Startovní listina Trans Brdy s 211




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 269 90457 Lukáš DOBRÝ 2005 M17-22 CZE Future cycling northwave ANO
B 270 36056 Lukáš Kindl 1990 M30-39 CZE Cycology Bike Culture ANO
B 271 86882 Lukáš Vaculík 1992 M30-39 CZE KSV Ostrava ANO
B 272 52308 Jan Dusatko 1976 M40-49 CZE Messenger ANO
B 273 56500 Karel KREJČÍŘ 1971 M50-59 ??? ANO
B 274 110147 Petr Štolcar 1977 M40-49 CZE Hranice ANO
B 275 27010 Luboš Jedlička 1979 M40-49 CZE MS Bike Academy Racing ANO
B 276 44287 Jakub Kuba 2005 M17-22 CZE BIKE GALLERY ANO
B 277 96022 Richard SAIBERT 1969 M50-59 CZE ANO
B 278 93271 Jan Padyšák 1982 M40-49 CZE ANO
B 279 324035 Hana Doležalová 2003 Z17-22 CZE ANO
B 280 110206 Jan Kovařík 1975 M40-49 CZE ANO
B 281 51131 Jakub Slavík 1995 M23-29 CZE ANO
B 282 324594 Jan SLAVÍK 2000 M17-22 CZE ANO
B 283 100166 Michal Halouzka 1978 M40-49 CZE MTB Team Rz ANO
B 284 1860 Lubomír Hájek 1978 M40-49 CZE PRAHA 5 ANO
B 285 330625 Tomáš Uličný 2001 M17-22 CZE ANO
B 286 73644 Jan Knotek 1973 M40-49 CZE JENSTAV MTB Team ANO
A 1001 328563 Petr Vakoč 1992 MEL CZE ANO
A 1002 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
A 1003 93025 Tomáš Višňovský 1993 MEL SVK Česká spořitelna - Accolade ANO
A 1004 39568 Lubomír Petruš 1990 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
A 1005 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
A 1006 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
A 1007 21437 Dominik Buksa 1990 MEL CZE Canyon Northwave MTB team ANO
A 1008 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
A 1009 52284 Jaromír Skála 1998 MEL CZE Rouvy Specialized Cycling Team ANO
A 1010 5967 Radim Hlůžek 1992 MEL CZE MONDRAKER racing team ANO
A 1011 73978 Matouš Kozák 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
A 1012 54985 Pavel Šorf 1999 MEL CZE BIKE FREAKS HOLICE ANO
A 1013 101660 Dominik Erhardt 1981 MEL GER RC Schnaittachtal ANO
A 1015 52636 Lenka Fridrichová 1994 Z23-29 CZE Eleven Head CST Cyklolive ANO
A 1016 56938 Petra GÁVELOVÁ 1988 Z30-39 CZE CYKLOTRENINK.com ANO
A 1021 99606 Zbyněk Růžička 1991 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
A 1022 54287 Dominik Trnka 1989 M30-39 CZE ondrejfojtik.cz team ANO
A 1023 100534 Vojtěch Slavík 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
A 1024 80805 Jan Beneš 1990 M30-39 CZE KOLA PAKANDL ANO
A 1025 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
A 1026 17958 Michael Kubín 1993 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
A 1027 35842 Radek Sakař 1977 M40-49 CZE ANO
A 1028 62791 Houška Matěj 1995 MEL CZE Nikl Cycling Team ANO
A 1029 92015 Jiří Řehák 1967 M50-59 CZE eva.cz ANO
A 1030 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
A 1031 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
A 1032 30820 Martin Šesták 1969 M50-59 CZE WinPeaks ANO
A 1033 24463 Pavel Hájek 1975 M40-49 CZE ondrejfojtik.cz team ANO
A 1034 186 Ota Zima 1984 M30-39 CZE Fly4Sport ANO
A 1035 58486 Jakub Daněk 1985 M30-39 CZE ANO
A 1036 42367 David Trávníček 1975 M40-49 CZE SK POLAR ANO
A 1037 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
Start. č.
