Startovní listina Trans Brdy s 211




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
B - 91 Petr Tatíček 1985 M30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín ANO
A - 215 Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch team ANO
B - 1161 Jan Přibík 1974 M40-49 CZE Česká spořitelna MTB Hobby B ANO
B - 1622 Petr Smaržík 1979 M40-49 CZE SKP Sokolov ANO
B - 2216 Jan Špaček 1977 M40-49 CZE ANO
B - 3484 Jakub Svatý 1976 M40-49 CZE SK Praga ANO
B - 4526 František Bumbálek 1973 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 7465 David Šimeček 1978 M40-49 CZE KacKac Biking Team ANO
B - 15189 David Sajner 1980 M40-49 CZE KOA ANO
B - 16074 Josef Ibehej 1956 M60+ CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
B - 16542 Lukáš Istenčin 1977 M40-49 CZE PETR ČECH SPORT MTB TEAM ANO
C - 17587 Ladislav Kočí 1972 M40-49 CZE INT CZ ANO
C - 17665 Roman Zvolský 1965 M50-59 CZE KROSS Bikeranch Team ANO
C - 18788 Luboš Korbel 1985 M30-39 CZE LAstudio • bike • ski • team ANO
C - 18994 Viktor Lejček 1974 M40-49 CZE ČS MTB HOBBY TEAM X ANO
C - 19756 Pavlína Přibíková 1983 Z30-39 CZE ČS Bike team ANO
A - 20745 Michal Dušek 1992 M17-29 CZE GHOST Team ANO
B - 23904 Pavel Vobora 1984 M30-39 CZE ROHOZEC AMULET TEAM ANO
B - 24591 Vojtěch Beran 1982 M30-39 CZE alltraining.cz ANO
B - 30384 Pavel Jiřena 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30868 Kamil Polák 1968 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
B - 30963 Jiří Charousek 1973 M40-49 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB ANO
A - 35761 Petr Jelínek 1968 M50+ CZE ANO
B - 35836 Martin Novák 1992 M23-29 CZE ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM ANO
B - 36374 Tomáš Pilát 1989 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
B - 36495 Ivan Šípal 1967 M50-59 CZE AUTHOR MASTERS ANO
C - 36573 Paul Zuzanek 1956 M60+ GER Mtb-Team Böbrach ANO
A - 37227 Rudolf Trummer 1966 M50+ AUT Toms radhaus ANO
B - 38291 Tomáš Lolacher 2003 M17-22 CZE CBC České Budějovice ANO
B - 40090 Filip Chovanec 1993 M23-29 CZE PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
A - 40575 Pavel Rubeš 1977 M40-49 CZE Trusts & Wealth protection ANO
A - 41721 Roman Široký 1962 M50-59 CZE REALITY-SIROKY ANO
C - 42793 Milan Pokorný 1969 M50-59 CZE ANO
C - 43268 Barbora Kočová 2007 Z14-16 CZE INT CZ ANO
A - 45949 Radim Novotny 1963 M50+ CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 47159 Jan Černý 1956 M60+ CZE Rajkol ANO
B - 47614 Radim Dvořák 1978 M40-49 CZE ANO
B - 47896 Jan Šusta 1985 M30-39 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A ANO
A - 51345 Petr Nevoral 1986 M30-39 CZE Cyklo Galík ANO
B - 51389 Jiří Nevoral 1983 M30-39 CZE Cyklo Galík ANO
B - 52494 Adnene Gaaloul 1974 M40-49 CZE BIKE for LIFE bike club ANO
B - 53613 Věroslav Chochole 1965 M50-59 CZE PK Sport Jindřchův Hradec ANO
B - 54386 Jiří Kolář 1978 M40-49 CZE ANO
B - 57076 Vladimír Hodač 1976 M40-49 CZE KRÁLÙV DVÙR ANO
D - 57962 Martin Stehlík 1976 M CZE ANO
A - 58331 Martin Chvátal 1972 M40-49 CZE PREMIUM HOTEL Znojmo ANO
C - 58537 Robert Diblík 1978 M40-49 CZE sporttym Dibla ANO
C - 59475 Sláva Šebela 1979 M40-49 CZE 66 Sixty six team ANO
C - 59522 Michal Hrdina 1980 M40-49 CZE ACS Bike Český Lev Podbořany ANO
A - 59590 Ludvík Fremut 1970 M50+ CZE Cyklo Atom cycling team ANO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Tatíček
Reg. č.
91
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Ski a Bike centrum Radotín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Bubílek
Reg. č.
215
Ročník
1986
Kat.
Země
CZE
Klub
Kross Bikeranch team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Přibík
Reg. č.
