Startovní listina Šumavský MTB maraton STRABAG




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 215 Michal Bubílek 1986 MEL CZE Kross Bikeranch team ANO
B - 1605 Michael Skalický 1968 M50-59 CZE KS Pardubice ANO
B - 2462 Zdeněk Roth 1971 M50-59 CZE kvildaapartman.cz ANO
B - 4715 Petr Vykoukal 1971 M50-59 CZE Bike team Píchači ANO
B - 6677 Jan Štych 1964 M50-59 CZE Vitar team ANO
B - 7449 Marek Pokorný 1976 M40-49 CZE SK Oslov ANO
B - 7465 David Šimeček 1978 M40-49 CZE KacKac Biking Team ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
D - 17587 Ladislav Kočí 1972 M CZE INT CZ ANO
C - 19979 Zdenek Lidický 1957 M60+ CZE Slavie K.Vary ANO
B - 20745 Michal Dušek 1992 M23-29 CZE GHOST Team ANO
C - 20906 Michal Koryťák 1987 M30-39 CZE AC Sparta Praha ANO
B - 24048 Jan Trčka 1968 M50-59 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
C - 30059 Eva Lidická 1961 Z50+ CZE Slavie Karlovy Vary ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30963 Jiří Charousek 1973 M40-49 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB ANO
B - 32799 Adam Šeller 1978 M40-49 CZE CK Internetovestranky.com ANO
C - 36103 Jiří Bím 1970 M50-59 CZE ŠKODA Auto team ANO
B - 36374 Tomáš Pilát 1989 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
C - 36417 Jiří Bím ml. 1995 M17-29 CZE ŠKODA Auto team ANO
C - 36573 Paul Zuzanek 1956 M60+ GER Mtb-Team Böbrach ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
B - 40138 Milan Rippel 1980 M40-49 CZE PRAHA 6 ANO
B - 40575 Pavel Rubeš 1977 M40-49 CZE Trusts & Wealth protection ANO
B - 41255 Hana Rippelova 1983 Z30-39 CZE ANO
B - 41721 Roman Široký 1962 M50-59 CZE REALITY-SIROKY ANO
B - 41758 Zdeněk Ustohal 1968 M50-59 CZE SK Cyklo Plav ANO
C - 41817 Radek Mareš 1969 M50-59 CZE PATRY CYCLING TEAM Třešť ANO
B - 41837 Pavel Nazarov 1970 M50-59 CZE VETAS Kralupy ANO
C - 42834 Vladimír Kučera 1956 M60+ CZE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ ANO
JTM - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
B - 45949 Radim Novotny 1963 M50-59 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B - 47122 Tomáš Hartl 1980 M40-49 CZE Sokol Římov ANO
B - 47361 Karel Fořt 1974 M40-49 CZE ANO
B - 47896 Jan Šusta 1985 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
B - 48014 Jan Václav 1981 M40-49 CZE ANO
B - 51345 Petr Nevoral 1986 M30-39 CZE Cyklo Galík ANO
B - 51389 Jiří Nevoral 1983 M30-39 CZE Cyklo Galík ANO
B - 52134 Milan Maxa 1992 M23-29 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
C - 52180 Jakub Hloužek 1987 M30-39 CZE ANO
C - 53242 Martin Hrnčíř 1971 M50-59 CZE GAPP System - Kolofix ANO
C - 53333 Libor Krž 1980 M40-49 CZE Matadors Vimperk ANO
B - 53613 Věroslav Chochole 1965 M50-59 CZE PK Sport Jindřchův Hradec ANO
B - 53834 Karel Strnad 1998 M23-29 CZE ANO
B - 54355 Rostislav Řezníček 1980 M40-49 CZE CYKLO PAE06 ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE ANO
C - 54931 Ivana Hartlová 1981 Z40-49 CZE Sokol Římov ANO
B - 58331 Martin Chvátal 1972 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58411 Petr Rinn 1966 M50-59 CZE Continental Adršpach ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Skalický
Reg. č.
1605
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
KS Pardubice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Roth
Reg. č.
2462
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
kvildaapartman.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Vykoukal
Reg. č.
4715
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike team Píchači
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Štych
Reg. č.
6677
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Vitar team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Pokorný
Reg. č.
7449
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SK Oslov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Šimeček
Reg. č.
7465
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KacKac Biking Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Zdenek Lidický
Reg. č.
19979
Ročník
1957
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Slavie K.Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Dušek
Reg. č.
20745
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Koryťák
Reg. č.
20906
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Trčka
Reg. č.
24048
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Eva Lidická
Reg. č.
30059
Ročník
1961
Kat.
Z50+
Země
CZE
Klub
Slavie Karlovy Vary
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Charousek
Reg. č.
30963
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Šeller
Reg. č.
32799
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
CK Internetovestranky.com
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Bím
Reg. č.
36103
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ŠKODA Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Pilát
Reg. č.
36374
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jiří Bím ml.
Reg. č.
36417
Ročník
1995
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
ŠKODA Auto team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Paul Zuzanek
Reg. č.
36573
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
GER
Klub
Mtb-Team Böbrach
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Rippel
Reg. č.
40138
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PRAHA 6
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Rubeš
Reg. č.
40575
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Trusts & Wealth protection
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Hana Rippelova
Reg. č.
41255
Ročník
1983
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Roman Široký
Reg. č.
41721
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
REALITY-SIROKY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Zdeněk Ustohal
Reg. č.
41758
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
SK Cyklo Plav
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Radek Mareš
Reg. č.
41817
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PATRY CYCLING TEAM Třešť
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nazarov
Reg. č.
41837
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
VETAS Kralupy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
42834
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
JTM
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Hartl
Reg. č.
47122
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Sokol Římov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Fořt
Reg. č.
47361
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Šusta
Reg. č.
47896
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Václav
Reg. č.
48014
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Nevoral
Reg. č.
51345
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cyklo Galík
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Nevoral
Reg. č.
51389
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cyklo Galík
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Maxa
Reg. č.
52134
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jakub Hloužek
Reg. č.
52180
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Martin Hrnčíř
Reg. č.
53242
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
GAPP System - Kolofix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Krž
Reg. č.
53333
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Matadors Vimperk
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Věroslav Chochole
Reg. č.
53613
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PK Sport Jindřchův Hradec
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Strnad
Reg. č.
53834
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rostislav Řezníček
Reg. č.
54355
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
CYKLO PAE06
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ivana Hartlová
Reg. č.
54931
Ročník
1981
Kat.
Z40-49
Země
CZE
Klub
Sokol Římov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Petr Rinn
Reg. č.
58411
Ročník
1966
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Continental Adršpach
ZAPLACENO