Startovní listina Plzeňská MTB 50 Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
D10 - 106514 Marie Schusová 2011 Z10-11 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 106641 Michal Pacovský 1986 M30-39 CZE ANO
C - 106644 Josef Braun 1969 M50-59 CZE ANO
C - 106970 Miroslava Humlova 1968 Z50+ CZE Stanley Black&decker ANO
B - 107395 Petr Sarnovský 1978 M40-49 CZE ANO
C - 107548 Anna Hauerová 2006 Z14-16 CZE ANO
B - 107565 Libor Voves 1974 M40-49 CZE ANO
C - 107602 Adam Zemánek 1990 M30-39 CZE ANO
D8 - 108000 Adam Nevosad 2014 M8-9 CZE Bike Club Město Touškov ANO
B - 109972 Alexander Hájek 1958 M60+ CZE TQ. Praha ANO
B - 110000 Alexander Hájek 1988 M30-39 CZE ANO
D6 - 110273 Matouš Brom 2016 M6-7 CZE ANO
C - 323547 Stanislav Kroupa 1985 M30-39 CZE Elektroinstalace Kroupa s.r.o. ANO
C - 323583 Jiří Tenk 1985 M30-39 CZE ANO
C - 324034 Jana Borowiecka 1969 Z50+ CZE ANO
B - 324281 Pavel Schwarz 1978 M40-49 CZE ANO
B - 324708 Jakub Možný 1999 M23-29 CZE ANO
D0 - 324728 Kateřina Husáková 2019 DOZ CZE MTB Kladno ANO
D5 - 324918 Bára Hynčicová 2017 Z5 CZE Cyklo Petr Hynčica ANO
C - 325032 Patrik Palík 1998 M17-29 CZE ANO
B - 325276 Tomas Voltr 1992 M30-39 CZE 2BWINNER TEAM ANO
C - 325508 Ines Horáková 1991 Z30-39 CZE ELEVEN BIKE TEAM ANO
B - 326560 Vojtěch Míšek 1989 M30-39 CZE Čochtan Horní Slavkov ANO
D0 - 326723 Tereza Vogeltanzová 2018 DOZ CZE ANO
D0 - 326874 Jindřich Novotný 2019 DOM CZE ANO
D5 - 327188 Anežka Protivová 2017 Z5 CZE ANO
D0 - 327189 Antonín Protiva 2019 DOM CZE ANO
C - 327474 Libor Novak 1972 M50-59 CZE Bike Team Špindlerův Mlýn ANO
B - 327707 Martin Brož 1996 M23-29 CZE ANO
B - 327733 Zdeněk Helma 1979 M40-49 CZE ANO
B - 327742 Martin Bunda 1984 M30-39 CZE ANO
B - 327746 Michal Kapoun 1982 M40-49 CZE ANO
B - 327776 Jan Břečka 1992 M30-39 CZE ANO
B - 327817 Jakub Prochazka 1990 M30-39 CZE Japrostav ANO
B - 327943 Jan Bambas 1975 M40-49 CZE Pivošlap Litvínov ANO
C - 327958 Lenka Peterkova 1978 Z40-49 CZE ANO
B - 327970 Lukáš Levý 1989 M30-39 CZE ANO
B - 327986 Matej Abraham 1986 M30-39 CZE ANO
C - 327998 Martin Zahrádka 2003 M17-29 CZE ANO
C - 328035 Ondřej Zavázal 1997 M17-29 CZE ANO
C - 328209 Petr Fischer 1964 M50-59 CZE ANO
D6 - 328226 Alex Kadleček 2015 M6-7 CZE Kovo Praha ANO
D5 - 328320 Filip Renč 2019 M5 CZE ANO
D5 - 328321 Patrik Renč 2017 M5 CZE ANO
D0 - 328652 Tomáš Přibyl 2018 DOM CZE ANO
C - 328861 Petr Zahrádka 1976 M40-49 CZE ANO
D8 - 329145 Ema Beránková 2014 Z8-9 CZE ANO
C - 329699 Ondřej Bureš 1988 M30-39 CZE ANO
C - 329702 Nikola Holub 1990 M30-39 CZE Lear master ANO
C - 329714 Jan Barták 1985 M30-39 CZE Lear master ANO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marie Schusová
Reg. č.
106514
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Pacovský
Reg. č.
106641
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Braun
Reg. č.
106644
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslava Humlova
Reg. č.
106970
Ročník
1968
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Stanley Black&decker
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Sarnovský
Reg. č.
107395
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Anna Hauerová
Reg. č.
107548
Ročník
2006
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Voves
Reg. č.
107565
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adam Zemánek
Reg. č.
107602
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Adam Nevosad
Reg. č.
108000
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
Bike Club Město Touškov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Alexander Hájek
Reg. č.
109972
Ročník
1958
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
TQ. Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Alexander Hájek
Reg. č.
110000
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Matouš Brom
Reg. č.
110273
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Stanislav Kroupa
Reg. č.
323547
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Elektroinstalace Kroupa s.r.o.
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Tenk
Reg. č.
323583
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jana Borowiecka
Reg. č.
324034
Ročník
1969
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Schwarz
Reg. č.
324281
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Možný
Reg. č.
324708
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Kateřina Husáková
Reg. č.
324728
Ročník
2019
Kat.
DOZ
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Bára Hynčicová
Reg. č.
324918
Ročník
2017
Kat.
Z5
Země
CZE
Klub
Cyklo Petr Hynčica
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Patrik Palík
Reg. č.
325032
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomas Voltr
Reg. č.
325276
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
2BWINNER TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ines Horáková
Reg. č.
325508
Ročník
1991
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ELEVEN BIKE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Míšek
Reg. č.
326560
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Čochtan Horní Slavkov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Tereza Vogeltanzová
Reg. č.
326723
Ročník
2018
Kat.
DOZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Jindřich Novotný
Reg. č.
326874
Ročník
2019
Kat.
DOM
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Anežka Protivová
Reg. č.
327188
Ročník
2017
Kat.
Z5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Antonín Protiva
Reg. č.
327189
Ročník
2019
Kat.
DOM
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Novak
Reg. č.
327474
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike Team Špindlerův Mlýn
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Brož
Reg. č.
327707
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Helma
Reg. č.
327733
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Bunda
Reg. č.
327742
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Kapoun
Reg. č.
327746
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Břečka
Reg. č.
327776
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Prochazka
Reg. č.
327817
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Japrostav
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Bambas
Reg. č.
327943
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Pivošlap Litvínov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lenka Peterkova
Reg. č.
327958
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Levý
Reg. č.
327970
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matej Abraham
Reg. č.
327986
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Zahrádka
Reg. č.
327998
Ročník
2003
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ondřej Zavázal
Reg. č.
328035
Ročník
1997
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Fischer
Reg. č.
328209
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Alex Kadleček
Reg. č.
328226
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
Kovo Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Filip Renč
Reg. č.
328320
Ročník
2019
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Patrik Renč
Reg. č.
328321
Ročník
2017
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Tomáš Přibyl
Reg. č.
328652
Ročník
2018
Kat.
DOM
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Zahrádka
Reg. č.
328861
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Ema Beránková
Reg. č.
329145
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ondřej Bureš
Reg. č.
329699
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Nikola Holub
Reg. č.
329702
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Lear master
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Barták
Reg. č.
329714
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Lear master
ZAPLACENO