Startovní listina Oderská Mlýnice Lesy České republiky




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 17 Matouš Ulman 1984 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 2 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 23517 Jan Strož 1989 MEL CZE D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 4 230 Jaroslav Kulhavý 1985 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 5 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 6 53360 Marek Rauchfuss 1990 MEL CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 7 21437 Dominik Buksa 1990 MEL CZE Canyon Northwave MTB team ANO
B 8 52284 Jaromír Skála 1998 MEL CZE Rouvy Specialized Cycling Team ANO
B 9 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2Mont Merida ANO
B 10 21433 Milan Damek 1992 MEL CZE DECATHLON - KILPI ANO
B 11 215 Michal Bubílek 1986 MEL CZE Kross Bikeranch team ANO
B 12 73978 Matouš Kozák 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 13 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 14 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 15 75898 Martin Zeithammer 1987 M30-39 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 16 90135 Jakub Zemene 2003 M17-22 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 17 87172 Vojtěch Neradil 2001 M17-22 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 18 324835 Ondřej Rakus 2002 M17-22 CZE TJ TŽ Třinec ANO
B 19 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 20 98596 Daniel Drga 1992 M23-29 SVK Finančné centrum Team ANO
B 21 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 22 107212 Aleš Hrdlička 2002 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 23 41874 Milan Štípala 1984 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 24 99606 Zbyněk Růžička 1991 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 25 107047 Daniel Štula 2003 M17-22 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 26 102243 Ruslan Fedak 1977 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 27 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 28 53455 František Trtek 1984 M30-39 CZE žádný ANO
B 29 100534 Vojtěch Slavík 1998 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 30 72949 Martin Vopálenský 1975 M40-49 CZE JH Cycling ANO
B 31 89065 Hynek Tekula 1999 M17-22 CZE DK Bikeshop RACING Team ANO
B 32 85095 Václav Válek 1980 M40-49 CZE ANO
B 33 19405 Radim Horáček 1990 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 34 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 35 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 36 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 37 59325 Aleš Němeček 1991 M30-39 CZE PROMPT 2 Servis ANO
B 38 73713 David Brabec 1979 M40-49 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 39 97042 Radek Bělka 2000 M17-22 CZE alltraining.cz ANO
B 40 98739 Lukáš Matulka 1992 M23-29 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 41 36379 Lukáš Václavek 1991 M30-39 CZE Cykloop.cz-BT Morkovice ANO
B 42 36147 Filip wiedermann 1994 M23-29 CZE Kolarna Abus ANO
B 43 27038 Ondrej Sobek 1987 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 44 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 45 104785 Jakub Čapla 1992 M23-29 CZE KILPI racing team ANO
B 46 4720 Martin Dusík 1974 M40-49 CZE Force Fojtik Wilier Team ANO
B 47 48157 Jan Dřevojánek 1975 M40-49 CZE CYKLOMIRA RACING ANO
B 48 106655 Lukáš Kraus 2003 M17-22 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ ANO
B 49 53232 Jan Mlčák 1998 M23-29 CZE Cyklosport Hranice ANO
B 50 88676 Michal Štípek 1993 M23-29 CZE MŠ-CYCLING TEAM ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Strož
Reg. č.
23517
Ročník
1989
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Kulhavý
Reg. č.
230
Ročník
1985
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Rauchfuss
Reg. č.
53360
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Dominik Buksa
Reg. č.
21437
Ročník
1990
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Canyon Northwave MTB team
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaromír Skála
Reg. č.
52284
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Rouvy Specialized Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2Mont Merida
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Damek
Reg. č.
21433
Ročník
1992
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
DECATHLON - KILPI
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Kozák
Reg. č.
73978
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Zeithammer
Reg. č.
75898
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Zemene
Reg. č.
90135
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Neradil
Reg. č.
87172
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Rakus
Reg. č.
324835
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
TJ TŽ Třinec
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Drga
Reg. č.
98596
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Hrdlička
Reg. č.
107212
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Štípala
Reg. č.
41874
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zbyněk Růžička
Reg. č.
99606
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Štula
Reg. č.
107047
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ruslan Fedak
Reg. č.
102243
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Trtek
Reg. č.
53455
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
žádný
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Slavík
Reg. č.
100534
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Vopálenský
Reg. č.
72949
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JH Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Hynek Tekula
Reg. č.
89065
Ročník
1999
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
DK Bikeshop RACING Team
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Václav Válek
Reg. č.
85095
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Horáček
Reg. č.
19405
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Aleš Němeček
Reg. č.
59325
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PROMPT 2 Servis
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Brabec
Reg. č.
73713
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Bělka
Reg. č.
97042
Ročník
2000
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Matulka
Reg. č.
98739
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Václavek
Reg. č.
36379
Ročník
1991
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cykloop.cz-BT Morkovice
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip wiedermann
Reg. č.
36147
Ročník
1994
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Kolarna Abus
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondrej Sobek
Reg. č.
27038
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Čapla
Reg. č.
104785
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
KILPI racing team
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Dusík
Reg. č.
4720
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Dřevojánek
Reg. č.
48157
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
CYKLOMIRA RACING
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Kraus
Reg. č.
106655
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CARLA.KUPKOLO.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Mlčák
Reg. č.
53232
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Cyklosport Hranice
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Štípek
Reg. č.
88676
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MŠ-CYCLING TEAM
ZAPLACENO