Startovní listina Bikemaraton Beroun Kooperativy




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 1161 Jan Přibík 1974 M40-49 CZE Česká spořitelna MTB Hobby B ANO
B - 1308 Miloš Červený 1966 M50-59 CZE Česká spořitelna MTB Hobby ANO
B - 1622 Petr Smaržík 1979 M40-49 CZE SKP Sokolov ANO
C - 1626 Jan Šimon 1985 M30-39 CZE SCC SEMILY ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B - 2462 Zdeněk Roth 1971 M50-59 CZE kvildaapartman.cz ANO
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
C - 6677 Jan Štych 1964 M50-59 CZE Vitar team ANO
B - 15004 Erik Čížek 1970 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 16061 Tomas Smrcka 1965 M50-59 CZE ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
C - 16510 Petr Dvořák 1991 M30-39 CZE ANO
B - 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M40-49 CZE INT CZ ANO
C - 18788 Luboš Korbel 1985 M30-39 CZE LAstudio • bike • ski • team ANO
C - 19756 Pavlína Přibíková 1983 Z30-39 CZE ČS Bike team ANO
C - 19979 Zdenek Lidický 1957 M60+ CZE Slavie K.Vary ANO
B - 20745 Michal Dušek 1992 M23-29 CZE GHOST Team ANO
B - 22450 Jan Piechaczek 1985 M30-39 CZE ANO
B - 23661 Jan Ornst 1967 M50-59 CZE ANO
B - 23904 Pavel Vobora 1984 M30-39 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
C - 24048 Jan Trčka 1968 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 26589 Pavel Veselý 1969 M50-59 CZE ANO
D - 27027 Zdeněk Budina 1976 M CZE 3D Fitness Race Team ANO
B - 29482 Tomáš Pechač 1974 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 29551 Ivo Kolář 1981 M40-49 CZE ANO
C - 30059 Eva Lidická 1961 Z50+ CZE Slavie Karlovy Vary ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30846 Pavel Foršt 1984 M30-39 CZE Dolnohbitský tvrďák ANO
B - 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30963 Jiří Charousek 1973 M40-49 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB ANO
C - 31269 Jiří Kronawetter 1967 M50-59 CZE ANO
C - 32804 Pavel Kassl 1962 M50-59 CZE ANO
B - 35977 Luděk Vigner 1981 M40-49 CZE ANO
B - 36450 mojmír muzikář 1966 M50-59 CZE yasukam ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 36573 Paul Zuzanek 1956 M60+ GER Mtb-Team Böbrach ANO
B - 37227 Rudolf Trummer 1966 M50-59 AUT Toms radhaus ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
B - 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 40575 Pavel Rubeš 1977 M40-49 CZE Trusts & Wealth protection ANO
B - 41721 Roman Široký 1962 M50-59 CZE REALITY-SIROKY ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 44246 Marek Švantner 1979 M40-49 CZE ANO
B - 44686 Ondřej Ušel 1977 M40-49 CZE Skiandbike Kunratice Team ANO
B - 45148 Robert Míka 1963 M50-59 CZE ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 47159 Jan Černý 1956 M60+ CZE Rajkol ANO
C - 47580 Jakub Blažek 1998 M17-29 CZE Gepard Finance Cycling Team ANO
C - 47582 Lukáš Blažek 1998 M17-29 CZE Gepard Finance Cycling Team ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Přibík
Reg. č.
1161
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna MTB Hobby B
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miloš Červený
Reg. č.
1308
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna MTB Hobby
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Smaržík
Reg. č.
1622
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SKP Sokolov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Šimon
Reg. č.
1626
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
SCC SEMILY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Roth
Reg. č.
2462
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
kvildaapartman.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Štych
Reg. č.
6677
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vitar team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Erik Čížek
Reg. č.
15004
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomas Smrcka
Reg. č.
16061
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Dvořák
Reg. č.
16510
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Luboš Korbel
Reg. č.
18788
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
LAstudio • bike • ski • team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavlína Přibíková
Reg. č.
19756
Ročník
1983
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ČS Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdenek Lidický
Reg. č.
19979
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Slavie K.Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Dušek
Reg. č.
20745
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Piechaczek
Reg. č.
22450
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Ornst
Reg. č.
23661
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Vobora
Reg. č.
23904
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Trčka
Reg. č.
24048
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Veselý
Reg. č.
26589
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Zdeněk Budina
Reg. č.
27027
Ročník
1976
Kat.
M
Země
CZE
Klub
3D Fitness Race Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Pechač
Reg. č.
29482
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivo Kolář
Reg. č.
29551
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Eva Lidická
Reg. č.
30059
Ročník
1961
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Slavie Karlovy Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Foršt
Reg. č.
30846
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Dolnohbitský tvrďák
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Charousek
Reg. č.
30963
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Kronawetter
Reg. č.
31269
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavel Kassl
Reg. č.
32804
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luděk Vigner
Reg. č.
35977
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
mojmír muzikář
Reg. č.
36450
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
yasukam
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Paul Zuzanek
Reg. č.
36573
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
GER
Klub
Mtb-Team Böbrach
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rudolf Trummer
Reg. č.
37227
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
AUT
Klub
Toms radhaus
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Rubeš
Reg. č.
40575
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Trusts & Wealth protection
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Široký
Reg. č.
41721
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
REALITY-SIROKY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Švantner
Reg. č.
44246
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Ušel
Reg. č.
44686
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Skiandbike Kunratice Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Robert Míka
Reg. č.
45148
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Černý
Reg. č.
47159
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Rajkol
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Blažek
Reg. č.
47580
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Gepard Finance Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš Blažek
Reg. č.
47582
Ročník
1998
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
Gepard Finance Cycling Team
ZAPLACENO