Startovní listina Šumavský MTB maraton Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 51 89085 Aneta Hovorková 2003 Z17-22 CZE JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM ANO
B 52 52636 Lenka Fridrichová 1994 Z23-29 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
B 53 324075 Dana Kalbáčová 1972 Z50+ CZE šneci pumprdlíci ANO
B 54 93024 Anna Hnátková 1992 Z30-39 CZE Rouvy ANO
B 55 85330 Jan NYKLES 1976 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 56 73610 Alan Hovorka 1974 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 57 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 58 39081 Libor Hubáček 1962 M60+ CZE PRAHA 5 ANO
B 59 59590 Ludvík Fremut 1970 M50-59 CZE Cyklo Atom cycling team ANO
B 61 26433 Jiří Štěpaník 1997 M23-29 CZE Alltraining ANO
B 62 106705 Dominik Gábriš 2002 M17-22 SVK Finančné centrum Team ANO
B 63 59532 Michal Nýč 1982 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 64 92627 Ondřej Hejda 1998 M23-29 CZE ANO
B 65 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
B 66 62791 Houška Matěj 1995 M23-29 CZE Nikl Cycling Team ANO
B 67 19405 Radim Horáček 1990 M30-39 CZE PSG Mechanix ANO
B 68 94594 Ondřej Jelínek 1989 M30-39 CZE ANO
B 69 7465 David Šimeček 1978 M40-49 CZE KacKac Biking Team ANO
B 70 107664 Tomáš Košťál 2002 M17-22 CZE SK BIKETIME BULLS PÍSEK ANO
B 71 59007 Jana Žídeková 1978 Z40-49 CZE CYKLOTRENINK.com ANO
B 72 92834 Petr Toman 1997 M23-29 CZE Velosport Domažlice ANO
B 73 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 74 177 Miroslav Kobes 1970 M50-59 CZE Velosport Domažlice ANO
B 75 107164 Vojtěch Hrstka 2003 M17-22 CZE ANO
B 76 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 77 86488 Jan Macharáček 1999 M23-29 CZE Amenity extrém sport Zlín ANO
B 78 59541 Jan Bouda 1991 M30-39 CZE Bouda Elite Team ANO
B 79 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
B 80 92931 Petra Váchová 1994 Z23-29 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 81 73597 Tomáš Kozák 1971 M50-59 CZE CykloATOM ANO
B 82 31917 Kristýna Pejšová 2000 Z17-22 CZE GHOST Team ANO
B 83 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 84 35887 Marek Křepelka 1974 M40-49 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 85 77819 David Möstl 1988 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
B 86 59902 Jan Sázavský 1982 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 87 90054 Jiří Martinec 1988 M30-39 CZE ANO
B 88 15083 Libor Verčimák 1976 M40-49 CZE Atlanta ANO
B 89 99953 Martin Novák 1976 M40-49 CZE ANO
B 90 16158 Jaroslav Tomášek 1972 M50-59 CZE WinPeaks ANO
B 91 97592 Alena URBANOVÁ 2003 Z17-22 CZE GHOST Team ANO
B 92 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
B 93 43479 Radek Tůma 1976 M40-49 CZE Future Cycling Northwave ANO
B 94 105072 Róbert Navrátil 1993 M23-29 SVK Finančné centrum Team ANO
B 95 105480 Milan Procházka 1985 M30-39 CZE VELOCOACHCZ TEAM ANO
B 96 41106 Vojtech Reichert 1982 M40-49 CZE charmingsoigneur.cc ANO
B 97 99461 Jaroslav Vakeš 1973 M40-49 CZE ANO
B 98 30753 Filip Bloch 1974 M40-49 CZE Čistý sport ANO
B 99 85722 Rudolf Šturm 1978 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 100 59664 Michal Řada 1989 M30-39 CZE Redfrog Bikeinvest ANO
B 101 41234 Petr Kubíček 1971 M50-59 CZE Velosport Domažlice ANO
Start. č.
51
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aneta Hovorková
Reg. č.
89085
Ročník
2003
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
52
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lenka Fridrichová
Reg. č.
52636
Ročník
1994
Kat.
Z23-29
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
53
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dana Kalbáčová
Reg. č.
324075
Ročník
1972
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
šneci pumprdlíci
ZAPLACENO
Start. č.
54
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Anna Hnátková
Reg. č.
93024
Ročník
1992
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Rouvy
ZAPLACENO
Start. č.
55
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan NYKLES
Reg. č.
85330
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
56
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Alan Hovorka
Reg. č.
73610
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
57
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
58
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Hubáček
Reg. č.
39081
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PRAHA 5
ZAPLACENO
Start. č.
59
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ludvík Fremut
Reg. č.
59590
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Cyklo Atom cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
61
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štěpaník
Reg. č.
26433
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Alltraining
ZAPLACENO
Start. č.
62
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Gábriš
Reg. č.
106705
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
63
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
64
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Hejda
Reg. č.
92627
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
65
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
66
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Houška Matěj
Reg. č.
62791
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Nikl Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
67
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Horáček
Reg. č.
19405
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
68
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Jelínek
Reg. č.
94594
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
69
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Šimeček
Reg. č.
7465
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KacKac Biking Team
ZAPLACENO
Start. č.
70
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Košťál
Reg. č.
107664
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
ZAPLACENO
Start. č.
71
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jana Žídeková
Reg. č.
59007
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
CYKLOTRENINK.com
ZAPLACENO
Start. č.
72
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Toman
Reg. č.
92834
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
73
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
74
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Kobes
Reg. č.
177
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
75
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Hrstka
Reg. č.
107164
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
76
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
77
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Macharáček
Reg. č.
86488
Ročník
1999
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Amenity extrém sport Zlín
ZAPLACENO
Start. č.
78
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Bouda
Reg. č.
59541
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bouda Elite Team
ZAPLACENO
Start. č.
79
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
80
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petra Váchová
Reg. č.
92931
Ročník
1994
Kat.
Z23-29
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
81
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kozák
Reg. č.
73597
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CykloATOM
ZAPLACENO
Start. č.
82
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kristýna Pejšová
Reg. č.
31917
Ročník
2000
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
83
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
84
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Křepelka
Reg. č.
35887
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
85
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Möstl
Reg. č.
77819
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
86
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Sázavský
Reg. č.
59902
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
87
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Martinec
Reg. č.
90054
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
88
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Verčimák
Reg. č.
15083
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Atlanta
ZAPLACENO
Start. č.
89
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Novák
Reg. č.
99953
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
90
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Tomášek
Reg. č.
16158
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
91
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Alena URBANOVÁ
Reg. č.
97592
Ročník
2003
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
92
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
93
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Tůma
Reg. č.
43479
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Future Cycling Northwave
ZAPLACENO
Start. č.
94
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Róbert Navrátil
Reg. č.
105072
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
95
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Procházka
Reg. č.
105480
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
VELOCOACHCZ TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
96
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtech Reichert
Reg. č.
41106
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
charmingsoigneur.cc
ZAPLACENO
Start. č.
97
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Vakeš
Reg. č.
99461
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
98
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Bloch
Reg. č.
30753
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
99
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rudolf Šturm
Reg. č.
85722
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
100
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Řada
Reg. č.
59664
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Redfrog Bikeinvest
ZAPLACENO
Start. č.
101
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Kubíček
Reg. č.
41234
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO