Startovní listina NOVA Bikemaraton Drásal




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
A - 798 Marek Julina 1981 M40-49 CZE Velodílna Slušovice ANO
Extreme - 1562 Jiří Jakeš 1977 M40-49 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
A - 2081 Jiří Vrána 1976 M40-49 CZE ANO
A - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
Extreme - 28155 Jiří Čechura 1964 M50+ CZE Čistý sport ANO
B - 28631 Pavel Durna 1983 M30-39 CZE ANO
Extreme - 28677 Petr Tomeček 1971 M50+ CZE RBT Slimáci ANO
A - 29616 Roman ŠNAJDAR 1969 M50-59 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30513 Zdeněk Brátel 1967 M50-59 CZE NE
C - 30671 Michaela Němcová 2003 Z17-29 CZE Cyklo Bendl ANO
A - 31108 Josef Kubíček 1981 M40-49 CZE ANO
Extreme - 31158 Tomáš Kučera 1977 M40-49 CZE MONDRAKER racing team ANO
A - 31537 Miroslav Bednář 1975 M40-49 CZE Bednářovi racing team ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
Extreme - 37605 Luboš Seidl 1973 M40-49 CZE KILPI RACING TEAM ANO
Extreme - 41677 Ladislav Kocmánek 1990 M30-39 CZE Relax Brno ANO
Extreme - 44138 Radek Světinský 1977 M40-49 CZE Titantrilife ANO
A - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
Extreme - 46382 Tomáš Odstrčilík 1983 M30-39 CZE Sokol Třebětice ANO
A - 48690 Radek SAILER 1975 M40-49 CZE ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
A - 52174 Zbyněk Husák 1976 M40-49 CZE NaKrev ANO
A - 52393 Michal Diviš 1983 M30-39 CZE ANO
A - 52824 Martin Mitáš 1974 M40-49 CZE KAMECHY bikes ANO
C - 53041 Petr Cholasta 1972 M50-59 CZE ANO
B - 53263 František Pospíšilík 1992 M30-39 CZE FP-Cannondale.cz ANO
A - 53411 Lukáš Lamla 1980 M40-49 CZE ANO
Extreme - 53424 Jaroslav Kopřiva 1984 M30-39 CZE Rohálov bike team ANO
C - 54303 Jan Štefko 1976 M40-49 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
Extreme - 55364 Tomáš Trungel 1986 M30-39 CZE ANO
B - 57226 Patrik Sázel 1993 M23-29 CZE cyklo team KOLARNA ANO
A - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
A - 59128 Pavel Beňačka 1987 M30-39 CZE Bike Team Sazovice ANO
A - 59313 Robert Šindler 1979 M40-49 CZE HC ORLOVÁ ANO
D8 - 61457 Samuel SZÖLLÖS 2013 M8-9 CZE ADASTRA Cycling Team ANO
B - 61678 Martin Kyjovský 1971 M50-59 CZE ANO
D12 - 61769 Štefan SZÖLLÖS 2010 M12-13 ??? ADASTRA Cycling Team ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
A - 62705 Vojtěch Legát 1992 M30-39 CZE AC Zkáza Plzeň ANO
Extreme - 62791 Houška Matěj 1995 M18-29 CZE Nikl Cycling Team ANO
A - 62915 Jiří Košulič 1974 M40-49 CZE RTS Brno ANO
C - 72616 Milan Máca 1947 M60+ CZE Bruntál ANO
A - 73446 Marek Bartůněk 1998 MUCI CZE ANO
C - 73605 Michal Matějka 1982 M40-49 CZE Dovedové Křešín ANO
C - 73629 Kristýna Matějková 1995 Z17-29 CZE Dovedové Křešín ANO
A - 73914 Roman Michna 1974 M40-49 CZE RTS Brno ANO
C - 73956 Martin Gabryš 1994 M17-29 CZE ANO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Marek Julina
Reg. č.
798
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velodílna Slušovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Jiří Jakeš
Reg. č.
1562
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Vrána
Reg. č.
2081
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Jiří Čechura
Reg. č.
28155
Ročník
1964
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Durna
Reg. č.
28631
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Petr Tomeček
Reg. č.
28677
Ročník
1971
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
RBT Slimáci
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Roman ŠNAJDAR
Reg. č.
29616
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Brátel
Reg. č.
30513
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michaela Němcová
Reg. č.
30671
Ročník
2003
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
Cyklo Bendl
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Josef Kubíček
Reg. č.
31108
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Tomáš Kučera
Reg. č.
31158
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Miroslav Bednář
Reg. č.
31537
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bednářovi racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Luboš Seidl
Reg. č.
37605
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI RACING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Ladislav Kocmánek
Reg. č.
41677
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Relax Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Radek Světinský
Reg. č.
44138
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Titantrilife
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Tomáš Odstrčilík
Reg. č.
46382
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Sokol Třebětice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radek SAILER
Reg. č.
48690
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Zbyněk Husák
Reg. č.
52174
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
NaKrev
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Diviš
Reg. č.
52393
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Mitáš
Reg. č.
52824
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KAMECHY bikes
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Cholasta
Reg. č.
53041
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Pospíšilík
Reg. č.
53263
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
FP-Cannondale.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Lukáš Lamla
Reg. č.
53411
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Jaroslav Kopřiva
Reg. č.
53424
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohálov bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Štefko
Reg. č.
54303
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Tomáš Trungel
Reg. č.
55364
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Patrik Sázel
Reg. č.
57226
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
cyklo team KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Beňačka
Reg. č.
59128
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bike Team Sazovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Robert Šindler
Reg. č.
59313
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
HC ORLOVÁ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Samuel SZÖLLÖS
Reg. č.
61457
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
ADASTRA Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Kyjovský
Reg. č.
61678
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Štefan SZÖLLÖS
Reg. č.
61769
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
???
Klub
ADASTRA Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Vojtěch Legát
Reg. č.
62705
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Zkáza Plzeň
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Houška Matěj
Reg. č.
62791
Ročník
1995
Kat.
M18-29
Země
CZE
Klub
Nikl Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Košulič
Reg. č.
62915
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
RTS Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Máca
Reg. č.
72616
Ročník
1947
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Bruntál
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MUCI
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Matějka
Reg. č.
73605
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Dovedové Křešín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Kristýna Matějková
Reg. č.
73629
Ročník
1995
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
Dovedové Křešín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Roman Michna
Reg. č.
73914
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
RTS Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Gabryš
Reg. č.
73956
Ročník
1994
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO