Startovní listina Trans Brdy s 211




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 51 325491 Adéla Holubová 2002 Z17-22 CZE KOLA-BBM.CZ ANO
B 52 107675 Jana Vanková 1977 Z40-49 CZE Team CykloTrener ANO
B 53 92931 Petra Váchová 1994 Z23-29 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 54 107629 Kateřina Matysík 1990 Z30-39 CZE Matysík MTB Racing ANO
B 55 39081 Libor Hubáček 1962 M60+ CZE PRAHA 5 ANO
B 56 26433 Jiří Štěpaník 1997 M23-29 CZE Alltraining ANO
B 57 105072 Róbert Navrátil 1993 M23-29 SVK Finančné centrum Team ANO
B 58 26657 David Suchý 1989 M30-39 CZE A.V.S. TEAM KV ANO
B 59 62210 Ivana Pavlíková 1977 Z40-49 CZE Bike-Life Brno ANO
B 60 65 Michal Prokop 1978 M40-49 CZE Bikepart Cycling ANO
B 61 328046 Jiří Štefan 1993 M23-29 CZE DEUS Automation ANO
B 62 41106 Vojtech Reichert 1982 M40-49 CZE charmingsoigneur.cc ANO
B 63 96287 Tomas Hanko 1980 M40-49 CZE alltraining.cz ANO
B 64 105824 Martin Novotný 1968 M50-59 CZE ANO
B 65 61499 Pavel BLÁHA 1982 M40-49 CZE Bikefactory Strakonice ANO
B 66 58480 Martin Babič 1982 M40-49 CZE ANO
B 67 3624 David Jaroš 1982 M40-49 CZE Sport Invest MTB Team ANO
B 68 96105 Zdeněk Čech 1971 M50-59 CZE Unicam System s.r.o. ANO
B 69 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B 70 77681 Petr Hejtmánek 1978 M40-49 CZE ANO
B 71 81216 Pavel Tomandl 1977 M40-49 CZE Penguin team ANO
B 72 77794 Jan Husák 1987 M30-39 CZE MTB Kladno ANO
B 73 15004 Erik Čížek 1970 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B 74 50535 Tomáš TIERA 2003 M17-22 CZE Kovo Praha ANO
B 75 53814 Marek Čtveráček 1987 M30-39 CZE ANO
B 76 16181 Jan Habr 1978 M40-49 CZE Sport Invest MTB Team ANO
B 77 41264 Jiří Dobiáš 1985 M30-39 CZE ANO
B 78 34031 Pavel Čalkovský 1967 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
B 79 326270 Pavel Mattuš 1971 M50-59 CZE joker mtb team ANO
B 80 326624 Michal Niederhafner 2003 M17-22 CZE ANO
B 82 36893 Jan Bartůněk 1994 M23-29 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B 83 100139 Libor Kopecký 1985 M30-39 CZE ANO
B 84 41043 Josef Jareš 1968 M50-59 CZE Sport Invest MTB Team ANO
B 85 59688 Jan Haškovec 1980 M40-49 CZE ANO
B 86 29884 Robert Pauliš 1980 M40-49 CZE ANO
B 87 41232 Martin Bešta 1989 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 88 15352 Václav Kocian 1958 M60+ CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 89 100729 Klára Černá 1990 Z30-39 CZE BeTri ANO
B 90 80794 Lukáš Holman 1983 M30-39 CZE Varta ANO
B 91 87237 Vít Jána 1995 M23-29 CZE joker mtb team ANO
B 92 53546 Libor Marek 1975 M40-49 CZE MTB Šumava Riders ANO
B 93 27530 Michal Kohout 1996 M23-29 CZE Alarm Absolon ANO
B 94 59015 Jan Zvada 1976 M40-49 CZE ANO
B 95 52261 Jiří Lehký 1980 M40-49 CZE GHOST Team ANO
B 96 89283 Jakub Mikeš 1980 M40-49 CZE ANO
B 97 80707 Tomáš Zástava 1973 M40-49 CZE Rafkarna Idea Cycling Team ANO
B 98 102966 Zdeněk Bauer 1985 M30-39 CZE Varta Králův Dvúr ANO
B 99 36469 Marek Kunc 1982 M40-49 CZE ANO
B 100 100991 Zdenek Klasna 1979 M40-49 CZE ANO
B 101 109071 Michaela Fejková 1983 Z30-39 CZE Harfasport ANO
Start. č.
51
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adéla Holubová
Reg. č.
325491
Ročník
2002
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
KOLA-BBM.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
52
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jana Vanková
Reg. č.
107675
Ročník
1977
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
Team CykloTrener
ZAPLACENO
Start. č.
53
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petra Váchová
Reg. č.
92931
Ročník
1994
Kat.
Z23-29
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
54
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kateřina Matysík
Reg. č.
107629
Ročník
1990
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Matysík MTB Racing
ZAPLACENO
Start. č.
55
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Hubáček
Reg. č.
39081
Ročník
1962
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PRAHA 5
ZAPLACENO
Start. č.
56
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štěpaník
Reg. č.
26433
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Alltraining
ZAPLACENO
Start. č.
57
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Róbert Navrátil
Reg. č.
105072
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
58
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Suchý
Reg. č.
26657
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
A.V.S. TEAM KV
ZAPLACENO
Start. č.
59
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivana Pavlíková
Reg. č.
62210
Ročník
1977
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
Bike-Life Brno
ZAPLACENO
Start. č.
60
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Prokop
Reg. č.
65
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bikepart Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
61
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štefan
Reg. č.
328046
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
DEUS Automation
ZAPLACENO
Start. č.
62
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtech Reichert
Reg. č.
41106
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
charmingsoigneur.cc
ZAPLACENO
Start. č.
63
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomas Hanko
Reg. č.
96287
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
64
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Novotný
Reg. č.
105824
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
65
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel BLÁHA
Reg. č.
61499
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bikefactory Strakonice
ZAPLACENO
Start. č.
66
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Babič
Reg. č.
58480
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
67
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Jaroš
Reg. č.
3624
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
68
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Čech
Reg. č.
96105
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Unicam System s.r.o.
ZAPLACENO
Start. č.
69
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
70
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Hejtmánek
Reg. č.
77681
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
71
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Tomandl
Reg. č.
81216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Penguin team
ZAPLACENO
Start. č.
72
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Husák
Reg. č.
77794
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MTB Kladno
ZAPLACENO
Start. č.
73
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Erik Čížek
Reg. č.
15004
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
74
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš TIERA
Reg. č.
50535
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Kovo Praha
ZAPLACENO
Start. č.
75
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Čtveráček
Reg. č.
53814
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
76
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Habr
Reg. č.
16181
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
77
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Dobiáš
Reg. č.
41264
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
78
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Čalkovský
Reg. č.
34031
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
79
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Mattuš
Reg. č.
326270
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
joker mtb team
ZAPLACENO
Start. č.
80
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Niederhafner
Reg. č.
326624
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
82
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Bartůněk
Reg. č.
36893
Ročník
1994
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
83
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Kopecký
Reg. č.
100139
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
84
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Jareš
Reg. č.
41043
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
85
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Haškovec
Reg. č.
59688
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
86
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Robert Pauliš
Reg. č.
29884
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
87
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Bešta
Reg. č.
41232
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
88
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Kocian
Reg. č.
15352
Ročník
1958
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
89
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Klára Černá
Reg. č.
100729
Ročník
1990
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
BeTri
ZAPLACENO
Start. č.
90
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Holman
Reg. č.
80794
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Varta
ZAPLACENO
Start. č.
91
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vít Jána
Reg. č.
87237
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
joker mtb team
ZAPLACENO
Start. č.
92
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Libor Marek
Reg. č.
53546
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB Šumava Riders
ZAPLACENO
Start. č.
93
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Kohout
Reg. č.
27530
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Alarm Absolon
ZAPLACENO
Start. č.
94
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Zvada
Reg. č.
59015
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
95
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Lehký
Reg. č.
52261
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
96
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Mikeš
Reg. č.
89283
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
97
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Zástava
Reg. č.
80707
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Rafkarna Idea Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
98
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Bauer
Reg. č.
102966
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Varta Králův Dvúr
ZAPLACENO
Start. č.
99
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Kunc
Reg. č.
36469
Ročník
1982
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
100
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdenek Klasna
Reg. č.
100991
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
101
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michaela Fejková
Reg. č.
109071
Ročník
1983
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Harfasport
ZAPLACENO