Startovní listina Manitou Železné hory CARDION




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 42526 Jiří Šmejda 1972 M50-59 CZE ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 46295 Jakub Košťál 1987 M30-39 CZE ANO
B - 46742 David Brožek 1976 M40-49 CZE Great arm ANO
B - 46977 Zbyněk Schäfer 1967 M50-59 CZE ANO
B - 47256 Stanislav Louda 1977 M40-49 CZE WWW.COREX.CZ ANO
C - 47395 Martin Dvořáček 1968 M50-59 CZE EDPO TEAM LÁZNĚ BOHDANEČ ANO
D - 48122 Ivana Procházková 1958 Z CZE SK POLAR ANO
D - 48179 Jan Trávníček 1945 M CZE SK POLAR ANO
C - 49293 Miroslav PETRÁŇ 1960 M60+ CZE ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
C - 52190 Roman Píša 1987 M30-39 CZE ANO
D - 52219 Pavlína Schûllerová 1981 Z CZE Zachy Bike team ANO
B - 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
B - 53296 Pavel Juráček 1978 M40-49 CZE Acer bike team ANO
C - 53311 Radek Novotný 1970 M50-59 CZE OCK Osík ANO
B - 53919 Jakub Portyš 1987 M30-39 CZE ANO
C - 54158 Zdeněk Závorka 1986 M30-39 CZE AC Světnov ANO
B - 54264 Jiří Štědroň 1963 M50-59 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 58021 Josef Svoboda 1981 M40-49 CZE WWW.COREX.CZ ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Musher club Český ráj ANO
C - 58450 Petr Dostálek 1973 M40-49 CZE Vessy team ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
D12 - 58557 Matyáš Beděrka 2009 M12-13 CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
B - 59402 Patrik Roubal 1992 M30-39 CZE MTB Vrchlabí ANO
B - 59583 Michal Klasna 1981 M40-49 CZE ANO
C - 59910 Tomáš Kakrda 1963 M50-59 CZE ANO
D8 - 60120 Vít Vágner 2013 M8-9 CZE Kross Bikeranch Team Junior ANO
C - 60880 Libor Podmelle 1968 M50-59 CZE ___ ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62051 Vojtěch Kučera 1991 M30-39 CZE RL MTB BEERBIKERS ANO
B - 62072 Vlastimil Pařízek 1989 M30-39 CZE VELOCOACHCZ TEAM ANO
C - 62145 Lubomír Podaný 1986 M30-39 CZE VaNDaL team ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
C - 72619 Michal Moravec 1980 M40-49 CZE GHOST Team ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
C - 73863 Libor Šaroun 1973 M40-49 CZE PREMIUM hotel Znojmo cycling team ANO
C - 73979 Jan Wajtr 1988 M30-39 CZE ANO
C - 74037 Jiří Strouhal 1973 M40-49 CZE ANO
C - 74271 Jan Krátký 1977 M40-49 CZE ANO
D12 - 74368 Tomáš Janů 2009 M12-13 CZE Bike puzzle team ANO
C - 74815 Ladislav Hoffman 1962 M60+ CZE ANO
C - 74856 Marek Kvitský 1978 M40-49 CZE Cykloklub Jičín ANO
C - 76401 Jan Röhrich 1992 M30-39 CZE FaceDeluxe MTB cycling team NE
C - 76744 Michal Kvasnička 1987 M30-39 CZE ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Šmejda
Reg. č.
42526
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Košťál
Reg. č.
46295
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brožek
Reg. č.
46742
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Great arm
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Schäfer
Reg. č.
46977
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Stanislav Louda
Reg. č.
47256
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Dvořáček
Reg. č.
47395
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
EDPO TEAM LÁZNĚ BOHDANEČ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ivana Procházková
Reg. č.
48122
Ročník
1958
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Trávníček
Reg. č.
48179
Ročník
1945
Kat.
M
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav PETRÁŇ
Reg. č.
49293
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Píša
Reg. č.
52190
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavlína Schûllerová
Reg. č.
52219
Ročník
1981
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
Zachy Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Juráček
Reg. č.
53296
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Acer bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Novotný
Reg. č.
53311
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
OCK Osík
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Portyš
Reg. č.
53919
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Závorka
Reg. č.
54158
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Světnov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štědroň
Reg. č.
54264
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Svoboda
Reg. č.
58021
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Musher club Český ráj
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dostálek
Reg. č.
58450
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vessy team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Matyáš Beděrka
Reg. č.
58557
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Roubal
Reg. č.
59402
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Vrchlabí
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Klasna
Reg. č.
59583
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Kakrda
Reg. č.
59910
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Vít Vágner
Reg. č.
60120
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch Team Junior
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Podmelle
Reg. č.
60880
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
___
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Vojtěch Kučera
Reg. č.
62051
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
RL MTB BEERBIKERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vlastimil Pařízek
Reg. č.
62072
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
VELOCOACHCZ TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lubomír Podaný
Reg. č.
62145
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
VaNDaL team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Moravec
Reg. č.
72619
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Šaroun
Reg. č.
73863
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM hotel Znojmo cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Wajtr
Reg. č.
73979
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Strouhal
Reg. č.
74037
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Krátký
Reg. č.
74271
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Tomáš Janů
Reg. č.
74368
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
Bike puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Hoffman
Reg. č.
74815
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Marek Kvitský
Reg. č.
74856
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Cykloklub Jičín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Röhrich
Reg. č.
76401
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
FaceDeluxe MTB cycling team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Kvasnička
Reg. č.
76744
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO