Startovní listina Plzeňská MTB 50 Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 77794 Jan Husák 1987 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
B - 80093 Václav Hauer 1974 M40-49 CZE ANO
C - 80574 Josef Vůch 1981 M40-49 CZE ANO
C - 80674 Jiří Sedlaček 1978 M40-49 CZE Ramala Muška ANO
C - 80709 Jan Holub 1992 M30-39 CZE ANO
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
B - 84888 Michal Dolejš 1987 M30-39 CZE ANO
C - 86154 Petr Lisičan 1990 M30-39 CZE ELEVEN BIKE TEAM ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
B - 87084 Jan Brůna 1998 M23-29 CZE ANO
C - 87313 Zbyněk Trč 1972 M50-59 CZE CANYON bike ANO
B - 87745 Tomáš Dojava 1978 M40-49 CZE Sananim ANO
D - 88237 Lenka Konečná 1976 Z CZE ANO
D10 - 88844 Ondřej Hejzek 2012 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 89153 Václav Mrskoš 1977 M40-49 CZE Akademie cyklistických sportů ACS ANO
D8 - 89366 Vlastimil ŠILHÁN 2014 M8-9 CZE ANO
D6 - 89773 Emma SEMERÁDOVÁ 2015 Z6-7 CZE BIKE puzzle team ANO
C - 92578 Jan Gargela 1977 M40-49 CZE ANO
C - 92733 Walter Schwan 1970 M50-59 CZE MTB Mirotice ANO
B - 92783 Marek Dlesk 1972 M50-59 CZE ANO
D10 - 93364 Ela KAVALÍROVÁ 2011 Z10-11 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
D6 - 93699 Michal Berka 2016 M6-7 CZE BMX Bohnice ANO
C - 95876 Jaromír Lácha 1972 M50-59 CZE ANO
C - 95878 Filip Lácha 2005 M17-29 CZE MTB Šumava Riders Junior Academy ANO
C - 96129 Martin Pecha 1983 M30-39 CZE ACS 1893 ANO
B - 96813 Lukáš Košař 1988 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
D - 96974 Helena Koželuhová 1975 Z CZE ANO
D12 - 97626 Martin Hejzek 2010 M12-13 CZE MS Bike Academy Racing ANO
B - 97640 Pavel Šustr 1977 M40-49 CZE ANO
B - 97778 Josef Trach 1980 M40-49 CZE CYKLO PAE06 ANO
C - 98085 Pavel Báni 1986 M30-39 CZE ANO
D8 - 98774 Eliška Schusová 2014 Z8-9 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 99396 Petr Šťovíček 1971 M50-59 CZE ANO
B - 99974 Pavel Lehocký 1997 M23-29 CZE GS cyklo team Jistebnice ANO
B - 100569 Tomáš Bouda 1990 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B - 100991 Zdenek Klasna 1979 M40-49 CZE ANO
B - 101232 Petr Jindra 1988 M30-39 CZE ANO
D6 - 101864 Lukáš Husník 2016 M6-7 CZE ANO
C - 102358 Adam Cabák 2002 M17-29 CZE Česká spořitelna ANO
B - 102546 Jakub Novák 1992 M30-39 CZE ANO
B - 102663 Jan Maršák 1977 M40-49 CZE ANO
D5 - 102785 Jiří Husák 2018 M5 CZE MTB Kladno ANO
D - 103948 Adéla Hauerová 2015 Z CZE Bike klub Město Touškov ANO
D6 - 103948 Adéla Hauerová 2015 Z6-7 CZE Bike klub Město Touškov ANO
B - 103971 Lukas Holub 1987 M30-39 CZE ANO
B - 105480 Milan Procházka 1985 M30-39 CZE VELOCOACHCZ TEAM ANO
D0 - 105681 Barbora Diblíková 2018 DOZ CZE ANO
C - 105968 Valerie Nováková 2007 Z14-16 CZE Bike Team Špindlerův Mlýn ANO
D5 - 105989 Tobiáš Husník 2018 M5 CZE ANO
B - 106160 Marián Višňa 1984 M30-39 CZE SAP Concur ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Husák
Reg. č.
77794
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Hauer
Reg. č.
80093
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Vůch
Reg. č.
80574
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Sedlaček
Reg. č.
80674
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Ramala Muška
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Holub
Reg. č.
80709
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Dolejš
Reg. č.
84888
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Lisičan
Reg. č.
86154
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ELEVEN BIKE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Brůna
Reg. č.
87084
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zbyněk Trč
Reg. č.
87313
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CANYON bike
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Dojava
Reg. č.
87745
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sananim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lenka Konečná
Reg. č.
88237
Ročník
1976
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Ondřej Hejzek
Reg. č.
88844
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Václav Mrskoš
Reg. č.
89153
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Akademie cyklistických sportů ACS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Vlastimil ŠILHÁN
Reg. č.
89366
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Emma SEMERÁDOVÁ
Reg. č.
89773
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Gargela
Reg. č.
92578
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Walter Schwan
Reg. č.
92733
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
MTB Mirotice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Dlesk
Reg. č.
92783
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Ela KAVALÍROVÁ
Reg. č.
93364
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Michal Berka
Reg. č.
93699
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
BMX Bohnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaromír Lácha
Reg. č.
95876
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Filip Lácha
Reg. č.
95878
Ročník
2005
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
MTB Šumava Riders Junior Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Pecha
Reg. č.
96129
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ACS 1893
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Košař
Reg. č.
96813
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Helena Koželuhová
Reg. č.
96974
Ročník
1975
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Martin Hejzek
Reg. č.
97626
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Šustr
Reg. č.
97640
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Trach
Reg. č.
97778
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
CYKLO PAE06
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Báni
Reg. č.
98085
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Eliška Schusová
Reg. č.
98774
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šťovíček
Reg. č.
99396
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Lehocký
Reg. č.
99974
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GS cyklo team Jistebnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Bouda
Reg. č.
100569
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdenek Klasna
Reg. č.
100991
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Jindra
Reg. č.
101232
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Lukáš Husník
Reg. č.
101864
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adam Cabák
Reg. č.
102358
Ročník
2002
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
102546
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Maršák
Reg. č.
102663
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Jiří Husák
Reg. č.
102785
Ročník
2018
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Adéla Hauerová
Reg. č.
103948
Ročník
2015
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
Bike klub Město Touškov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Adéla Hauerová
Reg. č.
103948
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
Bike klub Město Touškov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukas Holub
Reg. č.
103971
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Procházka
Reg. č.
105480
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
VELOCOACHCZ TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Barbora Diblíková
Reg. č.
105681
Ročník
2018
Kat.
DOZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Valerie Nováková
Reg. č.
105968
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
Bike Team Špindlerův Mlýn
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Tobiáš Husník
Reg. č.
105989
Ročník
2018
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marián Višňa
Reg. č.
106160
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
SAP Concur
ZAPLACENO