269
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš DOBRÝ
Reg. č.
90457
Ročník
2005
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Future cycling northwave
ZAPLACENO
Start. č.
270
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kindl
Reg. č.
36056
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cycology Bike Culture
ZAPLACENO
Start. č.
271
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Vaculík
Reg. č.
86882
Ročník
1992
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KSV Ostrava
ZAPLACENO
Start. č.
272
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dusatko
Reg. č.
52308
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Messenger
ZAPLACENO
Start. č.
273
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel KREJČÍŘ
Reg. č.
56500
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
???
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
274
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Štolcar
Reg. č.
110147
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Hranice
ZAPLACENO
Start. č.
275
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luboš Jedlička
Reg. č.
27010
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MS Bike Academy Racing
ZAPLACENO
Start. č.
276
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Kuba
Reg. č.
44287
Ročník
2005
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
BIKE GALLERY
ZAPLACENO
Start. č.
277
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Richard SAIBERT
Reg. č.
96022
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
278
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Padyšák
Reg. č.
93271
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
279
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Hana Doležalová
Reg. č.
324035
Ročník
2003
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
280
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Kovařík
Reg. č.
110206
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
281
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Slavík
Reg. č.
51131
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
282
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan SLAVÍK
Reg. č.
324594
Ročník
2000
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
283
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Halouzka
Reg. č.
100166
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Team Rz
ZAPLACENO
Start. č.
284
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lubomír Hájek
Reg. č.
1860
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PRAHA 5
ZAPLACENO
Start. č.
285
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Uličný
Reg. č.
330625
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
286
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Knotek
Reg. č.
73644
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JENSTAV MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
1001
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Vakoč
Reg. č.
328563
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
1002
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
1003
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Tomáš Višňovský
Reg. č.
93025
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
SVK
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
1004
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Lubomír Petruš
Reg. č.
39568
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
1005
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
1006
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
1007
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Dominik Buksa
Reg. č.
21437
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Canyon Northwave MTB team
ZAPLACENO
Start. č.
1008
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
1009
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jaromír Skála
Reg. č.
52284
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rouvy Specialized Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
1010
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Hlůžek
Reg. č.
5967
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
1011
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Matouš Kozák
Reg. č.
73978
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
1012
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Šorf
Reg. č.
54985
Ročník
1999
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
BIKE FREAKS HOLICE
ZAPLACENO
Start. č.
1013
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Dominik Erhardt
Reg. č.
101660
Ročník
1981
Kat.
MEL
Země
GER
Klub
RC Schnaittachtal
ZAPLACENO
Start. č.
1015
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Lenka Fridrichová
Reg. č.
52636
Ročník
1994
Kat.
Z23-29
Země
CZE
Klub
Eleven Head CST Cyklolive
ZAPLACENO
Start. č.
1016
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petra GÁVELOVÁ
Reg. č.
56938
Ročník
1988
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
CYKLOTRENINK.com
ZAPLACENO
Start. č.
1021
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
1022
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Dominik Trnka
Reg. č.
54287
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ondrejfojtik.cz team
ZAPLACENO
Start. č.
1023
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Vojtěch Slavík
Reg. č.
100534
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
1024
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Beneš
Reg. č.
80805
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
KOLA PAKANDL
ZAPLACENO
Start. č.
1025
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
1026
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michael Kubín
Reg. č.
17958
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
1027
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radek Sakař
Reg. č.
35842
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
1028
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Houška Matěj
Reg. č.
62791
Ročník
1995
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Nikl Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
1029
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Řehák
Reg. č.
92015
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
eva.cz
ZAPLACENO
Start. č.
1030
Trasa
A
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
1031
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
1032
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Šesták
Reg. č.
30820
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
1033
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Hájek
Reg. č.
24463
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ondrejfojtik.cz team
ZAPLACENO
Start. č.
1034
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Ota Zima
Reg. č.
186
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Fly4Sport
ZAPLACENO
Start. č.
1035
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jakub Daněk
Reg. č.
58486
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
1036
Trasa
A
Jméno, Příjmení
David Trávníček
Reg. č.
42367
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
1037
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO