 Jana Dvořáková 1969 M CZE ANO
D6 - 97244 Alžběta POULOVÁ 2015 Z6-7 CZE ANO
B - 97317 Michal TOMALA 1987 M30-39 CZE ANO
B - 97908 Tomáš Šturala 1982 M40-49 CZE ANO
D - 97958 Kateřina Šindlerová 1974 Z CZE ANO
D - 97960 Zdeňka Casková 1973 Z CZE ANO
D - 97961 Zbyněk Caska 1964 M CZE ANO
B - 97980 Lucie Berková 1975 Z40-49 CZE ANO
B - 97989 Milan Pospíchal 1991 M30-39 CZE ANO
B - 98208 Michal Ponec 1990 M30-39 CZE ANO
D10 - 98297 Laura KOTASOVÁ 2012 Z10-11 CZE OCA-Open Cycling Academy ANO
C - 98508 Natálie KURKOVÁ 2004 Z17-29 CZE ANO
D - 98710 Jiří Drong 1979 M CZE ANO
D8 - 98774 Eliška Schusová 2014 Z8-9 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 99396 Petr Šťovíček 1971 M50-59 CZE ANO
C - 99667 Veronika Matějková 1991 Z30-39 CZE Dovedové Křešín ANO
C - 99723 Irena Pospíšilová 1983 Z30-39 CZE ANO
C - 99724 Karel Pospíšil 1968 M50-59 CZE STRABAG a.s. ANO
B - 99877 Radek Pavlíček 1979 M40-49 CZE ANO
B - 100022 Pavel Bureš 1977 M40-49 CZE ANO
C - 100367 Pavel KOTAS 1972 M50-59 CZE OCA-Open Cycling Academy ANO
C - 100510 Lukas Kaderabek 1988 M30-39 CZE ANO
B - 100950 Tomáš Fiedler 1984 M30-39 CZE ANO
D5 - 101212 Augustin Prášek 2017 M5 CZE ANO
C - 101245 Miroslav Brabec 1977 M40-49 CZE Dovedové Křešín ANO
B - 101771 Tomáš Řepka 1976 M40-49 CZE ANO
D12 - 101869 Vojtěch Mazal 2010 M12-13 CZE Drahanský sport team ANO
C - 101908 Kamil Ryšavý 1981 M40-49 CZE ANO
D6 - 102295 Matěj Honel 2015 M6-7 CZE Cyklo Kyjovský MTB Team ANO
C - 102358 Adam Cabák 2002 M17-29 CZE Česká spořitelna ANO
C - 102497 Jan Skřipský 1991 M30-39 CZE Baumüller Cycling team ANO
B - 102519 Jaroslav Tunka 1975 M40-49 CZE Vinařství Sol Invictus Drnholec ANO
B - 102533 Michal Svoboda 1985 M30-39 CZE ANO
B - 102598 Tomáš Zajíček 1990 M30-39 CZE ANO
D8 - 102626 Elen Mazalová 2013 Z8-9 CZE Drahanský sport team ANO
B - 102931 Tomáš Zelinka 1984 M30-39 CZE A PLUS a.s. ANO
B - 102935 Miloslav Kabrhel 1992 M30-39 CZE AK VŠK ANO
C - 103000 Václav Řezanka 2000 M17-29 CZE ANO
B - 103062 Miroslav Maluš 1978 M40-49 CZE A PLUS ANO
C - 103063 Pavel Kadlec 1991 M30-39 CZE DOOKIE BIKE TEAM ANO
B - 103127 František Kolečkář 1991 M30-39 CZE ANO
D - 103259 Daniela Drongová 1982 Z CZE ANO
D - 103334 Bohuslav Vlasák 1961 M CZE Chomutov ANO
C - 103514 Milan Braun 1962 M60+ CZE TREK MTB Vrchlabí ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Havlíček
Reg. č.
96795
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Košař
Reg. č.
96813
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
David Koželuh
Reg. č.
96972
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Helena Koželuhová
Reg. č.
96974
Ročník
1975
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Sršeň
Reg. č.
97005
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Eduard Krupka
Reg. č.
97102
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jana Dvořáková
Reg. č.
97109
Ročník
1969
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Alžběta POULOVÁ
Reg. č.
97244
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal TOMALA
Reg. č.
97317
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Šturala
Reg. č.
97908
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Kateřina Šindlerová
Reg. č.
97958
Ročník
1974
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Zdeňka Casková
Reg. č.
97960
Ročník
1973
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Zbyněk Caska
Reg. č.
97961
Ročník
1964
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lucie Berková
Reg. č.
97980
Ročník
1975
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Pospíchal
Reg. č.
97989
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Ponec
Reg. č.
98208
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Laura KOTASOVÁ
Reg. č.
98297
Ročník
2012
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
OCA-Open Cycling Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Natálie KURKOVÁ
Reg. č.
98508
Ročník
2004
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jiří Drong
Reg. č.
98710
Ročník
1979
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Eliška Schusová
Reg. č.
98774
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šťovíček
Reg. č.
99396
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Veronika Matějková
Reg. č.
99667
Ročník
1991
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Dovedové Křešín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Irena Pospíšilová
Reg. č.
99723
Ročník
1983
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Karel Pospíšil
Reg. č.
99724
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
STRABAG a.s.
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Pavlíček
Reg. č.
99877
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Bureš
Reg. č.
100022
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel KOTAS
Reg. č.
100367
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
OCA-Open Cycling Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukas Kaderabek
Reg. č.
100510
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Fiedler
Reg. č.
100950
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Augustin Prášek
Reg. č.
101212
Ročník
2017
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Brabec
Reg. č.
101245
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Dovedové Křešín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Řepka
Reg. č.
101771
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Vojtěch Mazal
Reg. č.
101869
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Drahanský sport team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Kamil Ryšavý
Reg. č.
101908
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Matěj Honel
Reg. č.
102295
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
Cyklo Kyjovský MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adam Cabák
Reg. č.
102358
Ročník
2002
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Skřipský
Reg. č.
102497
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Baumüller Cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Tunka
Reg. č.
102519
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vinařství Sol Invictus Drnholec
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Svoboda
Reg. č.
102533
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Zajíček
Reg. č.
102598
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Elen Mazalová
Reg. č.
102626
Ročník
2013
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
Drahanský sport team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Zelinka
Reg. č.
102931
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
A PLUS a.s.
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miloslav Kabrhel
Reg. č.
102935
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AK VŠK
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Václav Řezanka
Reg. č.
103000
Ročník
2000
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Maluš
Reg. č.
103062
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
A PLUS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Kadlec
Reg. č.
103063
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
DOOKIE BIKE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Kolečkář
Reg. č.
103127
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Daniela Drongová
Reg. č.
103259
Ročník
1982
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Bohuslav Vlasák
Reg. č.
103334
Ročník
1961
Kat.
M
Země
CZE
Klub
Chomutov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Braun
Reg. č.
103514
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
TREK MTB Vrchlabí
ZAPLACENO