1161
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Česká spořitelna MTB Hobby B
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Petr Smaržík
Reg. č.
1622
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SKP Sokolov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Špaček
Reg. č.
2216
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jakub Svatý
Reg. č.
3484
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
SK Praga
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
František Bumbálek
Reg. č.
4526
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Šimeček
Reg. č.
7465
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KacKac Biking Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
David Sajner
Reg. č.
15189
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KOA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Josef Ibehej
Reg. č.
16074
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Lukáš Istenčin
Reg. č.
16542
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Ladislav Kočí
Reg. č.
17587
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Roman Zvolský
Reg. č.
17665
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
KROSS Bikeranch Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Luboš Korbel
Reg. č.
18788
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
LAstudio • bike • ski • team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Viktor Lejček
Reg. č.
18994
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ČS MTB HOBBY TEAM X
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Pavlína Přibíková
Reg. č.
19756
Ročník
1983
Kat.
Z30-39
Země
CZE
Klub
ČS Bike team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Michal Dušek
Reg. č.
20745
Ročník
1992
Kat.
M17-29
Země
CZE
Klub
GHOST Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Vobora
Reg. č.
23904
Ročník
1984
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
ROHOZEC AMULET TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vojtěch Beran
Reg. č.
24591
Ročník
1982
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
alltraining.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Pavel Jiřena
Reg. č.
30384
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Kamil Polák
Reg. č.
30868
Ročník
1968
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Charousek
Reg. č.
30963
Ročník
1973
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Jelínek
Reg. č.
35761
Ročník
1968
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Martin Novák
Reg. č.
35836
Ročník
1992
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Pilát
Reg. č.
36374
Ročník
1989
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Ivan Šípal
Reg. č.
36495
Ročník
1967
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
AUTHOR MASTERS
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Paul Zuzanek
Reg. č.
36573
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
GER
Klub
Mtb-Team Böbrach
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Rudolf Trummer
Reg. č.
37227
Ročník
1966
Kat.
M50+
Země
AUT
Klub
Toms radhaus
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Tomáš Lolacher
Reg. č.
38291
Ročník
2003
Kat.
M17-22
Země
CZE
Klub
CBC České Budějovice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Filip Chovanec
Reg. č.
40090
Ročník
1993
Kat.
M23-29
Země
CZE
Klub
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Pavel Rubeš
Reg. č.
40575
Ročník
1977
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
Trusts & Wealth protection
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Roman Široký
Reg. č.
41721
Ročník
1962
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
REALITY-SIROKY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Milan Pokorný
Reg. č.
42793
Ročník
1969
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Barbora Kočová
Reg. č.
43268
Ročník
2007
Kat.
Z14-16
Země
CZE
Klub
INT CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Radim Novotny
Reg. č.
45949
Ročník
1963
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Jan Černý
Reg. č.
47159
Ročník
1956
Kat.
M60+
Země
CZE
Klub
Rajkol
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Radim Dvořák
Reg. č.
47614
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jan Šusta
Reg. č.
47896
Ročník
1985
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Česká Spořitelna MTB Hobby A
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Petr Nevoral
Reg. č.
51345
Ročník
1986
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cyklo Galík
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Nevoral
Reg. č.
51389
Ročník
1983
Kat.
M30-39
Země
CZE
Klub
Cyklo Galík
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Adnene Gaaloul
Reg. č.
52494
Ročník
1974
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
BIKE for LIFE bike club
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Věroslav Chochole
Reg. č.
53613
Ročník
1965
Kat.
M50-59
Země
CZE
Klub
PK Sport Jindřchův Hradec
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Jiří Kolář
Reg. č.
54386
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
B
Jméno, Příjmení
Vladimír Hodač
Reg. č.
57076
Ročník
1976
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
KRÁLÙV DVÙR
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
D
Jméno, Příjmení
Martin Stehlík
Reg. č.
57962
Ročník
1976
Kat.
M
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Martin Chvátal
Reg. č.
58331
Ročník
1972
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
PREMIUM HOTEL Znojmo
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Robert Diblík
Reg. č.
58537
Ročník
1978
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
sporttym Dibla
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Sláva Šebela
Reg. č.
59475
Ročník
1979
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
66 Sixty six team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
C
Jméno, Příjmení
Michal Hrdina
Reg. č.
59522
Ročník
1980
Kat.
M40-49
Země
CZE
Klub
ACS Bike Český Lev Podbořany
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
A
Jméno, Příjmení
Ludvík Fremut
Reg. č.
59590
Ročník
1970
Kat.
M50+
Země
CZE
Klub
Cyklo Atom cycling team
ZAPLACENO