Startovní listina Oderská Mlýnice Lesy ČR




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
C - 84759 Jakub Novák 2001 M17-29 CZE ANO
B - 85095 Václav Válek 1980 M40-49 CZE ANO
D6 - 85096 Robert Prášek 2015 M6-7 CZE ANO
C - 86154 Petr Lisičan 1990 M30-39 CZE ELEVEN BIKE TEAM ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
C - 88522 Jindřich Prekop 1991 M30-39 CZE ANO
D6 - 89773 Emma SEMERÁDOVÁ 2015 Z6-7 CZE BIKE puzzle team ANO
C - 90047 Aleš Dohnal 1984 M30-39 CZE ANO
D6 - 90065 Maxim Stein 2015 M6-7 CZE SK JANTAR OPAVA ANO
B - 92627 Ondřej Hejda 1998 M23-29 CZE ANO
B - 93258 Petr Šimeček 1984 M30-39 CZE ANO
D10 - 93364 Ela KAVALÍROVÁ 2011 Z10-11 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
D6 - 93699 Michal Berka 2016 M6-7 CZE BMX Bohnice ANO
B - 95560 David Vaštík 1984 M30-39 CZE HC ORLOVÁ ANO
C - 95590 Tomáš Macíček 1987 M30-39 CZE DODO team Kopřivnice ANO
B - 96081 Martin Zeman 1991 M30-39 CZE ANO
C - 97651 Miroslav Macíček 1961 M60+ CZE DODO team Kopřivnice ANO
C - 97980 Lucie Berková 1975 Z40-49 CZE ANO
D10 - 98297 Laura KOTASOVÁ 2012 Z10-11 CZE OCA-Open Cycling Academy ANO
D8 - 98774 Eliška Schusová 2014 Z8-9 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 99396 Petr Šťovíček 1971 M50-59 CZE ANO
B - 99974 Pavel Lehocký 1997 M23-29 CZE GS cyklo team Jistebnice ANO
C - 100367 Pavel KOTAS 1972 M50-59 CZE OCA-Open Cycling Academy ANO
B - 100841 Zdeněk EICHLER 1972 M50-59 CZE TOI TOI Slaný ANO
D5 - 101212 Augustin Prášek 2017 M5 CZE ANO
D8 - 101829 Tobiáš Měřínský 2013 M8-9 CZE TUFO Cyklozákladna Otrkovice ANO
D12 - 101869 Vojtěch Mazal 2010 M12-13 CZE Drahanský sport team ANO
D6 - 102295 Matěj Honel 2015 M6-7 CZE Cyklo Kyjovský MTB Team ANO
C - 102358 Adam Cabák 2002 M17-29 CZE Česká spořitelna ANO
D8 - 102626 Elen Mazalová 2013 Z8-9 CZE Drahanský sport team ANO
B - 103582 Martin Mach 1988 M30-39 CZE MIKE BIKE ANO
B - 104095 Pavel Mamatej 1975 M40-49 CZE ANO
B - 104106 Ondřej Navrátil 1987 M30-39 CZE ANO
B - 104169 Marek Glogar 1995 M23-29 CZE ANO
C - 105419 Daniel Lev 1977 M40-49 CZE ANO
B - 105526 Martin Lech 1987 M30-39 CZE KOPŘIVNICE ANO
D0 - 105681 Barbora Diblíková 2018 DOZ CZE ANO
C - 106248 Jarmila Ryšková 1967 Z50+ CZE Atletico Fabiani ANO
D10 - 106514 Marie Schusová 2011 Z10-11 CZE BIKE puzzle team ANO
B - 106716 Lukáš Grmolec 1983 M30-39 CZE Cyclo Team Kyjov ANO
C - 106970 Miroslava Humlova 1968 Z50+ CZE Stanley Black&decker ANO
B - 107212 Aleš Hrdlička 2002 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
D - 108508 Jitka Hochová 1998 Z CZE ANO
C - 109890 Marek Polešenský 1981 M40-49 CZE ANO
B - 323165 Adam Kovář 1995 M23-29 CZE ANO
B - 323376 Petr Šimůnek 1998 M23-29 CZE KOPŘIVNICE ANO
C - 323944 Petr Veselý 1971 M50-59 CZE Vessy team ANO
C - 324088 Petr Hudeček 1977 M40-49 CZE ANO
D8 - 324095 Laura Hudečková 2014 Z8-9 CZE CK PeMaP Přerov ANO
D12 - 324239 Aneta Kahánková 2010 Z12-13 CZE BIKE TEAM BESKYDY ANO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
84759
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Válek
Reg. č.
85095
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Robert Prášek
Reg. č.
85096
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Lisičan
Reg. č.
86154
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ELEVEN BIKE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jindřich Prekop
Reg. č.
88522
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Emma SEMERÁDOVÁ
Reg. č.
89773
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Aleš Dohnal
Reg. č.
90047
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Maxim Stein
Reg. č.
90065
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
SK JANTAR OPAVA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Hejda
Reg. č.
92627
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šimeček
Reg. č.
93258
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Ela KAVALÍROVÁ
Reg. č.
93364
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Michal Berka
Reg. č.
93699
Ročník
2016
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
BMX Bohnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Vaštík
Reg. č.
95560
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
HC ORLOVÁ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Macíček
Reg. č.
95590
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
DODO team Kopřivnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Zeman
Reg. č.
96081
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Macíček
Reg. č.
97651
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
DODO team Kopřivnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lucie Berková
Reg. č.
97980
Ročník
1975
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Laura KOTASOVÁ
Reg. č.
98297
Ročník
2012
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
OCA-Open Cycling Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Eliška Schusová
Reg. č.
98774
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šťovíček
Reg. č.
99396
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Lehocký
Reg. č.
99974
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GS cyklo team Jistebnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel KOTAS
Reg. č.
100367
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
OCA-Open Cycling Academy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk EICHLER
Reg. č.
100841
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
TOI TOI Slaný
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D5
Jméno, Příjmení
Augustin Prášek
Reg. č.
101212
Ročník
2017
Kat.
M5
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tobiáš Měřínský
Reg. č.
101829
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
TUFO Cyklozákladna Otrkovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Vojtěch Mazal
Reg. č.
101869
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Drahanský sport team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Matěj Honel
Reg. č.
102295
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
Cyklo Kyjovský MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adam Cabák
Reg. č.
102358
Ročník
2002
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Elen Mazalová
Reg. č.
102626
Ročník
2013
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
Drahanský sport team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Mach
Reg. č.
103582
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MIKE BIKE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Mamatej
Reg. č.
104095
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Navrátil
Reg. č.
104106
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Glogar
Reg. č.
104169
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Lev
Reg. č.
105419
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Lech
Reg. č.
105526
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KOPŘIVNICE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D0
Jméno, Příjmení
Barbora Diblíková
Reg. č.
105681
Ročník
2018
Kat.
DOZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jarmila Ryšková
Reg. č.
106248
Ročník
1967
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Atletico Fabiani
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marie Schusová
Reg. č.
106514
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Grmolec
Reg. č.
106716
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cyclo Team Kyjov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslava Humlova
Reg. č.
106970
Ročník
1968
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Stanley Black&decker
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Hrdlička
Reg. č.
107212
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jitka Hochová
Reg. č.
108508
Ročník
1998
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Marek Polešenský
Reg. č.
109890
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Kovář
Reg. č.
323165
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šimůnek
Reg. č.
323376
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
KOPŘIVNICE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Veselý
Reg. č.
323944
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hudeček
Reg. č.
324088
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Laura Hudečková
Reg. č.
324095
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
CK PeMaP Přerov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Aneta Kahánková
Reg. č.
324239
Ročník
2010
Kat.
Z12-13
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM BESKYDY
ZAPLACENO