Startovní listina Manitou Železné hory CARDION




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 77132 Milan Mattuš 1962 M60+ CZE joker mtb team ANO
C - 77734 Lubomil Daněček 1956 M60+ CZE ANO
C - 80088 Ctibor Jegrman 1975 M40-49 CZE ANO
B - 80392 Ludvík Doležal 1988 M30-39 CZE GHOST Team ANO
C - 80674 Jiří Sedlaček 1978 M40-49 CZE Ramala Muška ANO
C - 80700 Jaroslav Hamerník 1973 M40-49 CZE LOMAX Česká Třebová ANO
C - 80749 Tomáš Blažek 1978 M40-49 CZE AUTO-ELI ANO
B - 80810 Michal Venhuda 1984 M30-39 CZE PBV MTB Team Brno ANO
D8 - 81138 Tadeáš TOBRMAN 2014 M8-9 CZE COPR TJ Přeštice ANO
B - 81467 Milan Honig 1969 M50-59 CZE ANO
C - 84727 Ondřej Samek 1992 M30-39 CZE ANO
C - 84759 Jakub Novák 2001 M17-29 CZE ANO
D10 - 84791 Dominik Beděrka 2012 M10-11 CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
D12 - 84848 Adam Havlíček 2010 M12-13 CZE Kovo Praha ANO
B - 84964 Daniel Slaby 1974 M40-49 CZE ANO
D - 84971 Vladislav Ferkl 1967 M CZE ANO
D6 - 85096 Robert Prášek 2015 M6-7 CZE ANO
C - 85453 Roman Pistovčák 1970 M50-59 CZE TJ Lokomotiva Břeclav ANO
D - 85631 Petra Hepnarová 1972 Z CZE ANO
B - 85632 Roman Hepnar 1975 M40-49 CZE ANO
C - 85720 Pavel Neumann 1980 M40-49 CZE ANO
C - 85759 Martin Kavalír 2008 M14-16 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
C - 86064 Martin KAVALÍR 1974 M40-49 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
C - 86154 Petr Lisičan 1990 M30-39 CZE ELEVEN BIKE TEAM ANO
C - 86480 Roman Starý 1982 M40-49 CZE EUROPACK Bike Team ANO
B - 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
C - 87043 Radek Kučera 1975 M40-49 CZE ANO
B - 87103 David Dvořák 1993 M23-29 CZE MONDRAKER racing team NE
C - 87184 Vítek Horáček 1978 M40-49 CZE ANO
C - 87237 Vít Jána 1995 M17-29 CZE joker mtb team ANO
C - 87313 Zbyněk Trč 1972 M50-59 CZE CANYON bike ANO
B - 87374 Jan Machek 1986 M30-39 CZE ANO
B - 87745 Tomáš Dojava 1978 M40-49 CZE Sananim ANO
C - 87775 Jaroslav Rajsík 1976 M40-49 CZE Nikl Cycling Team ANO
D8 - 87887 Katka Loudová 2014 Z8-9 CZE WWW.COREX.CZ ANO
C - 88208 Michal Kalvoda 1984 M30-39 CZE ANO
C - 88241 Jiří Bohuněk 1977 M40-49 CZE ANO
B - 88439 Dušan Mattuš 1986 M30-39 CZE joker mtb team ANO
B - 88504 Karel Bouška 1984 M30-39 CZE marston bike team ANO
C - 88522 Jindřich Prekop 1991 M30-39 CZE ANO
D6 - 89773 Emma SEMERÁDOVÁ 2015 Z6-7 CZE BIKE puzzle team ANO
C - 92578 Jan Gargela 1977 M40-49 CZE ANO
B - 92634 Dominik Horák 2001 M17-22 CZE AC Sparta Praha NE
C - 92876 Patrik Švaňhal 1991 M30-39 CZE ANO
B - 92987 Luboš Hovorka 1965 M50-59 CZE ANO
C - 93262 Martin Hoffman 1984 M30-39 CZE ANO
D10 - 93364 Ela KAVALÍROVÁ 2011 Z10-11 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
B - 93635 Martin Wutzel 1981 M40-49 CZE joker mtb team ANO
C - 93722 David Koželuh 2007 M14-16 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
C - 93942 Mikuláš Pál 1998 M17-29 CZE Renkard s.r.o. MTB Team ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Mattuš
Reg. č.
77132
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
joker mtb team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lubomil Daněček
Reg. č.
77734
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ctibor Jegrman
Reg. č.
80088
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ludvík Doležal
Reg. č.
80392
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Sedlaček
Reg. č.
80674
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Ramala Muška
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Hamerník
Reg. č.
80700
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
LOMAX Česká Třebová
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Blažek
Reg. č.
80749
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTO-ELI
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Venhuda
Reg. č.
80810
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PBV MTB Team Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Tadeáš TOBRMAN
Reg. č.
81138
Ročník
2014
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Honig
Reg. č.
81467
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ondřej Samek
Reg. č.
84727
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Novák
Reg. č.
84759
Ročník
2001
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Dominik Beděrka
Reg. č.
84791
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Adam Havlíček
Reg. č.
84848
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Kovo Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Slaby
Reg. č.
84964
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Vladislav Ferkl
Reg. č.
84971
Ročník
1967
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Robert Prášek
Reg. č.
85096
Ročník
2015
Kat.
M6-7
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Pistovčák
Reg. č.
85453
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
TJ Lokomotiva Břeclav
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Petra Hepnarová
Reg. č.
85631
Ročník
1972
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Hepnar
Reg. č.
85632
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Neumann
Reg. č.
85720
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Kavalír
Reg. č.
85759
Ročník
2008
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin KAVALÍR
Reg. č.
86064
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Lisičan
Reg. č.
86154
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ELEVEN BIKE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Starý
Reg. č.
86480
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
EUROPACK Bike Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Kučera
Reg. č.
87043
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Dvořák
Reg. č.
87103
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Vítek Horáček
Reg. č.
87184
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Vít Jána
Reg. č.
87237
Ročník
1995
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
joker mtb team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zbyněk Trč
Reg. č.
87313
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CANYON bike
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Machek
Reg. č.
87374
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Dojava
Reg. č.
87745
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sananim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Rajsík
Reg. č.
87775
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Nikl Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Katka Loudová
Reg. č.
87887
Ročník
2014
Kat.
Z8-9
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Kalvoda
Reg. č.
88208
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Bohuněk
Reg. č.
88241
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dušan Mattuš
Reg. č.
88439
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
joker mtb team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Bouška
Reg. č.
88504
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
marston bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jindřich Prekop
Reg. č.
88522
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D6
Jméno, Příjmení
Emma SEMERÁDOVÁ
Reg. č.
89773
Ročník
2015
Kat.
Z6-7
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Gargela
Reg. č.
92578
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Horák
Reg. č.
92634
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Patrik Švaňhal
Reg. č.
92876
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luboš Hovorka
Reg. č.
92987
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Hoffman
Reg. č.
93262
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Ela KAVALÍROVÁ
Reg. č.
93364
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Wutzel
Reg. č.
93635
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
joker mtb team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
David Koželuh
Reg. č.
93722
Ročník
2007
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Mikuláš Pál
Reg. č.
93942
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Renkard s.r.o. MTB Team
ZAPLACENO