Startovní listina Znojmo Burčák Tour Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
C - 47202 Jindřich Petrovský 1971 M50-59 CZE ANO
B - 47512 Milan Břeň 1957 M60+ CZE ANO
B - 47513 Pavel Šmejda 1962 M60+ CZE ANO
D - 48122 Ivana Procházková 1958 Z CZE SK POLAR ANO
D - 48179 Jan Trávníček 1945 M CZE SK POLAR ANO
B - 48497 Jiří Neumann 1973 M40-49 CZE Bike Mšeno ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
B - 51646 Miloslav Švec 1970 M50-59 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
B - 52121 Jakub Mikeš 1990 M30-39 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
C - 52190 Roman Píša 1987 M30-39 CZE ANO
C - 52352 Tomáš Petrovský 2000 M17-29 CZE ANO
B - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
B - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
C - 53041 Petr Cholasta 1972 M50-59 CZE ANO
B - 53054 Vlastimil Strašák 1982 M40-49 CZE ANO
D - 53256 Roman Gužík 1975 M CZE ANO
B - 53311 Radek Novotný 1970 M50-59 CZE OCK Osík ANO
C - 53749 Petr Trnobranský 1976 M40-49 CZE VETAS Kralupy ANO
C - 53813 Jan Malý 1991 M30-39 CZE ANO
B - 53859 Jaroslav Soukup 1969 M50-59 CZE Tigers České Budějovice ANO
C - 53972 Radim Štaud 1988 M30-39 CZE Bastr Bajkrs ANO
B - 54016 Stanislav Karlas 1984 M30-39 CZE DEPRE REPRE 2014 ANO
B - 54057 Aleš Babka 1976 M40-49 CZE DEPRE REPRE 2014 ANO
C - 54061 Dominik Mašek 1997 M17-29 CZE ANO
C - 54158 Zdeněk Závorka 1986 M30-39 CZE AC Světnov ANO
C - 54303 Jan Štefko 1976 M40-49 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 54582 Josef Truhlář 1996 M23-29 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 54585 Josef Truhlář 1961 M60+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 54656 stephen bird 1966 M50-59 CZE Testlake Racing ANO
B - 54743 Milan Černošek 1965 M50-59 CZE ANO
B - 54765 Tomas Kurka 1972 M50-59 CZE ANO
B - 56737 Luděk Kalivoda 1975 M40-49 CZE Vazouni ANO
B - 57226 Patrik Sázel 1993 M23-29 CZE cyklo team KOLARNA ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 58337 Dalibor Uhlir 1980 M40-49 CZE Brno ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Musher club Český ráj ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
B - 58587 Daniel Kern 1994 M23-29 CZE ANO
C - 59171 Zdeněk Vít 1962 M60+ CZE ANO
D - 59331 Lukáš Richter 2011 M CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM ANO
C - 59475 Sláva Šebela 1979 M40-49 CZE 66 Sixty six team ANO
C - 59784 Ivan Ouhleda 1978 M40-49 CZE ANO
C - 59822 Lukáš Darebník 1981 M40-49 CZE ANO
C - 59910 Tomáš Kakrda 1963 M50-59 CZE ANO
D - 59936 Pavel Holý 1969 M CZE ANO
B - 61052 Petr Gertner 1969 M50-59 CZE G-PEND Lovosice ANO
B - 61053 Petr Heller 1964 M50-59 CZE Vazouni ANO
B - 61083 Stanislav Štarha 1971 M50-59 ??? Vazouni ANO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jindřich Petrovský
Reg. č.
47202
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Břeň
Reg. č.
47512
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Šmejda
Reg. č.
47513
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ivana Procházková
Reg. č.
48122
Ročník
1958
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Trávníček
Reg. č.
48179
Ročník
1945
Kat.
M
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Neumann
Reg. č.
48497
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bike Mšeno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miloslav Švec
Reg. č.
51646
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Mikeš
Reg. č.
52121
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Píša
Reg. č.
52190
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Petrovský
Reg. č.
52352
Ročník
2000
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Cholasta
Reg. č.
53041
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vlastimil Strašák
Reg. č.
53054
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Roman Gužík
Reg. č.
53256
Ročník
1975
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Novotný
Reg. č.
53311
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
OCK Osík
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Trnobranský
Reg. č.
53749
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Malý
Reg. č.
53813
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Soukup
Reg. č.
53859
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Tigers České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radim Štaud
Reg. č.
53972
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bastr Bajkrs
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Stanislav Karlas
Reg. č.
54016
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
DEPRE REPRE 2014
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Babka
Reg. č.
54057
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
DEPRE REPRE 2014
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Dominik Mašek
Reg. č.
54061
Ročník
1997
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Závorka
Reg. č.
54158
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Světnov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Štefko
Reg. č.
54303
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54582
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54585
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
stephen bird
Reg. č.
54656
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Testlake Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Černošek
Reg. č.
54743
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomas Kurka
Reg. č.
54765
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luděk Kalivoda
Reg. č.
56737
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vazouni
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Sázel
Reg. č.
57226
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
cyklo team KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dalibor Uhlir
Reg. č.
58337
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Musher club Český ráj
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Kern
Reg. č.
58587
Ročník
1994
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Vít
Reg. č.
59171
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lukáš Richter
Reg. č.
59331
Ročník
2011
Kat.
M
Země
CZE
Klub
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Sláva Šebela
Reg. č.
59475
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
66 Sixty six team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ivan Ouhleda
Reg. č.
59784
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš Darebník
Reg. č.
59822
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Kakrda
Reg. č.
59910
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavel Holý
Reg. č.
59936
Ročník
1969
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Gertner
Reg. č.
61052
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
G-PEND Lovosice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Heller
Reg. č.
61053
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vazouni
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Stanislav Štarha
Reg. č.
61083
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
???
Klub
Vazouni
ZAPLACENO