Startovní listina Mladá Boleslav Tour Škoda Auto




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B 1 52337 Filip Rydval 1996 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 2 73446 Marek Bartůněk 1998 MEL CZE D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM ANO
B 3 93025 Tomáš Višňovský 1993 MEL SVK Česká spořitelna - Accolade ANO
B 4 323042 Karel Hník 1991 MEL CZE D2Mont Merida ANO
B 5 215 Michal Bubílek 1986 MEL CZE Kross Bikeranch team ANO
B 6 73978 Matouš Kozák 1998 MEL CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 7 32077 Jan Reiner 1985 M30-39 CZE Česká spořitelna - Accolade ANO
B 8 324023 Jakub Hník 2001 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 9 75898 Martin Zeithammer 1987 M30-39 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 10 90135 Jakub Zemene 2003 M17-22 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 11 86271 Josef Hladík 2001 M17-22 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team ANO
B 12 98596 Daniel Drga 1992 M23-29 SVK Finančné centrum Team ANO
B 13 489 Petr Šindelář 1984 M30-39 CZE Velosport Domažlice ANO
B 14 40101 Adam Styblík 2002 M17-22 CZE D2mont Merida Cycling Team ANO
B 15 107047 Daniel Štula 2003 M17-22 CZE D2mont s.r.o.Merida cycling team ANO
B 16 101638 Milan Mileret 2001 M17-22 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM ANO
B 17 17626 Jan Čapek 1973 M40-49 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 18 24591 Vojtěch Beran 1982 M30-39 CZE alltraining.cz ANO
B 19 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
B 20 100181 Břetislav Mazgaj 1983 M30-39 CZE ANO
B 21 59532 Michal Nýč 1982 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 22 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
B 23 72949 Martin Vopálenský 1975 M40-49 CZE JH Cycling ANO
B 24 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 25 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 26 85087 Daniel Hovorka 2001 M17-22 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 27 17958 Michael Kubín 1993 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 28 92015 Jiří Řehák 1967 M50-59 CZE eva.cz ANO
B 29 59770 Vojtěch Řetický 2001 M17-22 CZE ANO
B 30 100534 Vojtěch Slavík 1998 M23-29 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B 31 41028 Pavel Sedláček 1987 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 32 97042 Radek Bělka 2000 M17-22 CZE alltraining.cz ANO
B 33 52121 Jakub Mikeš 1990 M30-39 CZE Bike Team REMIŠVEHA ANO
B 34 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B 35 27038 Ondrej Sobek 1987 M30-39 CZE MONDRAKER racing team ANO
B 36 73954 Josef Růta 1976 M40-49 CZE AXON Sport team ANO
B 37 45921 Lukáš Jasan 1980 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 38 106577 Filip Grošek 1994 M23-29 CZE Prodoli Racing Team ANO
B 39 73480 Pavel Nosek 1984 M30-39 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 40 42367 David Trávníček 1975 M40-49 CZE SK POLAR ANO
B 41 86470 Bohumír Dobeš 1979 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
B 42 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B 43 36497 Martin Klár 1986 M30-39 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B 44 20745 Michal Dušek 1992 M23-29 CZE GHOST Team ANO
B 45 85722 Rudolf Šturm 1978 M40-49 CZE Velosport Domažlice ANO
B 46 105536 Michal Horák 2001 M17-22 CZE Rohozec Amulet Team ANO
B 47 16158 Jaroslav Tomášek 1972 M40-49 CZE WinPeaks ANO
B 48 26433 Jiří Štěpaník 1997 M23-29 CZE MORAVEC TEAM ANO
B 49 47896 Jan Šusta 1985 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
B 50 107921 Štěpán Kopecký 2002 M17-22 CZE Lawi Stars-Giant ANO
Start. č.
1
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Rydval
Reg. č.
52337
Ročník
1996
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
2
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Marek Bartůněk
Reg. č.
73446
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
3
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Višňovský
Reg. č.
93025
Ročník
1993
Kat.
MEL
Země
SVK
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
4
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Karel Hník
Reg. č.
323042
Ročník
1991
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
D2Mont Merida
ZAPLACENO
Start. č.
5
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
6
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Matouš Kozák
Reg. č.
73978
Ročník
1998
Kat.
MEL
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
7
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Reiner
Reg. č.
32077
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade
ZAPLACENO
Start. č.
8
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Hník
Reg. č.
324023
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
9
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Zeithammer
Reg. č.
75898
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
10
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Zemene
Reg. č.
90135
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
11
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Hladík
Reg. č.
86271
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna - Accolade cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
12
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Drga
Reg. č.
98596
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
SVK
Klub
Finančné centrum Team
ZAPLACENO
Start. č.
13
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Šindelář
Reg. č.
489
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
14
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adam Styblík
Reg. č.
40101
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont Merida Cycling Team
ZAPLACENO
Start. č.
15
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Štula
Reg. č.
107047
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
ZAPLACENO
Start. č.
16
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Milan Mileret
Reg. č.
101638
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
17
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Čapek
Reg. č.
17626
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
18
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
19
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
20
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Břetislav Mazgaj
Reg. č.
100181
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
21
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Nýč
Reg. č.
59532
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
22
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
23
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Vopálenský
Reg. č.
72949
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
JH Cycling
ZAPLACENO
Start. č.
24
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
25
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
26
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Daniel Hovorka
Reg. č.
85087
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
27
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michael Kubín
Reg. č.
17958
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
28
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Řehák
Reg. č.
92015
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
eva.cz
ZAPLACENO
Start. č.
29
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Řetický
Reg. č.
59770
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
30
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Slavík
Reg. č.
100534
Ročník
1998
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
31
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Sedláček
Reg. č.
41028
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
32
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radek Bělka
Reg. č.
97042
Ročník
2000
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
33
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Mikeš
Reg. č.
52121
Ročník
1990
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Bike Team REMIŠVEHA
ZAPLACENO
Start. č.
34
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
35
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ondrej Sobek
Reg. č.
27038
Ročník
1987
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
MONDRAKER racing team
ZAPLACENO
Start. č.
36
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Růta
Reg. č.
73954
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
AXON Sport team
ZAPLACENO
Start. č.
37
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Jasan
Reg. č.
45921
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
38
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Grošek
Reg. č.
106577
Ročník
1994
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
Prodoli Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
39
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Nosek
Reg. č.
73480
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
40
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Trávníček
Reg. č.
42367
Ročník
1975
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SK POLAR
ZAPLACENO
Start. č.
41
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Bohumír Dobeš
Reg. č.
86470
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
42
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
43
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Klár
Reg. č.
36497
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
44
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Dušek
Reg. č.
20745
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
45
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Rudolf Šturm
Reg. č.
85722
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Velosport Domažlice
ZAPLACENO
Start. č.
46
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Michal Horák
Reg. č.
105536
Ročník
2001
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Rohozec Amulet Team
ZAPLACENO
Start. č.
47
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jaroslav Tomášek
Reg. č.
16158
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
WinPeaks
ZAPLACENO
Start. č.
48
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Štěpaník
Reg. č.
26433
Ročník
1997
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
MORAVEC TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
49
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Šusta
Reg. č.
47896
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
50
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Štěpán Kopecký
Reg. č.
107921
Ročník
2002
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
Lawi Stars-Giant
ZAPLACENO