Startovní listina Šumavský MTB maraton Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
C - 15243 Daniel Vágner 1973 M40-49 CZE Kross Bikeranch team ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M50-59 CZE INT CZ ANO
C - 18681 Martin Korch 1975 M40-49 CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
C - 20906 Michal Koryťák 1987 M30-39 CZE AC Sparta Praha ANO
C - 21188 Tomáš Grubner 1967 M50-59 CZE Cycling Chrudim ANO
C - 23003 Petr Hejzek 1980 M40-49 CZE MS Bike Academy Racing ANO
B - 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B - 28944 Filip Stowasser 1983 M30-39 CZE ŠKoda Transportation ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30753 Filip Bloch 1974 M40-49 CZE Čistý sport ANO
B - 31508 Milan Babiánek 1963 M50-59 CZE MIKO CYCLES PŘEROV NE
C - 36103 Jiří Bím 1970 M50-59 CZE ŠKODA Auto team ANO
C - 36417 Jiří Bím ml. 1995 M17-29 CZE ŠKODA Auto team ANO
C - 36420 Jan Krejčíř 1961 M60+ CZE ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 36573 Paul Zuzanek 1956 M60+ GER Mtb-Team Böbrach ANO
B - 36608 Radek Zelenda 1992 M30-39 CZE ANO
D - 37022 Markéta Jaklová 2006 Z CZE ANO
C - 38635 Jan Zavadil 1972 M50-59 CZE Krumlov Riders ANO
B - 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 47361 Karel Fořt 1974 M40-49 CZE ANO
C - 47903 Radim Gerle 1981 M40-49 CZE Varta ANO
D - 48122 Ivana Procházková 1958 Z CZE SK POLAR ANO
D - 48179 Jan Trávníček 1945 M CZE SK POLAR ANO
C - 50299 Miroslav Trangoš 1977 M40-49 CZE Příbram ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
B - 50535 Tomáš TIERA 2003 M17-22 CZE Kovo Praha ANO
B - 51566 Jaroslav ZAJAC 1978 M40-49 CZE EPIC Bike Vestec ANO
C - 51650 Roman Benedikt 1974 M40-49 CZE COPR TJ Přeštice ANO
D - 52219 Pavlína Schûllerová 1981 Z CZE Zachy Bike team ANO
C - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
C - 53333 Libor Krž 1980 M40-49 CZE Matadors Vimperk ANO
C - 53572 Zdeněk Havel 1988 M30-39 CZE ANO
C - 54303 Jan Štefko 1976 M40-49 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 54442 Viktor Kocián 1968 M50-59 CZE Znojmo ANO
C - 54833 Marek Ingriš 1998 M17-29 CZE MTB-Nýřany ANO
B - 58074 Michal Blažek 1979 M40-49 CZE Bikeclinic Café Praha ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Musher club Český ráj ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
B - 59015 Jan Zvada 1976 M40-49 CZE ANO
D8 - 60120 Vít Vágner 2013 M8-9 CZE Kross Bikeranch Team Junior ANO
D10 - 61461 Robin TOBRMAN 2011 M10-11 CZE MS Bike Academy Racing ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
B - 62705 Vojtěch Legát 1992 M30-39 CZE AC Zkáza Plzeň ANO
B - 72665 Pavel Přibil 1990 M30-39 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 73446 Marek Bartůněk 1998 CZE ANO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Vágner
Reg. č.
15243
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Korch
Reg. č.
18681
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Koryťák
Reg. č.
20906
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Grubner
Reg. č.
21188
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Cycling Chrudim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hejzek
Reg. č.
23003
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Stowasser
Reg. č.
28944
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ŠKoda Transportation
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Bloch
Reg. č.
30753
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Babiánek
Reg. č.
31508
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
MIKO CYCLES PŘEROV
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Bím
Reg. č.
36103
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ŠKODA Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Bím ml.
Reg. č.
36417
Ročník
1995
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ŠKODA Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Krejčíř
Reg. č.
36420
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Paul Zuzanek
Reg. č.
36573
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
GER
Klub
Mtb-Team Böbrach
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Zelenda
Reg. č.
36608
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Markéta Jaklová
Reg. č.
37022
Ročník
2006
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Zavadil
Reg. č.
38635
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Krumlov Riders
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Fořt
Reg. č.
47361
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radim Gerle
Reg. č.
47903
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Varta
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ivana Procházková
Reg. č.
48122
Ročník
1958
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Trávníček
Reg. č.
48179
Ročník
1945
Kat.
M
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Trangoš
Reg. č.
50299
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš TIERA
Reg. č.
50535
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Kovo Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav ZAJAC
Reg. č.
51566
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
EPIC Bike Vestec
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Benedikt
Reg. č.
51650
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
COPR TJ Přeštice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavlína Schûllerová
Reg. č.
52219
Ročník
1981
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
Zachy Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Krž
Reg. č.
53333
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Matadors Vimperk
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdeněk Havel
Reg. č.
53572
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Štefko
Reg. č.
54303
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Viktor Kocián
Reg. č.
54442
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Marek Ingriš
Reg. č.
54833
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
MTB-Nýřany
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Blažek
Reg. č.
58074
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bikeclinic Café Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Musher club Český ráj
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zvada
Reg. č.
59015
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Vít Vágner
Reg. č.
60120
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch Team Junior
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Robin TOBRMAN
Reg. č.
61461
Ročník
2011
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Legát
Reg. č.
62705
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Zkáza Plzeň
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Přibil
Reg. č.
72665
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO