Startovní listina Šumavský MTB maraton Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 2 39568 Lubomír Petruš 1990 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 93025 Tomáš Višňovský 1993 MEL SVK Česká spořitelna - Accolade ANO
B 4 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 5 22770 Martin Stošek 1994 MEL CZE Canyon Northwave Team ANO
B 6 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 7 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 8 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 9 73978 Matouš Kozák 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 10 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 11 90135 Jakub Zemene 2003 M17-22 CZE Kolofix Reclino ANO
B 12 328464 Tomáš Morávek 1999 MEL CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 13 85087 Daniel Hovorka 2001 M17-22 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 14 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 15 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG Mechanix ANO
B 16 100534 Vojtěch Slavík 1998 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 17 99606 Zbyněk Růžička 1991 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 18 80805 Jan Beneš 1990 M30-39 CZE KOLA PAKANDL ANO
B 19 98596 Daniel Drga 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 20 85095 Václav Válek 1980 M40-49 CZE ANO
B 21 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 22 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
B 23 106655 Lukáš Kraus 2003 M17-22 CZE GHOST Team ANO
B 24 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 25 101638 Milan Mileret 2001 M17-22 CZE ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM ANO
B 26 104716 Vladimír Hojdik 1992 M30-39 SVK Finančné centrum Team ANO
B 27 87830 Adam Lávička 2002 M17-22 CZE Kross Bike Ranch team ANO
B 28 28266 Lukáš Hofman 1991 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 29 53485 Jan Písař 1988 M30-39 CZE Cycle Experts ANO
B 30 17958 Michael Kubín 1993 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 31 90457 Lukáš DOBRÝ 2005 M17-22 CZE Future cycling northwave ANO
B 32 87103 David Dvořák 1993 M23-29 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 33 104543 Matěj Konhefr 1999 M23-29 CZE JH Cycling ANO
B 34 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 35 110112 Jan ŠNEBERGER 1985 M30-39 CZE TT Příbram ANO
B 36 35842 Radek Sakař 1977 M40-49 CZE ANO
B 37 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B 38 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 39 100734 Martin Rytíř 1979 M40-49 CZE PSG MECHANIX ANO
B 40 100181 Břetislav Mazgaj 1983 M30-39 CZE ANO
B 41 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 42 59325 Aleš Němeček 1991 M30-39 CZE PROMPT 2 Servis ANO
B 43 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG Mechanix ANO
B 44 86760 Vojtěch Sopoušek 1987 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 45 31178 Karel Škvrna 1992 M30-39 CZE MTB Šumava Riders ANO
B 46 37176 Miroslav Kouba 1960 M60+ CZE Šumava riders ANO
B 47 107140 Tomáš Střeleček 2002 M17-22 CZE ANO
B 48 32768 Zdeněk Formánek 1979 M40-49 CZE MTB Šumava Riders ANO
B 49 30820 Martin Šesták 1969 M50-59 CZE WinPeaks ANO
B 50 92015 Jiří Řehák 1967 M50-59 CZE eva.cz ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lubomír Petruš
Reg. č.
39568
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Višňovský
Reg. č.
93025
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
SVK
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Stošek
Reg. č.
22770
Ročník
1994
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Canyon Northwave Team
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Kozák
Reg. č.
73978
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Zemene
Reg. č.
90135
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Kolofix Reclino
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Morávek
Reg. č.
328464
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Hovorka
Reg. č.
85087
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Slavík
Reg. č.
100534
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Beneš
Reg. č.
80805
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KOLA PAKANDL
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Drga
Reg. č.
98596
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Válek
Reg. č.
85095
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kraus
Reg. č.
106655
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Mileret
Reg. č.
101638
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Hojdik
Reg. č.
104716
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Lávička
Reg. č.
87830
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Kross Bike Ranch team
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Hofman
Reg. č.
28266
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Písař
Reg. č.
53485
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cycle Experts
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Kubín
Reg. č.
17958
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš DOBRÝ
Reg. č.
90457
Ročník
2005
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Future cycling northwave
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Dvořák
Reg. č.
87103
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matěj Konhefr
Reg. č.
104543
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
JH Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan ŠNEBERGER
Reg. č.
110112
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
TT Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Sakař
Reg. č.
35842
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Rytíř
Reg. č.
100734
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG MECHANIX
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Břetislav Mazgaj
Reg. č.
100181
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Němeček
Reg. č.
59325
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PROMPT 2 Servis
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Sopoušek
Reg. č.
86760
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Škvrna
Reg. č.
31178
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Šumava Riders
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Kouba
Reg. č.
37176
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Šumava riders
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Střeleček
Reg. č.
107140
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Formánek
Reg. č.
32768
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Šumava Riders
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Šesták
Reg. č.
30820
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Řehák
Reg. č.
92015
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
eva.cz
ZAPLACENO