Startovní listina Manitou Železné hory CARDION




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
C - 5942 Václav Nejedlý 1988 M30-39 CZE ANO
B - 7772 Tomáš Zlámal 1979 M40-49 CZE Nutrend-AMT ANO
C - 15243 Daniel Vágner 1973 M40-49 CZE Kross Bikeranch team ANO
C - 19826 Ondřej Švec 1986 M30-39 CZE DEXTER CYCLING ANO
C - 20347 David Kačírek 1977 M40-49 CZE Kupkolo MTB team Pardubice ANO
C - 24361 Libuše Menčlová 1956 Z50+ CZE VETAS Kralupy ANO
C - 24362 Josef Menčl 1955 M60+ CZE VETAS Kralupy ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 30671 Michaela Němcová 2003 Z17-29 CZE Cyklo Bendl ANO
C - 31803 Aleš Blažek 2007 M14-16 CZE JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM ANO
B - 35836 Martin Novák 1992 M30-39 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 41126 Jaroslav Šorm 1977 M40-49 CZE ANO
C - 41837 Pavel Nazarov 1970 M50-59 CZE VETAS Kralupy ANO
B - 42526 Jiří Šmejda 1972 M50-59 CZE ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
D - 52219 Pavlína Schûllerová 1981 Z CZE Zachy Bike team ANO
B - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
B - 54264 Jiří Štědroň 1963 M50-59 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Musher club Český ráj ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
C - 59910 Tomáš Kakrda 1963 M50-59 CZE ANO
D8 - 60120 Vít Vágner 2013 M8-9 CZE Kross Bikeranch Team Junior ANO
C - 60880 Libor Podmelle 1968 M50-59 CZE ___ ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62145 Lubomír Podaný 1986 M30-39 CZE VaNDaL team ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
C - 72619 Michal Moravec 1980 M40-49 CZE GHOST Team ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE ANO
C - 73863 Libor Šaroun 1973 M40-49 CZE PREMIUM hotel Znojmo cycling team ANO
C - 74037 Jiří Strouhal 1973 M40-49 CZE ANO
C - 74271 Jan Krátký 1977 M40-49 CZE ANO
C - 74815 Ladislav Hoffman 1962 M60+ CZE ANO
C - 76744 Michal Kvasnička 1987 M30-39 CZE ANO
C - 77734 Lubomil Daněček 1956 M60+ CZE ANO
C - 80700 Jaroslav Hamerník 1973 M40-49 CZE LOMAX Česká Třebová ANO
C - 80749 Tomáš Blažek 1978 M40-49 CZE AUTO-ELI ANO
B - 80810 Michal Venhuda 1984 M30-39 CZE PBV MTB Team Brno ANO
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
C - 84727 Ondřej Samek 1992 M30-39 CZE ANO
C - 84759 Jakub Novák 2001 M17-29 CZE ANO
D6 - 85096 Robert Prášek 2015 M6-7 CZE ANO
C - 85453 Roman Pistovčák 1970 M50-59 CZE TJ Lokomotiva Břeclav ANO
D - 85631 Petra Hepnarová 1972 Z CZE ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Václav Nejedlý
Reg. č.
5942
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Zlámal
Reg. č.
7772
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Nutrend-AMT
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Vágner
Reg. č.
15243
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ondřej Švec
Reg. č.
19826
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
DEXTER CYCLING
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
David Kačírek
Reg. č.
20347
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Kupkolo MTB team Pardubice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libuše Menčlová
Reg. č.
24361
Ročník
1956
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Menčl
Reg. č.
24362
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michaela Němcová
Reg. č.
30671
Ročník
2003
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
Cyklo Bendl
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Aleš Blažek
Reg. č.
31803
Ročník
2007
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Novák
Reg. č.
35836
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Šorm
Reg. č.
41126
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Nazarov
Reg. č.
41837
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Šmejda
Reg. č.
42526
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavlína Schûllerová
Reg. č.
52219
Ročník
1981
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
Zachy Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štědroň
Reg. č.
54264
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Musher club Český ráj
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Kakrda
Reg. č.
59910
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Vít Vágner
Reg. č.
60120
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch Team Junior
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Podmelle
Reg. č.
60880
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
___
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lubomír Podaný
Reg. č.
62145
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
VaNDaL team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Moravec
Reg. č.
72619
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Šaroun
Reg. č.
73863
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM hotel Znojmo cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Strouhal
Reg. č.
74037
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Krátký
Reg. č.
74271
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Hoffman
Reg. č.
74815
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Kvasnička
Reg. č.
76744
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lubomil Daněček
Reg. č.
77734
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Hamerník
Reg. č.
80700
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
LOMAX Česká Třebová
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Blažek
Reg. č.
80749
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTO-ELI
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Venhuda
Reg. č.
80810
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PBV MTB Team Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ondřej Samek
Reg. č.
84727
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
84759
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Robert Prášek
Reg. č.
85096
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Pistovčák
Reg. č.
85453
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
TJ Lokomotiva Břeclav
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Petra Hepnarová
Reg. č.
85631
Ročník
1972
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO