Startovní listina Ralsko MTB Tour Škoda Auto




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 894 Pavel Havlík 1967 M50-59 CZE KT Tryskomyš ANO
B - 1464 Jana Žáčková 1967 Z50+ CZE ANO
C - 1622 Petr Smaržík 1979 M40-49 CZE SKP Sokolov ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B - 2263 Jiří Slavík 1965 M50-59 CZE SK VELO PRAHA ANO
C - 3125 Milan Loukotka 1975 M40-49 CZE SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM ANO
C - 3586 Sebastian Francuz 1983 M30-39 POL Leaping Horse ANO
C - 4305 Libor Vaněk 1961 M60+ CZE KOLOSPOLEK ŘÍČANY NE
B - 4455 Tomáš Hlaváček 1973 M40-49 CZE MTB NEBÁKOV ANO
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 4854 Karel Soldát 1965 M50-59 CZE ANO
D - 5363 Petr Matoušek 1972 M CZE PRAHA ANO
C - 5436 Petr Skůček 1978 M40-49 CZE UNLIMITED KM TRAIDING CZ ANO
B - 7292 Martin Jakubec 1973 M40-49 CZE ANO
B - 7628 Ivana Loubková 1980 Z40-49 CZE TT CYKLORENOVA CVIKOV ANO
B - 16061 Tomas Smrcka 1965 M50-59 CZE ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16293 David Tondr 1979 M40-49 CZE LAWI author team ANO
B - 16605 Tomáš Jestříbek 1970 M50-59 CZE Talent Bike ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M40-49 CZE INT CZ ANO
D - 17587 Ladislav Kočí 1972 M CZE INT CZ ANO
C - 17665 Roman Zvolský 1965 M50-59 CZE KROSS Bikeranch Team ANO
B - 17775 Miroslav Pek 1958 M60+ CZE TO EUROPE - PEKSPORT NE
B - 17833 Zdeněk Albl 1977 M40-49 CZE Kovo Praha ANO
B - 17911 Zdeněk Drbohlav 1966 M50-59 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ ANO
B - 18535 Michal Graman 1977 M40-49 CZE Czech MultiSport Coaching ANO
D - 18767 Miroslav Zachariáš 1957 M CZE Impromat Zachy bike team ANO
D - 19128 Jan Myslivec 1988 M CZE Najisto ultimate team ANO
C - 19574 Luboš Toman 1969 M50-59 CZE www.carla.kupkolo.cz ANO
B - 20227 Kristyna Jeřábková 1978 Z40-49 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ ANO
C - 21231 Lukáš Toman 1991 M30-39 CZE www.carla.kupkolo.cz ANO
B - 21531 Michaela Procházková 1978 Z40-49 CZE www.utribratru.cz ANO
B - 23904 Pavel Vobora 1984 M30-39 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B - 24591 Vojtěch Beran 1982 M30-39 CZE alltraining.cz ANO
B - 27046 Richard Jílek 1972 M40-49 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc NE
B - 27530 Michal Kohout 1996 M23-29 CZE ANO
B - 27883 Luděk Jambor 1963 M50-59 CZE CK Lovosice ANO
B - 29482 Tomáš Pechač 1974 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
D - 30675 Miroslav Matoušek 1976 M CZE ANO
B - 30796 Jan Jindra 1982 M30-39 CZE ANO
B - 30963 Jiří Charousek 1973 M40-49 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB ANO
B - 31458 Jiří Lukeš 1975 M40-49 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ ANO
B - 32429 František Horčičko 1971 M50-59 CZE Bike Stars Vrchlabí ANO
C - 33635 Anna Teršl 2004 Z17-29 CZE ČED Bike Team ANO
D12 - 33925 Štěpán Görög 2008 M12-13 CZE BRILON RACING TEAM MB ANO
C - 33938 Michal Horvát 1989 M30-39 CZE PHMZ Racing ANO
B - 34031 Pavel Čalkovský 1967 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
B - 35759 Jiří Bíško 1964 M50-59 CZE HAVEX Auto team ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Havlík
Reg. č.
894
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
KT Tryskomyš
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jana Žáčková
Reg. č.
1464
Ročník
1967
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Smaržík
Reg. č.
1622
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SKP Sokolov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Slavík
Reg. č.
2263
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
SK VELO PRAHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Loukotka
Reg. č.
3125
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Sebastian Francuz
Reg. č.
3586
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
POL
Klub
Leaping Horse
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Vaněk
Reg. č.
4305
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
KOLOSPOLEK ŘÍČANY
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Hlaváček
Reg. č.
4455
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
MTB NEBÁKOV
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Soldát
Reg. č.
4854
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Petr Matoušek
Reg. č.
5363
Ročník
1972
Kat.
M
Země
CZE
Klub
PRAHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Skůček
Reg. č.
5436
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
UNLIMITED KM TRAIDING CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Jakubec
Reg. č.
7292
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivana Loubková
Reg. č.
7628
Ročník
1980
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
TT CYKLORENOVA CVIKOV
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomas Smrcka
Reg. č.
16061
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Tondr
Reg. č.
16293
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
LAWI author team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Jestříbek
Reg. č.
16605
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Talent Bike
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Zvolský
Reg. č.
17665
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
KROSS Bikeranch Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Pek
Reg. č.
17775
Ročník
1958
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
TO EUROPE - PEKSPORT
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Albl
Reg. č.
17833
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Kovo Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Drbohlav
Reg. č.
17911
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKESTARS VRCHLABÍ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Graman
Reg. č.
18535
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Czech MultiSport Coaching
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Miroslav Zachariáš
Reg. č.
18767
Ročník
1957
Kat.
M
Země
CZE
Klub
Impromat Zachy bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Myslivec
Reg. č.
19128
Ročník
1988
Kat.
M
Země
CZE
Klub
Najisto ultimate team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Luboš Toman
Reg. č.
19574
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
www.carla.kupkolo.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kristyna Jeřábková
Reg. č.
20227
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
BIKESTARS VRCHLABÍ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lukáš Toman
Reg. č.
21231
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
www.carla.kupkolo.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michaela Procházková
Reg. č.
21531
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
www.utribratru.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Vobora
Reg. č.
23904
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Richard Jílek
Reg. č.
27046
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Kohout
Reg. č.
27530
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luděk Jambor
Reg. č.
27883
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CK Lovosice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Pechač
Reg. č.
29482
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Miroslav Matoušek
Reg. č.
30675
Ročník
1976
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Jindra
Reg. č.
30796
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Charousek
Reg. č.
30963
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Lukeš
Reg. č.
31458
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKESTARS VRCHLABÍ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Horčičko
Reg. č.
32429
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike Stars Vrchlabí
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Anna Teršl
Reg. č.
33635
Ročník
2004
Kat.
Z17-29
Země
CZE
Klub
ČED Bike Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D12
Jméno, Příjmení
Štěpán Görög
Reg. č.
33925
Ročník
2008
Kat.
M12-13
Země
CZE
Klub
BRILON RACING TEAM MB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Horvát
Reg. č.
33938
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PHMZ Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Čalkovský
Reg. č.
34031
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Bíško
Reg. č.
35759
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
HAVEX Auto team
ZAPLACENO