Startovní listina Oderská Mlýnice Lesy ČR




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 316 Zdeněk Nádvorník 1962 M60+ CZE Kolárna Olomouc ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 32297 Dominik Starý 1997 M17-29 CZE BAJKEŘI ANO
C - 36380 Jaroslav HUBÍK 1960 M60+ CZE SC Hlubočky ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 37579 Jan Suchánek 1996 M17-29 CZE Cyklosport Hranice ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 46382 Tomáš Odstrčilík 1983 M30-39 CZE Sokol Třebětice ANO
D10 - 48389 Alexandra Steinová 2011 Z10-11 CZE ♥ Respect Bikes ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
D - 52219 Pavlína Schûllerová 1981 Z CZE Zachy Bike team ANO
C - 53041 Petr Cholasta 1972 M50-59 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 54599 Alena Svobodová 1962 Z50+ CZE ANO
C - 54600 Miloslav Klaus 1960 M60+ CZE ANO
B - 57226 Patrik Sázel 1993 M23-29 CZE cyklo team KOLARNA ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
B - 62654 Ferdinand Štěpán 2001 M17-22 CZE Team Forman Cinelli ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE ANO
C - 73863 Libor Šaroun 1973 M40-49 CZE PREMIUM hotel Znojmo cycling team ANO
B - 79599 zdeněk válek 1965 M50-59 CZE ANO
D12 - 80441 Lukáš Černín 2009 M12-13 CZE TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ NE
JTM - 80441 Lukáš Černín 2009 M12-13 CZE TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ NE
C - 80700 Jaroslav Hamerník 1973 M40-49 CZE LOMAX Česká Třebová ANO
C - 80749 Tomáš Blažek 1978 M40-49 CZE AUTO-ELI ANO
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
D10 - 82016 Vojtěch KUBÍNEK 2011 M10-11 CZE ANO
JTM - 82016 Vojtěch KUBÍNEK 2011 M10-11 CZE ANO
C - 84759 Jakub Novák 2001 M17-29 CZE ANO
B - 85095 Václav Válek 1980 M40-49 CZE ANO
D6 - 85096 Robert Prášek 2015 M6-7 CZE ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
C - 88522 Jindřich Prekop 1991 M30-39 CZE ANO
D6 - 89773 Emma SEMERÁDOVÁ 2015 Z6-7 CZE BIKE puzzle team ANO
C - 90047 Aleš Dohnal 1984 M30-39 CZE ANO
D6 - 90065 Maxim Stein 2015 M6-7 CZE SK JANTAR OPAVA ANO
D6 - 93699 Michal Berka 2016 M6-7 CZE BMX Bohnice ANO
C - 95590 Tomáš Macíček 1987 M30-39 CZE DODO team Kopřivnice ANO
B - 96081 Martin Zeman 1991 M30-39 CZE ANO
C - 97651 Miroslav Macíček 1961 M60+ CZE DODO team Kopřivnice ANO
D8 - 98774 Eliška Schusová 2014 Z8-9 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 99396 Petr Šťovíček 1971 M50-59 CZE ANO
B - 99974 Pavel Lehocký 1997 M23-29 CZE GS cyklo team Jistebnice ANO
D5 - 101212 Augustin Prášek 2017 M5 CZE ANO
D8 - 101829 Tobiáš Měřínský 2013 M8-9 CZE TUFO Cyklozákladna Otrkovice ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Nádvorník
Reg. č.
316
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Kolárna Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Dominik Starý
Reg. č.
32297
Ročník
1997
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
BAJKEŘI
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav HUBÍK
Reg. č.
36380
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
SC Hlubočky
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Suchánek
Reg. č.
37579
Ročník
1996
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Cyklosport Hranice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Odstrčilík
Reg. č.
46382
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Sokol Třebětice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Alexandra Steinová
Reg. č.
48389
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
♥ Respect Bikes
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavlína Schûllerová
Reg. č.
52219
Ročník
1981
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
Zachy Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Cholasta
Reg. č.
53041
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Alena Svobodová
Reg. č.
54599
Ročník
1962
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miloslav Klaus
Reg. č.
54600
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Sázel
Reg. č.
57226
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
cyklo team KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ferdinand Štěpán
Reg. č.
62654
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Team Forman Cinelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Šaroun
Reg. č.
73863
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM hotel Znojmo cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
zdeněk válek
Reg. č.
79599
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Lukáš Černín
Reg. č.
80441
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Lukáš Černín
Reg. č.
80441
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Hamerník
Reg. č.
80700
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
LOMAX Česká Třebová
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Blažek
Reg. č.
80749
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTO-ELI
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Vojtěch KUBÍNEK
Reg. č.
82016
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Vojtěch KUBÍNEK
Reg. č.
82016
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
84759
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Válek
Reg. č.
85095
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Robert Prášek
Reg. č.
85096
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jindřich Prekop
Reg. č.
88522
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Emma SEMERÁDOVÁ
Reg. č.
89773
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Aleš Dohnal
Reg. č.
90047
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Maxim Stein
Reg. č.
90065
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
SK JANTAR OPAVA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Michal Berka
Reg. č.
93699
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
BMX Bohnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Macíček
Reg. č.
95590
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
DODO team Kopřivnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Zeman
Reg. č.
96081
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Macíček
Reg. č.
97651
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
DODO team Kopřivnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Eliška Schusová
Reg. č.
98774
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šťovíček
Reg. č.
99396
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Lehocký
Reg. č.
99974
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GS cyklo team Jistebnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Augustin Prášek
Reg. č.
101212
Ročník
2017
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tobiáš Měřínský
Reg. č.
101829
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
TUFO Cyklozákladna Otrkovice
ZAPLACENO