Startovní listina Orlík Tour STRABAG




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 850 Václav Punda 1960 M60+ CZE PRAHA12-MODŘANY ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B - 15004 Erik Čížek 1970 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M50-59 CZE INT CZ ANO
C - 18722 Radek Nehéz 1969 M50-59 CZE GHOST Team ANO
B - 19756 Pavlína Přibíková 1983 Z30-39 CZE ČS Bike team ANO
C - 20906 Michal Koryťák 1987 M30-39 CZE AC Sparta Praha ANO
B - 28944 Filip Stowasser 1983 M30-39 CZE ŠKoda Transportation ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 31269 Jiří Kronawetter 1967 M50-59 CZE ANO
C - 32297 Dominik Starý 1997 M17-29 CZE BAJKEŘI ANO
C - 33050 Adam Tušl 1976 M40-49 CZE MTB Auto CB Plzeň ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 36506 Karel Zástava 1969 M50-59 CZE AISIN Písek ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
B - 38314 Zdeněk ROUS 1965 M50-59 CZE KRK Litoměřice ANO
C - 41625 Martin Špína 1974 M40-49 CZE GHOST Team ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 44953 Tomáš Trávníček 1990 M30-39 CZE SK POLAR NE
B - 45151 František Kadleček 1974 M40-49 CZE www.bajker.eu ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 47614 Radim Dvořák 1978 M40-49 CZE ANO
JTM - 47630 Nela Brzková 2011 Z10-11 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS ANO
D10 - 47630 Nela Brzková 2011 Z10-11 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS ANO
C - 47903 Radim Gerle 1981 M40-49 CZE Varta ANO
C - 49019 Antonín Černý 2008 M14-16 CZE BSK JUNIORS TEAM NE
C - 50299 Miroslav Trangoš 1977 M40-49 CZE Příbram ANO
C - 50456 Filip POPELKA 2007 M14-16 CZE ADASTRA Cycling Team ANO
C - 50457 Lukáš POPELKA 1976 M40-49 CZE ANO
C - 50571 Jaromír Vávra 1976 M40-49 CZE Sport Team Hrádek nad Nisou ANO
B - 50575 Tomáš SLÁDEK 1988 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
C - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
D8 - 54038 Ondřej Lipavský 2013 M8-9 CZE ČS Bike team ANO
D10 - 54039 Bára Lipavská 2011 Z10-11 CZE ANO
B - 54264 Jiří Štědroň 1963 M50-59 CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 56872 Barbora RAJNOCHOVÁ 2007 Z14-16 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 58480 Martin Babič 1982 M40-49 CZE ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
JTM - 58557 Matyáš Beděrka 2009 M12-13 CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
D12 - 58557 Matyáš Beděrka 2009 M12-13 CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
C - 58677 Jiří Feitl 1956 M60+ CZE ANO
B - 59015 Jan Zvada 1976 M40-49 CZE ANO
B - 59583 Michal Klasna 1981 M40-49 CZE ANO
D10 - 60618 František MYŠÁK 2012 M10-11 CZE ANO
D8 - 61457 Samuel SZÖLLÖS 2013 M8-9 CZE ADASTRA Cycling Team ANO
D12 - 61769 Štefan SZÖLLÖS 2010 M12-13 ??? ADASTRA Cycling Team ANO
C - 62577 Petr Hvolka 1975 M40-49 CZE KILPI racing team ANO
C - 63019 Jaroslav Kraus 1992 M30-39 CZE BunnyHop Brewery NE
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Punda
Reg. č.
850
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PRAHA12-MODŘANY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Erik Čížek
Reg. č.
15004
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Nehéz
Reg. č.
18722
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavlína Přibíková
Reg. č.
19756
Ročník
1983
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ČS Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Koryťák
Reg. č.
20906
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Stowasser
Reg. č.
28944
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ŠKoda Transportation
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Kronawetter
Reg. č.
31269
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Dominik Starý
Reg. č.
32297
Ročník
1997
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
BAJKEŘI
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Adam Tušl
Reg. č.
33050
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Auto CB Plzeň
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Karel Zástava
Reg. č.
36506
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AISIN Písek
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk ROUS
Reg. č.
38314
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
KRK Litoměřice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Špína
Reg. č.
41625
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Trávníček
Reg. č.
44953
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
SK POLAR
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Kadleček
Reg. č.
45151
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
www.bajker.eu
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Dvořák
Reg. č.
47614
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Nela Brzková
Reg. č.
47630
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
ELEVEN MERCEDES MITAS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Nela Brzková
Reg. č.
47630
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
ELEVEN MERCEDES MITAS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radim Gerle
Reg. č.
47903
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Varta
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Antonín Černý
Reg. č.
49019
Ročník
2008
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
BSK JUNIORS TEAM
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Trangoš
Reg. č.
50299
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Filip POPELKA
Reg. č.
50456
Ročník
2007
Kat.
M14-16
Země
CZE
Klub
ADASTRA Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš POPELKA
Reg. č.
50457
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaromír Vávra
Reg. č.
50571
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sport Team Hrádek nad Nisou
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš SLÁDEK
Reg. č.
50575
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Ondřej Lipavský
Reg. č.
54038
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
ČS Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Bára Lipavská
Reg. č.
54039
Ročník
2011
Kat.
Z10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štědroň
Reg. č.
54264
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora RAJNOCHOVÁ
Reg. č.
56872
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Babič
Reg. č.
58480
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Matyáš Beděrka
Reg. č.
58557
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Matyáš Beděrka
Reg. č.
58557
Ročník
2009
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Feitl
Reg. č.
58677
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zvada
Reg. č.
59015
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Klasna
Reg. č.
59583
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
František MYŠÁK
Reg. č.
60618
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D8
Jméno, Příjmení
Samuel SZÖLLÖS
Reg. č.
61457
Ročník
2013
Kat.
M8-9
Země
CZE
Klub
ADASTRA Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Štefan SZÖLLÖS
Reg. č.
61769
Ročník
2010
Kat.
M12-13
Země
???
Klub
ADASTRA Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Hvolka
Reg. č.
62577
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Kraus
Reg. č.
63019
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BunnyHop Brewery
NEZAPLACENO