Startovní listina Znojmo Burčák Tour České spořitelny




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B - 2081 Jiří Vrána 1976 M40-49 CZE ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B - 4715 Petr Vykoukal 1971 M50-59 CZE Bike team Píchači ANO
C - 6677 Jan Štych 1964 M50-59 CZE Vitar team ANO
C - 15262 Radek Neuzil 1970 M50-59 CZE Elaan ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16230 Petr Koubek 1960 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M40-49 CZE INT CZ ANO
B - 17775 Miroslav Pek 1958 M60+ CZE TO EUROPE - PEKSPORT ANO
B - 18187 Jaroslav Glézl 1966 M50-59 CZE ANO
B - 19637 Radek Holý 1976 M40-49 CZE ANO
C - 19979 Zdenek Lidický 1957 M60+ CZE Slavie K.Vary ANO
B - 21489 Martin Boháč 1981 M40-49 CZE Česká spořitelna MTB Hobby B ANO
C - 24004 František Sochor 1954 M60+ CZE Nové Město na Moravě ANO
B - 24048 Jan Trčka 1968 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
C - 24361 Libuše Menčlová 1956 Z50+ CZE VETAS Kralupy ANO
B - 24362 Josef Menčl 1955 M60+ CZE VETAS Kralupy ANO
C - 26816 Petr Sochor 1951 M60+ CZE ANO
B - 26820 Luboš Kavalíř 1972 M40-49 CZE Flexi team PČS ANO
C - 28803 Milan Kotlar 1955 M60+ CZE ANO
D - 29469 Vratislav Minár 1955 M CZE ANO
C - 30059 Eva Lidická 1961 Z50+ CZE Slavie Karlovy Vary ANO
C - 30188 Roman Vítek 1977 M40-49 CZE Wintersporthk.cz ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30963 Jiří Charousek 1973 M40-49 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB ANO
B - 34031 Pavel Čalkovský 1967 M50-59 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc ANO
B - 34927 Štěpán Mentberger 1970 M50-59 CZE DEPRE REPRE 2014 ANO
C - 35790 Pavlína Byrtusová 1971 Z50+ CZE ANO
B - 36135 František Soukal 1962 M50-59 CZE CK NYMBURK ANO
B - 36374 Tomáš Pilát 1989 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
C - 36380 Jaroslav Hubík 1960 M60+ CZE ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 36727 Petr Filípek 1984 M30-39 CZE ANO
B - 37227 Rudolf Trummer 1966 M50-59 AUT Toms radhaus ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
C - 38627 Josef Křivánek 1960 M60+ CZE Mamut Bechyně ANO
C - 39623 Zbyněk Machalický 1963 M50-59 CZE Muc-off Czech ANO
B - 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 41296 Petr Gottlieb 1967 M50-59 CZE VETAS Kralupy ANO
B - 41492 Šárka Glézlová 1989 Z30-39 CZE ANO
B - 41677 Ladislav Kocmánek 1990 M30-39 CZE Relax Brno ANO
B - 41721 Roman Široký 1962 M50-59 CZE REALITY-SIROKY ANO
C - 42305 Milan Švec 1953 M60+ CZE ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 45383 František Šourek 1982 M30-39 CZE NKT KABLO ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 46394 Ondřej Káca 1997 M23-29 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
B - 47501 Petr Pokorný 1961 M60+ CZE Koloshop Team Teplice ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Vrána
Reg. č.
2081
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Vykoukal
Reg. č.
4715
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike team Píchači
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Štych
Reg. č.
6677
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vitar team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Neuzil
Reg. č.
15262
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Elaan
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Koubek
Reg. č.
16230
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Miroslav Pek
Reg. č.
17775
Ročník
1958
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
TO EUROPE - PEKSPORT
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Glézl
Reg. č.
18187
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Holý
Reg. č.
19637
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdenek Lidický
Reg. č.
19979
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Slavie K.Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Boháč
Reg. č.
21489
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna MTB Hobby B
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
František Sochor
Reg. č.
24004
Ročník
1954
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Nové Město na Moravě
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Trčka
Reg. č.
24048
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libuše Menčlová
Reg. č.
24361
Ročník
1956
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Menčl
Reg. č.
24362
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Sochor
Reg. č.
26816
Ročník
1951
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Luboš Kavalíř
Reg. č.
26820
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Flexi team PČS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Kotlar
Reg. č.
28803
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Vratislav Minár
Reg. č.
29469
Ročník
1955
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Eva Lidická
Reg. č.
30059
Ročník
1961
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Slavie Karlovy Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Vítek
Reg. č.
30188
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Wintersporthk.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Charousek
Reg. č.
30963
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Čalkovský
Reg. č.
34031
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM Porsche Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Štěpán Mentberger
Reg. č.
34927
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
DEPRE REPRE 2014
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavlína Byrtusová
Reg. č.
35790
Ročník
1971
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Soukal
Reg. č.
36135
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CK NYMBURK
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Pilát
Reg. č.
36374
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jaroslav Hubík
Reg. č.
36380
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Filípek
Reg. č.
36727
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rudolf Trummer
Reg. č.
37227
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
AUT
Klub
Toms radhaus
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Josef Křivánek
Reg. č.
38627
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Mamut Bechyně
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zbyněk Machalický
Reg. č.
39623
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Muc-off Czech
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Gottlieb
Reg. č.
41296
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Šárka Glézlová
Reg. č.
41492
Ročník
1989
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ladislav Kocmánek
Reg. č.
41677
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Relax Brno
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Široký
Reg. č.
41721
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
REALITY-SIROKY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Švec
Reg. č.
42305
Ročník
1953
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Šourek
Reg. č.
45383
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
NKT KABLO
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Káca
Reg. č.
46394
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Pokorný
Reg. č.
47501
Ročník
1961
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Koloshop Team Teplice
ZAPLACENO