Startovní listina NOVA Vysočina Arena Tour




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
A - 17 Matouš Ulman 1984 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
A - 65 Michal Prokop 1978 M40-49 CZE BIG SHOCK TEAM ANO
A - 91 Petr Tatíček 1985 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
B - 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
A - 215 Michal Bubílek 1986 MUCI CZE Kross Bikeranch team ANO
A - 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
A - 597 Aleš Flégl 1963 M50+ CZE CTMsilviniR2sport ANO
A - 1308 Miloš Červený 1966 M50+ CZE Česká spořitelna MTB Hobby ANO
A - 1408 Petr Frank 1978 M40-49 CZE Sport Invest MTB Team ANO
A - 1758 Jan Kubeš 1963 M50+ CZE ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
C - 2263 Jiří Slavík 1965 M50-59 CZE SK VELO PRAHA ANO
B - 2462 Zdeněk Roth 1971 M50-59 CZE kvildaapartman.cz ANO
C - 3275 Miloš Klimeš 1955 M60+ CZE ENDEKA BASTA team ANO
B - 3281 Otto Plášek 1962 M50-59 CZE ANO
B - 3545 Martin Lauterbach 1985 M30-39 CZE ANO
GE - 3545 Martin Lauterbach 1985 GM15-39 CZE ANO
B - 4511 Josef Bartoš 1942 M60+ CZE SK HESKOV ANO
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 4715 Petr Vykoukal 1971 M50-59 CZE Bike team Píchači ANO
A - 5967 Radim Hlůžek 1992 MUCI CZE MONDRAKER racing team ANO
A - 6717 Jiří Švorc 1973 M40-49 CZE BIG SHOCK TEAM ANO
B - 7465 David Šimeček 1978 M40-49 CZE KacKac Biking Team ANO
B - 15004 Erik Čížek 1970 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16230 Petr Koubek 1960 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
D - 16517 Lukáš Gamba 1984 M CZE ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM ANO
B - 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
C - 17087 Josef Bystriansky 1954 M60+ CZE GHOST Team ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M40-49 CZE INT CZ ANO
D - 17587 Ladislav Kočí 1972 M CZE INT CZ ANO
B - 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 17775 Miroslav Pek 1958 M60+ CZE TO EUROPE - PEKSPORT ANO
C - 18496 Vojtěch Kadlec 1982 M30-39 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 18631 Lubomír Kopřiva 1982 M30-39 CZE Eden Europe NE
A - 18635 Petr Výmola 1982 M30-39 CZE Cycli.cz Team ANO
B - 18704 Michal Hubáček 1984 M30-39 CZE Tišnov bikers ANO
C - 18788 Luboš Korbel 1985 M30-39 CZE LAstudio • bike • ski • team ANO
B - 19405 Radim Horáček 1990 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
D - 19609 Radim Podsedníček 1978 M CZE RIGI BIKE Mladá Boleslav ANO
B - 19665 Jiří Čábelka 1975 M40-49 CZE DHL ITS MTB Team ANO
A - 20745 Michal Dušek 1992 M17-29 CZE GHOST Team ANO
C - 21188 Tomáš Grubner 1967 M50-59 CZE Chrudim ANO
A - 21437 Dominik Buksa 1990 CZE Canyon Northwave MTB team NE
B - 21489 Martin Boháč 1981 M40-49 CZE Česká spořitelna MTB Hobby B ANO
C - 21810 Lubomír Vychodil 1957 M60+ CZE Cyklo team Kolárna NE
D - 21810 Lubomír Vychodil 1957 M CZE Cyklo team Kolárna NE
C - 22101 Bohdana Půlpánová 1975 Z40-49 CZE www.scottmtb.cz ANO
A - 22546 Pavel Novák 1981 M40-49 CZE KRB Chrudim ANO
A - 23517 Jan Strož 1989 CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Prokop
Reg. č.
65
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIG SHOCK TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Tatíček
Reg. č.
91
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
MUCI
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Aleš Flégl
Reg. č.
597
Ročník
1963
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
CTMsilviniR2sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Miloš Červený
Reg. č.
1308
Ročník
1966
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna MTB Hobby
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Frank
Reg. č.
1408
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sport Invest MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Kubeš
Reg. č.
1758
Ročník
1963
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Slavík
Reg. č.
2263
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
SK VELO PRAHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Roth
Reg. č.
2462
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
kvildaapartman.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Miloš Klimeš
Reg. č.
3275
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ENDEKA BASTA team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Otto Plášek
Reg. č.
3281
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Lauterbach
Reg. č.
3545
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
GE
Jméno, Příjmení
Martin Lauterbach
Reg. č.
3545
Ročník
1985
Kat.
GM15-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Bartoš
Reg. č.
4511
Ročník
1942
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
SK HESKOV
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Vykoukal
Reg. č.
4715
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike team Píchači
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Hlůžek
Reg. č.
5967
Ročník
1992
Kat.
MUCI
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Švorc
Reg. č.
6717
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIG SHOCK TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Šimeček
Reg. č.
7465
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KacKac Biking Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Erik Čížek
Reg. č.
15004
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Koubek
Reg. č.
16230
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lukáš Gamba
Reg. č.
16517
Ročník
1984
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Bystriansky
Reg. č.
17087
Ročník
1954
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Pek
Reg. č.
17775
Ročník
1958
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
TO EUROPE - PEKSPORT
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Vojtěch Kadlec
Reg. č.
18496
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lubomír Kopřiva
Reg. č.
18631
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Eden Europe
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Výmola
Reg. č.
18635
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cycli.cz Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Hubáček
Reg. č.
18704
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Tišnov bikers
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Luboš Korbel
Reg. č.
18788
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
LAstudio • bike • ski • team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Horáček
Reg. č.
19405
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Radim Podsedníček
Reg. č.
19609
Ročník
1978
Kat.
M
Země
CZE
Klub
RIGI BIKE Mladá Boleslav
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Čábelka
Reg. č.
19665
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
DHL ITS MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Dušek
Reg. č.
20745
Ročník
1992
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Tomáš Grubner
Reg. č.
21188
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Chrudim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Dominik Buksa
Reg. č.
21437
Ročník
1990
Kat.
Země
CZE
Klub
Canyon Northwave MTB team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Boháč
Reg. č.
21489
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna MTB Hobby B
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Lubomír Vychodil
Reg. č.
21810
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Cyklo team Kolárna
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Lubomír Vychodil
Reg. č.
21810
Ročník
1957
Kat.
M
Země
CZE
Klub
Cyklo team Kolárna
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Bohdana Půlpánová
Reg. č.
22101
Ročník
1975
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
www.scottmtb.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Novák
Reg. č.
22546
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KRB Chrudim
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO