Startovní listina Bikemaraton Drásal České spořitelny




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
Extreme - 13 Tomáš Přibyl 1960 M50+ CZE GAPP System Kolofix MTB Racing Team ANO
A - 17 Matouš Ulman 1984 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B - 125 Vladimír Kučera 1973 M40-49 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
A - 186 Ota Zima 1984 M30-39 CZE Fly4Sport ANO
Extreme - 215 Michal Bubílek 1986 M30-39 CZE Kross Bikeranch team ANO
A - 230 Jaroslav Kulhavý 1985 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
A - 278 Pavel Žák 1987 M30-39 CZE Cykloop.cz-BT Morkovice ANO
Extreme - 393 Radim Barták 1980 M40-49 CZE Cyklo OP - BT Morkovice NE
B - 460 Ondřej Kobliha 1986 M30-39 CZE WWW.ZLINSKA50.CZ ANO
A - 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B - 520 Petr Salač 1959 M60+ CZE AMENITY - EXTREM SPORT TEAM ANO
A - 597 Aleš Flégl 1963 M50-59 CZE CTMsilviniR2sport ANO
A - 798 Marek Julina 1981 M40-49 CZE Velodílna Slušovice ANO
C - 970 Libor Ondráček 1964 M50-59 CZE Kolárna Olomouc NE
Extreme - 988 Jiří Měchura 1973 M40-49 CZE PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM ANO
Extreme - 1295 Tomáš Kolínek 1978 M40-49 CZE ANO
Extreme - 1424 Jiří Pinďák 1960 M50+ CZE OCELOVí LETCI ANO
Extreme - 1562 Jiří Jakeš 1977 M40-49 CZE ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM ANO
A - 1764 Libor Pořízek 1972 M40-49 CZE Vysočina cycling ANO
A - 1821 Ladislav Musil 1967 M50-59 CZE Kbely Cycling Team ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
A - 2692 Jiří Horák 1979 M40-49 CZE NE
B - 3437 Petr Chmelík 1974 M40-49 CZE X-Tri K.V. ANO
Extreme - 4693 Roman Měchura 1972 M40-49 CZE PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM ANO
A - 4715 Petr Vykoukal 1971 M50-59 CZE Bike team Píchači ANO
A - 4720 Martin Dusík 1974 M40-49 CZE Force Fojtik Wilier Team NE
A - 5138 Radovan Holík 1989 M30-39 CZE cyklogat ANO
A - 5147 Petr Gahura 1979 M40-49 CZE VESANI.CZ ANO
A - 5156 Jiří Richter 1970 M50-59 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM ANO
A - 5967 Radim Hlůžek 1992 CZE MONDRAKER racing team ANO
A - 7880 Vlastimil Navrátil 1971 M50-59 CZE Scania Olomouc ANO
A - 7886 Martin Kandrnál 1972 M40-49 CZE SKP Holešov ANO
A - 7943 Jaroslav Marek 1986 M30-39 CZE ANO
C - 15243 Daniel Vágner 1973 M40-49 CZE Cyklo VAPE ANO
B - 15404 Monika      Klimešová 1987 Z30-39 CZE ENDEKA BASSTA team ANO
A - 15448 Michal Hyneček 1987 M30-39 CZE Aspire SCM ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16230 Petr Koubek 1960 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
A - 16238 Zdeněk Řezníček 1960 M60+ CZE Stolářství Smetana ANO
B - 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
A - 17383 Karel Záboj 1958 M60+ CZE Wienerberger-Jezernice NE
B - 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
A - 18535 Michal Graman 1977 M40-49 CZE ANO
A - 18635 Petr Výmola 1982 M30-39 CZE Cycli.cz Team ANO
C - 18788 Luboš Korbel 1985 M30-39 CZE LAstudio • bike • ski • team ANO
C - 19262 Rostislav Rypl 1955 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ NE
B - 19308 Jan Horecký 1975 M40-49 CZE Force Fojtik Wilier Team NE
Extreme - 19639 Petr Vostal 1974 M40-49 CZE energetikastaveb.com ANO
Extreme - 20745 Michal Dušek 1992 M18-29 CZE GHOST Team ANO
A - 21433 Milan Damek 1992 CZE DECATHLON - KILPI ANO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Tomáš Přibyl
Reg. č.
13
Ročník
1960
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
GAPP System Kolofix MTB Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Matouš Ulman
Reg. č.
17
Ročník
1984
Kat.
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Kučera
Reg. č.
125
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Ota Zima
Reg. č.
186
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Fly4Sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jaroslav Kulhavý
Reg. č.
230
Ročník
1985
Kat.
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Žák
Reg. č.
278
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cykloop.cz-BT Morkovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Radim Barták
Reg. č.
393
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Cyklo OP - BT Morkovice
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondřej Kobliha
Reg. č.
460
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
WWW.ZLINSKA50.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Salač
Reg. č.
520
Ročník
1959
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Aleš Flégl
Reg. č.
597
Ročník
1963
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
CTMsilviniR2sport
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Marek Julina
Reg. č.
798
Ročník
1981
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velodílna Slušovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Libor Ondráček
Reg. č.
970
Ročník
1964
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Kolárna Olomouc
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Jiří Měchura
Reg. č.
988
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Tomáš Kolínek
Reg. č.
1295
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Jiří Pinďák
Reg. č.
1424
Ročník
1960
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
OCELOVí LETCI
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Jiří Jakeš
Reg. č.
1562
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Libor Pořízek
Reg. č.
1764
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Vysočina cycling
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Ladislav Musil
Reg. č.
1821
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Kbely Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Horák
Reg. č.
2692
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Chmelík
Reg. č.
3437
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
X-Tri K.V.
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Roman Měchura
Reg. č.
4693
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Vykoukal
Reg. č.
4715
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Bike team Píchači
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Dusík
Reg. č.
4720
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radovan Holík
Reg. č.
5138
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
cyklogat
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Gahura
Reg. č.
5147
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
VESANI.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jiří Richter
Reg. č.
5156
Ročník
1970
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Hlůžek
Reg. č.
5967
Ročník
1992
Kat.
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Vlastimil Navrátil
Reg. č.
7880
Ročník
1971
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
Scania Olomouc
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Kandrnál
Reg. č.
7886
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SKP Holešov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Jaroslav Marek
Reg. č.
7943
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Daniel Vágner
Reg. č.
15243
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Cyklo VAPE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Monika      Klimešová
Reg. č.
15404
Ročník
1987
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ENDEKA BASSTA team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Hyneček
Reg. č.
15448
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Aspire SCM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Koubek
Reg. č.
16230
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Zdeněk Řezníček
Reg. č.
16238
Ročník
1960
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Stolářství Smetana
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Karel Záboj
Reg. č.
17383
Ročník
1958
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Wienerberger-Jezernice
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Graman
Reg. č.
18535
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Výmola
Reg. č.
18635
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cycli.cz Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Luboš Korbel
Reg. č.
18788
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
LAstudio • bike • ski • team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Rostislav Rypl
Reg. č.
19262
Ročník
1955
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Horecký
Reg. č.
19308
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Force Fojtik Wilier Team
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Petr Vostal
Reg. č.
19639
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
energetikastaveb.com
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
Extreme
Jméno, Příjmení
Michal Dušek
Reg. č.
20745
Ročník
1992
Kat.
M18-29
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Milan Damek
Reg. č.
21433
Ročník
1992
Kat.
Země
CZE
Klub
DECATHLON - KILPI
ZAPLACENO