Startovní listina Kraličák MTB Tour CARDION




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 230 Jaroslav Kulhavý 1985 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 2 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 3 93025 Tomáš Višňovský 1993 MEL SVK Česká spořitelna - Accolade ANO
B 4 53360 Marek Rauchfuss 1990 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 5 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 6 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 7 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 8 190 Ondřej Fojtík 1977 MEL CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
B 9 90135 Jakub Zemene 2003 M17-22 CZE EthicSport Cycling team ANO
B 10 97592 Alena URBANOVÁ 2003 Z17-22 CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
B 11 75898 Martin Zeithammer 1987 M30-39 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 12 75816 Tomáš Strnka 1984 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 13 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 14 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 15 82173 Dominik Prudek 1998 M23-29 CZE ETHIC SPORT CYCLING TEAM ANO
B 16 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 17 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 18 54147 Adam Štěrbák 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 19 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 20 54582 Josef Truhlář 1996 M23-29 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B 21 99874 Jiří Stránský 1981 M40-49 CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
B 22 44099 Tomáš Chovanec 2004 M17-22 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 23 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 24 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
B 25 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 26 59532 Michal Nýč 1982 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 27 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 28 107047 Daniel Štula 2003 M17-22 CZE ETHIC SPORT CYCLING TEAM ANO
B 29 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 30 62791 Houška Matěj 1995 M23-29 CZE Nikl Cycling Team ANO
B 31 37227 Rudolf Trummer 1966 M50-59 AUT Toms radhaus ANO
B 32 42367 David Trávníček 1975 M40-49 CZE SK POLAR ANO
B 33 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 34 19405 Radim Horáček 1990 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 35 73954 Josef Růta 1976 M40-49 CZE AXON Sport team ANO
B 36 4720 Martin Dusík 1974 M40-49 CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
B 37 92726 Zbyněk Richter 1991 M30-39 CZE GHOST Team ANO
B 38 52519 Robert Spalenka 1968 M50-59 CZE Sport Invest MTB Team ANO
B 39 53594 Viktor Kolář 1972 M40-49 CZE Sport Invest MTB Team ANO
B 40 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
B 41 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B 42 24460 Pavel Miklík 1976 M40-49 CZE Bike Team Sazovice ANO
B 43 97042 Radek Bělka 2000 M17-22 CZE alltraining.cz ANO
B 44 90054 Jiří Martinec 1988 M30-39 CZE ANO
B 45 7772 Tomáš Zlámal 1979 M40-49 CZE Nutrend-AMT ANO
B 46 33461 Radek Žák 1980 M40-49 CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
B 47 104410 Vojtěch Tydlitát 2000 M17-22 CZE TJ Kovo Praha ANO
B 48 41721 Roman Široký 1962 M50-59 CZE REALITY-SIROKY ANO
B 49 107921 Štěpán Kopecký 2002 M17-22 CZE Lawi Stars-Giant ANO
B 50 88504 Karel Bouška 1984 M30-39 CZE marston bike team ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Kulhavý
Reg. č.
230
Ročník
1985
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Višňovský
Reg. č.
93025
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
SVK
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Rauchfuss
Reg. č.
53360
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Fojtík
Reg. č.
190
Ročník
1977
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Zemene
Reg. č.
90135
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
EthicSport Cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Alena URBANOVÁ
Reg. č.
97592
Ročník
2003
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Zeithammer
Reg. č.
75898
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Strnka
Reg. č.
75816
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Prudek
Reg. č.
82173
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Štěrbák
Reg. č.
54147
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Truhlář
Reg. č.
54582
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Stránský
Reg. č.
99874
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Chovanec
Reg. č.
44099
Ročník
2004
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Štula
Reg. č.
107047
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Houška Matěj
Reg. č.
62791
Ročník
1995
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Nikl Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rudolf Trummer
Reg. č.
37227
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
AUT
Klub
Toms radhaus
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Trávníček
Reg. č.
42367
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Horáček
Reg. č.
19405
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Růta
Reg. č.
73954
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AXON Sport team
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Dusík
Reg. č.
4720
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Richter
Reg. č.
92726
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Robert Spalenka
Reg. č.
52519
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Viktor Kolář
Reg. č.
53594
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Miklík
Reg. č.
24460
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bike Team Sazovice
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Bělka
Reg. č.
97042
Ročník
2000
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Martinec
Reg. č.
90054
Ročník
1988
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Zlámal
Reg. č.
7772
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Nutrend-AMT
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Žák
Reg. č.
33461
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Tydlitát
Reg. č.
104410
Ročník
2000
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
TJ Kovo Praha
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Široký
Reg. č.
41721
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
REALITY-SIROKY
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Štěpán Kopecký
Reg. č.
107921
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Lawi Stars-Giant
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Bouška
Reg. č.
88504
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
marston bike team
ZAPLACENO