Startovní listina Plzeňská MTB 50 Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 2 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 4 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 5 328563 Petr Vakoč 1992 MEL CZE ANO
B 6 328464 Tomáš Morávek 1999 MEL CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 7 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 8 53360 Marek Rauchfuss 1990 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 9 73978 Matouš Kozák 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 10 54985 Pavel Šorf 1999 MEL CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
B 11 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 12 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG Mechanix ANO
B 13 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 14 90135 Jakub Zemene 2003 M17-22 CZE Kolofix Reclino ANO
B 15 99606 Zbyněk Růžička 1991 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 16 102925 Michal Dvořák 1992 M30-39 CZE KILPI KOME KLUB ANO
B 17 75816 Tomáš Strnka 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 18 25 Pavel Gonda 1981 M40-49 CZE Skils Bikegallery Hoteltime ANO
B 19 98596 Daniel Drga 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 20 94671 David Šulc 2002 M17-22 CZE IVAR CS AUTHOR TEAM ANO
B 21 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 22 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
B 23 82173 Dominik Prudek 1998 M23-29 CZE Favorit Brno ANO
B 24 104716 Vladimír Hojdik 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 25 100569 Tomáš Bouda 1990 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 26 104543 Matěj Konhefr 1999 M23-29 CZE JH Cycling ANO
B 27 17958 Michael Kubín 1993 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 28 20157 Josef Zavadil 1973 M40-49 CZE Team Bike Perštejn ANO
B 29 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 30 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 31 100734 Martin Rytíř 1979 M40-49 CZE PSG MECHANIX ANO
B 32 48157 Jan Dřevojánek 1975 M40-49 CZE JANUŠKA KOMPRESOR cycling ANO
B 33 100181 Břetislav Mazgaj 1983 M30-39 CZE ANO
B 34 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B 35 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 36 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 37 16511 Jan Šíma 1970 M50-59 CZE autopneu-servis.cz ANO
B 38 41874 Milan Štípala 1984 M30-39 CZE PSG MECHANIX ANO
B 39 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG Mechanix ANO
B 40 92015 Jiří Řehák 1967 M50-59 CZE eva.cz ANO
B 41 59532 Michal Nýč 1982 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 42 30820 Martin Šesták 1969 M50-59 CZE WinPeaks ANO
B 43 73597 Tomáš Kozák 1971 M50-59 CZE CykloATOM ANO
B 44 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 45 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 46 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
B 47 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 48 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 49 107664 Tomáš Košťál 2002 M17-22 CZE SK BIKETIME BULLS PÍSEK ANO
B 50 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Vakoč
Reg. č.
328563
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Morávek
Reg. č.
328464
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Rauchfuss
Reg. č.
53360
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Kozák
Reg. č.
73978
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Šorf
Reg. č.
54985
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Zemene
Reg. č.
90135
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Kolofix Reclino
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Dvořák
Reg. č.
102925
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KILPI KOME KLUB
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Strnka
Reg. č.
75816
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Gonda
Reg. č.
25
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Skils Bikegallery Hoteltime
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Drga
Reg. č.
98596
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Šulc
Reg. č.
94671
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
IVAR CS AUTHOR TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Prudek
Reg. č.
82173
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Favorit Brno
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Hojdik
Reg. č.
104716
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bouda
Reg. č.
100569
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matěj Konhefr
Reg. č.
104543
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
JH Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Kubín
Reg. č.
17958
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Zavadil
Reg. č.
20157
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Team Bike Perštejn
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Rytíř
Reg. č.
100734
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dřevojánek
Reg. č.
48157
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JANUŠKA KOMPRESOR cycling
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Břetislav Mazgaj
Reg. č.
100181
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Šíma
Reg. č.
16511
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
autopneu-servis.cz
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Štípala
Reg. č.
41874
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Řehák
Reg. č.
92015
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
eva.cz
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Šesták
Reg. č.
30820
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kozák
Reg. č.
73597
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CykloATOM
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Košťál
Reg. č.
107664
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO