Startovní listina Ralsko MTB Tour Škoda Auto




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
D 26 51345 Petr Nevoral 1986 MEL CZE Cyklo Galík ANO
B 26 100534 Vojtěch Slavík 1998 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 27 47431 Karel Moravec 1996 M23-29 CZE Velosport Valenta Scott Team ANO
D 27 48663 Hana MAKALOUŠOVÁ 1988 Z30-39 CZE Špindl sportuje ANO
B 28 100181 Břetislav Mazgaj 1983 M30-39 CZE ANO
D 28 327596 Filip ČAPEK 1985 MEL CZE ANO
B 29 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
D 29 327566 Michal Schindler 1982 MEL CZE ANO
D 30 3624 David Jaroš 1982 MEL CZE Sport Invest MTB Team ANO
B 30 59532 Michal Nýč 1982 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 31 72949 Martin Vopálenský 1975 M40-49 CZE JH Cycling ANO
D 31 327571 David Kučera 1979 MEL CZE ANO
B 32 48384 Zdeněk Hendrich 1981 M40-49 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
D 32 91483 Jan Jeslínek 1982 MEL CZE Rekola.cz ANO
B 33 46205 Lukáš Pitel 1983 M30-39 CZE BIG SHOCK TEAM ANO
D 33 52582 Jan Zelenka 1982 MEL CZE ANO
B 34 73597 Tomáš Kozák 1971 M50-59 CZE CykloATOM ANO
D 34 327557 Pavel Schrötter 1979 MEL CZE ANO
B 35 19405 Radim Horáček 1990 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
D 35 27304 Miroslav Havlíček 1954 MEL CZE Cykloteam KOLARNA ANO
B 36 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
D 36 99360 David Štajnc 1989 MEL CZE 1.3.1.2. ANO
B 37 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
D 37 81702 Michal Kučera 1992 MEL CZE ČKS SKI Jilemnice ANO
B 38 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
D 38 86663 Kateřina Ondrová 1989 Z30-39 CZE LK Slovan Karlovy Vary ANO
B 39 92015 Jiří Řehák 1967 M50-59 CZE eva.cz ANO
B 40 59325 Aleš Němeček 1991 M30-39 CZE PROMPT 2 Servis ANO
B 41 110172 Roman Morávek 2002 M17-22 CZE Velocoachcz ANO
B 42 97042 Radek Bělka 2000 M17-22 CZE alltraining.cz ANO
B 43 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 44 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 45 73393 Jiří Kopec 1993 M23-29 CZE Veřejná Sportovní Akademie zs ANO
B 46 110212 Lukáš Kraus 2003 M17-22 CZE Lázně Bělohrad ANO
B 47 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
B 48 108822 Michal Ippoldt 1975 M40-49 CZE Bikesport Ústí nad Labem ANO
B 49 16227 Martin Klofanda 1977 M40-49 CZE Future Cycling Northwave ANO
B 50 98643 Filip Šlajchrt 1982 M30-39 CZE CK KOLOKRÁM ANO
B 52 74923 Kateřina Drhová 1985 Z30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 53 59007 Jana Žídeková 1978 Z40-49 CZE CYKLOTRENINK.com ANO
B 54 97592 Alena URBANOVÁ 2003 Z17-22 CZE ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM ANO
B 55 80906 Eva Haselbergerová 1990 Z30-39 CZE Born In Šumava ANO
B 56 100191 Andrea Brunclíková 2003 Z17-22 CZE ANO
B 57 106015 Markéta Polívková 1978 Z40-49 CZE BIKE puzzle team ANO
B 58 107472 Kamila Maříková 1993 Z23-29 CZE Born In Šumava ANO
B 59 105923 Klára Franc Vavříková 1978 Z40-49 CZE Šemberské stezky ANO
B 60 92931 Petra Váchová 1994 Z23-29 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B 61 107967 Iva Borkovcová 2000 Z17-22 CZE Nadšenci z Posázaví ANO
B 62 77852 Zuzana Zdeňková 1979 Z40-49 CZE ANO
B 63 101130 iVANA Müllerová 1973 Z40-49 CZE LAWI Stars ANO
Start. č.
26
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Petr Nevoral
Reg. č.
51345
Ročník
1986
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Cyklo Galík
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Slavík
Reg. č.
100534
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Moravec
Reg. č.
47431
Ročník
1996
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Velosport Valenta Scott Team
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Hana MAKALOUŠOVÁ
Reg. č.
48663
Ročník
1988
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Špindl sportuje
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Břetislav Mazgaj
Reg. č.
100181
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Filip ČAPEK
Reg. č.
327596
Ročník
1985
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Michal Schindler
Reg. č.
327566
Ročník
1982
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
D
Jméno, Příjmení
David Jaroš
Reg. č.
3624
Ročník
1982
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Vopálenský
Reg. č.
72949
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JH Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
D
Jméno, Příjmení
David Kučera
Reg. č.
327571
Ročník
1979
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Hendrich
Reg. č.
48384
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Jeslínek
Reg. č.
91483
Ročník
1982
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rekola.cz
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Pitel
Reg. č.
46205
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BIG SHOCK TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Jan Zelenka
Reg. č.
52582
Ročník
1982
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Kozák
Reg. č.
73597
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CykloATOM
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Pavel Schrötter
Reg. č.
327557
Ročník
1979
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Horáček
Reg. č.
19405
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Miroslav Havlíček
Reg. č.
27304
Ročník
1954
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Cykloteam KOLARNA
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
D
Jméno, Příjmení
David Štajnc
Reg. č.
99360
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
1.3.1.2.
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Michal Kučera
Reg. č.
81702
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ČKS SKI Jilemnice
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Kateřina Ondrová
Reg. č.
86663
Ročník
1989
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
LK Slovan Karlovy Vary
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Řehák
Reg. č.
92015
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
eva.cz
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Němeček
Reg. č.
59325
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PROMPT 2 Servis
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Morávek
Reg. č.
110172
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Velocoachcz
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Bělka
Reg. č.
97042
Ročník
2000
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kopec
Reg. č.
73393
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Veřejná Sportovní Akademie zs
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kraus
Reg. č.
110212
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Lázně Bělohrad
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Ippoldt
Reg. č.
108822
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Bikesport Ústí nad Labem
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Klofanda
Reg. č.
16227
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Future Cycling Northwave
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Šlajchrt
Reg. č.
98643
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
CK KOLOKRÁM
ZAPLACENO
Start. č.
52
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kateřina Drhová
Reg. č.
74923
Ročník
1985
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
53
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jana Žídeková
Reg. č.
59007
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
CYKLOTRENINK.com
ZAPLACENO
Start. č.
54
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Alena URBANOVÁ
Reg. č.
97592
Ročník
2003
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
55
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Eva Haselbergerová
Reg. č.
80906
Ročník
1990
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
Born In Šumava
ZAPLACENO
Start. č.
56
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Andrea Brunclíková
Reg. č.
100191
Ročník
2003
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
57
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Markéta Polívková
Reg. č.
106015
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
58
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamila Maříková
Reg. č.
107472
Ročník
1993
Kat.
Z23-29
Země
CZE
Klub
Born In Šumava
ZAPLACENO
Start. č.
59
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Klára Franc Vavříková
Reg. č.
105923
Ročník
1978
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
Šemberské stezky
ZAPLACENO
Start. č.
60
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petra Váchová
Reg. č.
92931
Ročník
1994
Kat.
Z23-29
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
61
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Iva Borkovcová
Reg. č.
107967
Ročník
2000
Kat.
Z17-22
Země
CZE
Klub
Nadšenci z Posázaví
ZAPLACENO
Start. č.
62
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zuzana Zdeňková
Reg. č.
77852
Ročník
1979
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
63
Trasa
B
Jméno, Příjmení
iVANA Müllerová
Reg. č.
101130
Ročník
1973
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
LAWI Stars
ZAPLACENO