Startovní listina Plzeňská MTB 50 Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 5942 Václav Nejedlý 1988 M30-39 CZE ANO
B - 7772 Tomáš Zlámal 1979 M40-49 CZE Nutrend-AMT ANO
B - 18115 Pavel Horak 1969 M50-59 CZE Team CykloTrener Varnsdorf ANO
B - 28944 Filip Stowasser 1983 M30-39 CZE ŠKoda Transportation ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 30661 Miroslav Malý 1980 M40-49 CZE Ghost team ANO
B - 30753 Filip Bloch 1974 M40-49 CZE Čistý sport ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 36573 Paul Zuzanek 1956 M60+ GER Mtb-Team Böbrach ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 47434 Pavel Koza 1961 M60+ CZE BENJAMIN ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
C - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
D - 53256 Roman Gužík 1975 M CZE ANO
C - 53572 Zdeněk Havel 1988 M30-39 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
B - 59015 Jan Zvada 1976 M40-49 CZE ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
B - 62705 Vojtěch Legát 1992 M30-39 CZE AC Zkáza Plzeň ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
B - 72665 Pavel Přibil 1990 M30-39 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE ANO
D10 - 73690 Terezie Gužíková 2011 Z10-11 CZE REXONIX Racing Team ANO
D8 - 73691 Daniela Gužíková 2013 Z8-9 CZE ANO
C - 73863 Libor Šaroun 1973 M40-49 CZE PREMIUM hotel Znojmo cycling team ANO
C - 80574 Josef Vůch 1981 M40-49 CZE ANO
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
C - 87313 Zbyněk Trč 1972 M50-59 CZE CANYON bike ANO
B - 87745 Tomáš Dojava 1978 M40-49 CZE Sananim ANO
D - 88237 Lenka Konečná 1976 Z CZE ANO
D10 - 88844 Ondřej Hejzek 2012 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
D8 - 89366 Vlastimil ŠILHÁN 2014 M8-9 CZE ANO
D6 - 89773 Emma SEMERÁDOVÁ 2015 Z6-7 CZE BIKE puzzle team ANO
C - 92578 Jan Gargela 1977 M40-49 CZE ANO
C - 92733 Walter Schwan 1970 M50-59 CZE MTB Mirotice ANO
D6 - 93699 Michal Berka 2016 M6-7 CZE BMX Bohnice ANO
C - 96129 Martin Pecha 1983 M30-39 CZE ACS 1893 ANO
B - 96813 Lukáš Košař 1988 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
D - 96974 Helena Koželuhová 1975 Z CZE ANO
B - 97778 Josef Trach 1980 M40-49 CZE CYKLO PAE06 ANO
C - 98085 Pavel Báni 1986 M30-39 CZE ANO
D8 - 98774 Eliška Schusová 2014 Z8-9 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 99396 Petr Šťovíček 1971 M50-59 CZE ANO
B - 99974 Pavel Lehocký 1997 M23-29 CZE GS cyklo team Jistebnice ANO
B - 100569 Tomáš Bouda 1990 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Nejedlý
Reg. č.
5942
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Zlámal
Reg. č.
7772
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Nutrend-AMT
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Horak
Reg. č.
18115
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Team CykloTrener Varnsdorf
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Stowasser
Reg. č.
28944
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ŠKoda Transportation
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Malý
Reg. č.
30661
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Ghost team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Bloch
Reg. č.
30753
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Paul Zuzanek
Reg. č.
36573
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
GER
Klub
Mtb-Team Böbrach
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Koza
Reg. č.
47434
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
BENJAMIN
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Roman Gužík
Reg. č.
53256
Ročník
1975
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Havel
Reg. č.
53572
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zvada
Reg. č.
59015
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Legát
Reg. č.
62705
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Zkáza Plzeň
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Přibil
Reg. č.
72665
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Terezie Gužíková
Reg. č.
73690
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
REXONIX Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Daniela Gužíková
Reg. č.
73691
Ročník
2013
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Šaroun
Reg. č.
73863
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM hotel Znojmo cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Vůch
Reg. č.
80574
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zbyněk Trč
Reg. č.
87313
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CANYON bike
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Dojava
Reg. č.
87745
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sananim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lenka Konečná
Reg. č.
88237
Ročník
1976
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Ondřej Hejzek
Reg. č.
88844
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Vlastimil ŠILHÁN
Reg. č.
89366
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Emma SEMERÁDOVÁ
Reg. č.
89773
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Gargela
Reg. č.
92578
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Walter Schwan
Reg. č.
92733
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
MTB Mirotice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Michal Berka
Reg. č.
93699
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
BMX Bohnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Pecha
Reg. č.
96129
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ACS 1893
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Košař
Reg. č.
96813
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Helena Koželuhová
Reg. č.
96974
Ročník
1975
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Trach
Reg. č.
97778
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
CYKLO PAE06
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Báni
Reg. č.
98085
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Eliška Schusová
Reg. č.
98774
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šťovíček
Reg. č.
99396
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Lehocký
Reg. č.
99974
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GS cyklo team Jistebnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bouda
Reg. č.
100569
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO