Startovní listina Trans Brdy s 211




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
A - 894 Pavel Havlík 1967 M50+ CZE KT Tryskomyš ANO
C - 1464 Jana Žáčková 1967 Z50+ CZE ANO
B - 1622 Petr Smaržík 1979 M40-49 CZE SKP Sokolov ANO
A - 1758 Jan Kubeš 1963 M50+ CZE ANO
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
C - 7292 Martin Jakubec 1973 M40-49 CZE ANO
C - 15243 Daniel Vágner 1973 M40-49 CZE Kross Bikeranch team ANO
A - 15754 Jan Jenšík 1988 M30-39 CZE Bikepart Cycling ANO
C - 17087 Josef Bystriansky 1954 M60+ CZE GHOST Team NE
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M50-59 CZE INT CZ ANO
B - 18537 Martin Hejdrych 1985 M30-39 CZE WWW.COREX.CZ ANO
C - 21188 Tomáš Grubner 1967 M50-59 CZE Cycling Chrudim ANO
C - 24361 Libuše Menčlová 1956 Z50+ CZE VETAS Kralupy ANO
C - 24362 Josef Menčl 1955 M60+ CZE VETAS Kralupy ANO
B - 24591 Vojtěch Beran 1982 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
C - 25052 Dušan NAGY 1967 M50-59 CZE Příbram ANO
C - 26965 Martin Zima 1993 M17-29 CZE www.MZCZ.eu ANO
B - 29482 Tomáš Pechač 1974 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30753 Filip Bloch 1974 M40-49 CZE Čistý sport ANO
A - 30820 Martin Šesták 1969 M50+ CZE WinPeaks NE
C - 31269 Jiří Kronawetter 1967 M50-59 CZE ANO
A - 35761 Petr Jelínek 1968 M50+ CZE ANO
A - 35836 Martin Novák 1992 M30-39 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
A - 35887 Marek Křepelka 1974 M40-49 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 36573 Paul Zuzanek 1956 M60+ GER Mtb-Team Böbrach ANO
B - 36655 Radek Šedivý 1988 M30-39 CZE Lipence ANO
A - 36829 Martin Ježek 1966 M50+ CZE 3M ANO
C - 37146 František Lojín 1966 M50-59 CZE Velkotržnice Lipence ANO
B - 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG Mechanix ANO
A - 41364 Tomáš Novák 1990 M30-39 CZE ANO
A - 42539 Jakub Novotný 1981 M40-49 CZE Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene! ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 45148 Robert Míka 1963 M50-59 CZE ANO
A - 45949 Radim Novotny 1963 M50+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
A - 47046 Tomáš Trojan 1987 M30-39 CZE ANO
C - 47159 Jan Černý 1956 M60+ CZE Rajkol ANO
C - 47367 Jakub Jánský 1992 M30-39 CZE ANO
C - 47903 Radim Gerle 1981 M40-49 CZE Varta ANO
D - 48122 Ivana Procházková 1958 Z CZE SK POLAR ANO
D - 48179 Jan Trávníček 1945 M CZE SK POLAR ANO
C - 48543 Anděla HOLANOVÁ 2006 Z14-16 CZE REXONIX Racing Team ANO
C - 50299 Miroslav Trangoš 1977 M40-49 CZE Příbram ANO
D10 - 50466 Marek Semerád 2012 M10-11 CZE Cyklostar Head Pirelli ANO
C - 52400 Petr Mendlík 1981 M40-49 CZE ANO
D - 53256 Roman Gužík 1975 M CZE ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 54582 Josef Truhlář 1996 M23-29 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 54599 Alena Svobodová 1962 Z50+ CZE ANO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Havlík
Reg. č.
894
Ročník
1967
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
KT Tryskomyš
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jana Žáčková
Reg. č.
1464
Ročník
1967
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Smaržík
Reg. č.
1622
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SKP Sokolov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Kubeš
Reg. č.
1758
Ročník
1963
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Jakubec
Reg. č.
7292
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Vágner
Reg. č.
15243
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Jenšík
Reg. č.
15754
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bikepart Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Bystriansky
Reg. č.
17087
Ročník
1954
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
GHOST Team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Hejdrych
Reg. č.
18537
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
WWW.COREX.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Grubner
Reg. č.
21188
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Cycling Chrudim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libuše Menčlová
Reg. č.
24361
Ročník
1956
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Menčl
Reg. č.
24362
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Dušan NAGY
Reg. č.
25052
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Zima
Reg. č.
26965
Ročník
1993
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
www.MZCZ.eu
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Pechač
Reg. č.
29482
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Bloch
Reg. č.
30753
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Čistý sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Šesták
Reg. č.
30820
Ročník
1969
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
WinPeaks
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Kronawetter
Reg. č.
31269
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Jelínek
Reg. č.
35761
Ročník
1968
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Novák
Reg. č.
35836
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Marek Křepelka
Reg. č.
35887
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Paul Zuzanek
Reg. č.
36573
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
GER
Klub
Mtb-Team Böbrach
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Šedivý
Reg. č.
36655
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Lipence
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Ježek
Reg. č.
36829
Ročník
1966
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
3M
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
František Lojín
Reg. č.
37146
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Velkotržnice Lipence
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG Mechanix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Tomáš Novák
Reg. č.
41364
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jakub Novotný
Reg. č.
42539
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene!
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Robert Míka
Reg. č.
45148
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Tomáš Trojan
Reg. č.
47046
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Černý
Reg. č.
47159
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Rajkol
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Jánský
Reg. č.
47367
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radim Gerle
Reg. č.
47903
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Varta
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ivana Procházková
Reg. č.
48122
Ročník
1958
Kat.
Z
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Trávníček
Reg. č.
48179
Ročník
1945
Kat.
M
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Anděla HOLANOVÁ
Reg. č.
48543
Ročník
2006
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
REXONIX Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miroslav Trangoš
Reg. č.
50299
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Příbram
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D10
Jméno, Příjmení
Marek Semerád
Reg. č.
50466
Ročník
2012
Kat.
M10-11
Země
CZE
Klub
Cyklostar Head Pirelli
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Mendlík
Reg. č.
52400
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Roman Gužík
Reg. č.
53256
Ročník
1975
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54582
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Alena Svobodová
Reg. č.
54599
Ročník
1962
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO